Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tylko prostytutki mają więcej niż jednego partnera seksualnego

Polecane posty

Gość gość

Bo to oznacza, że szukają korzyści a nie miłości. Kocha się tylko raz w życiu i tylko dla ukochanego rozchyla się nogi. Natomiast prostytutki mają to do siebie, że dla chwilowej korzyści rozkładają nogi przed każdym, kto zapłaci jej cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę przedstaw mi choć jednego faceta, który przez całe życie kochał się tylko z jedną dziewczyną/kobietą. Linki do profili proszę. Nie ma takich! To Wy opowiadanie o wielkiej miłości, wykorzystujecie i porzucacie, niezależnie od wieku, wyglądu, wykształcenia, miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Tylko prostytutki mają więcej niż jednego partnera seksualnego ... x a twoja MATKA ? x przecież wyraźnie widać, że masz w sobie geny OSŁA (twój rozum i inteligencja :P), oraz KRECIKA (mikrofiutek, na który się skarżysz :P ). x To już przynajmniej dwóch partnerów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:14 klucz ktory otwiera wiele zamkow... itd. Reszte i tak znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu na problem trzeba spojrzeć szerzej. Ja jak najbardziej jestem za tym, aby i i kobieta