Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inkwizytor nr XIX

Tylko dziewica powinna mieć prawo do białego welonu podczas ślubu

Polecane posty

Gość Inkwizytor nr XIX

Reszta zbrukanych pozamałżeńskim nasieniem szmat won od symbolu dziewictwa i czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewic brak , wymarły w XVII wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
Nie prawda, ze dziewice wymarly! Sa jeszcze porzadne dziewczyny. Dziewczyny, ktore w przyszlosci beda tez zapewne porzadnymi zonami, porzadnymi matkami, itd. Dziewczyny, czekajcie z dziewictwem do slubu i oddajcie sie dopiero mezowi, ktory tez prawiczkiem (czytaj: nie bedzie psem na baby) Wiem, ze w spoleczenstwie, gdzie wiekszosc mlodocianych szmat od dawna sie kurfi wydaje sie niemozliwe znalezienie dziewicy (prawdziwie wartosciowej dziewczyny) ale to tylko zludzenie. Sa wyjatki. Dlatego TYLKO dla tych wyjatkow powinna byc zarezerwowana biel w kosciele. A reszta skurfionych szmat wypiertalac w ogole skosciola! Po co sie deklarujesie jako wierzacy jesli nie ma w was ani wiary, ani moralnych zasad, a wasze ciala zamiast byc piekne staly sie tylko zywymi workami na sperme! WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wina socjalizmu dzis lafiryndy wiedza ze jak ojciec dziecka kasy nie da lub ten ktoremu chca wmowic ojcostwo to da panstwo. Kiedys tak nie bylo jak dziewcze bylo durne i sie puszczalo to i zdychalo z glodu z dzieckiem bo zaden facet nie byl glupi tak jak ona zeby dac na nie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to nawet wdowy, rozwódki z dziećmi idą w białej sukni z welonem, pooglądajcie weddingTV i inne w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
A najgorsze, że takie szmaty w końcu wychodzą za mąż za pobnych im pravików24 i rodzą kolejne pokolenie szmatławych puszczalskich małolat. Powinno się ich wszystkich spalić na stosie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja celuje w kobiety z klasa wiem czego chce i patologie z nizin spolecznych omijam. Ja poprostu celuje i aspiruje wyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly prawiczek
Ze mnie kiedys koledzy probowali sie podsmiewac ze jeszcze nie *****lem ale ja wyrastalem w porzadnej rodzinie i zawsze mi powtarzano bym zachowal to dla zony tez dziewicy i rzeczywiscie potem bylo tak ze interesowaly mnie wlasnie nie puszczalskie dziewice a jak poznalem jakas dziewczyne nawet fajna ale sie zorientowalem ze ona chetna do lozka do seksu przedmalzenskiego to dawalem sobie spokoj i byl czas gdy sie nawet zastanawialem czy to dobra droga bo inni uzywali zycia a ja wciaz prawiczek ale jeszcze na studiach dane mi bylo poznac dziewczyne ktora jak sie okazalo byla wlasnie porzadna i po 3 latach (musielismy czekac na skonczenie studiow) wzielismy slub i oboje dotrwalismy do slubu w czystosci :) Ciesze sie ze znalazlem taka perelke na zone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ byly prawiczek dziś Bardzo pouczająca opowieść, jestem pod wrażeniem :) Też jestem dziewicą i chciałabym mieć porządnego właśnie męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście że tylko jedna dziewczyna wypowiedziała się w temacie? Bo to dziewica i nie ma się czego wstydzić. A reszta puszczalskich od razu uciekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juli11
oczywiście, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishaxx
@ były prawiczek, sama jako dziewica także wolałabym prawiczka i także dziwi mnie, że każda kobita, nawet w ciąży idzie w białym welonie. Biały welon jest oznaką dziewictwa, to co się obecnie dzieje jest profanacją i degradacją wszelkich wartości. Popieram czekanie do ślubu, to jest naprawdę piękne :) mam 25 lat ale nie żałuję braku doświadczeń ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluby biora tylko debile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byly prawiczek gratuluje mam nadzije ze i ja bede mial takie szczescie jak ty! A co do profanacji slubow czego wy sie spodziewaliscie w czasach gdy nawet homosie robia sobie jaja z tej ceremoni! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja straciłam dziewictwo po ślubie, ale dlatego że sex mnie nie kręci, z mężem kochałam się może z 10 razy, a małżeństwem jesteśmy już 3 lata, dzieci mieć nie zamierzam bo ich nie lubię i mnie irytują, no a mąż mimo, że chce sexu to i tak go nie ma bo nie mam z tego żadnej przyjemności, a zdradzać mnie nie zdradza, pracujemy w tym samym miejscu, razem wychodzimy, czyli jesteśmy razem 24h/7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wali gruche po katach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, wszyscy się wyśmiewają z prawiczków, że niby tacy nie-mężczyźni, a tu się okazuje, że zachowanie czystości to powód do dumy i nawet roochacze zazdroszczą żony dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishaxx
Sluby biora tylko debile xxx Można mieć skromny ślub, tylko para młoda i świadkowie, bez wesela. To da się załatwić ot tak, ważna jest przysięga przed Bogiem, nie prezenty, zabawa itp. ale sakramentalne tak. Tylko trzeba znaleźć wierzącego chłopaka, najlepiej prawiczka a oni chyba powymierali, bo same tępe zaliczacze wokół (jak wspomniany pravik24, dno, muł i wodorosty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy się masturbuje, mnie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishaxx
Osoby chcące zachować czystość do ślubu, kupcie sobie pierścień czystości błogosławionej Karoliny z wygrawerowaną lilią, to jest nasz znak rozpoznawczy (panowie też noszą ten pierścień) no i proście o opiekę Waszą patronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje że dziewica powinna mieć prawo do tego by była w welonie i nie ma innej opcji zawsze tak było a teraz weszła moda że nie jest dziewicą to zakłada tak czy siak welon i zadowolona a nie powinno tego w ogóle być! Przynajmniej ja tak uważam nie wiem jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
Aishaxx, ja, jako Inkwizytor nr XIX pragnę Ci powiedzieć, że szanuję takie KOBIETY jak TY! Oby więcej takich, a świat stanie się porządniejszy! Cześć Wam i chwała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewica? :D nadal jesteś sam i nie masz kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishaxx
@Inkwizytor nr XIX Zachowanie dziewictwa łatwe nie jest, ale to jak zawarcie przymierza z Bogiem, dziewica otrzymuje mnóstwo łask, więcej niż jest w stanie poprosić. Pewnie tak samo prawiczek, nie wiem bo niestety jeszcze nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pójdę krok dalej. :classic_cool: Pójdę do ślubu w białym welonie i sukni, a jestem ateistką. :classic_cool: Bo biała kiecka jest ładna. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria jest ogólnopolskim portalem skierowanym przecież do kobiet. Tysiące, jeśli nie setki tysięcy, a może miliony kobiet i dziewczyn to czyta. Temat o czystości, o dziewictwie... i cisza. Jedna dziewica. Smutny szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały welon to symbol czystości. Są jeszcze porządne dziewczyny. Zdziesiątkowane przez złe wychowani, środowisko i media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:19 czyta ten portal ledwo kilkaset osób i większość nie zawraca sobie głowy tym, co wypisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytają bo mają dość tych durnych tematów o dziewictwie. Miliony tematów typu mam 50 lat szukam dziewicy, albo mam 30 lat i jestem prawiczkiem. Dla mnie to degeneraci. Tak bo oo razu każdemu się życie tak ułoży. Ja straciłam dziewictwo w wieku 23 lat. Miałam narzeczonego i sądziłam, że kochamy się bardzo. Planowaliśmy ślub. Ale co z tego, on poznał inną i mnie zdradził. Bo ja nie lubiłam grać w gry online na serwerach a ona tak. Zresztą on się potem tak uzależnił, że stracił wszystko, a potem uciekł od niej. Bo nawet mu kanapki nie mogła zrobić bo grała. I z łachą do mnie przyleciał. I co ja mam teraz płakać, że mam skończone życie? Wy piszecie, albo o jakiś cnotkach albo o puszczalskich. Zapominacie, że jest znaczna grupa kobiet, które są porządne, ale życie się im nie ułożyło. Takie kobiety nie zasługują na dobre traktowanie i szczęście? A wy tylko trombicie o tych dziewicach a sami prawiczkami nie jesteście i bzykacie co popadnie. Wstrętne to. Ten portal to 90% degeneratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizytor nr XIX
"Ja straciłam dziewictwo w wieku 23 lat. Miałam narzeczonego i sądziłam, że kochamy się bardzo. Planowaliśmy ślub. Ale co z tego, on poznał inną i mnie zdradził. " x Kolejny dowód, że trzeba czekać DO ŚLUBU! a nie do jakiegoś przedślubia. Są narzeczeństwem, to już mogą. Albo są parą i się kochają, to mogą. Można mieć wielu chłopaków i wielu narzeczonych. Męża ma się JEDNEGO i tylko dla niego powinno być dziewictwo. Koniec kropka. Teraz możesz tylko płakać panno bez dziewiczego posagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×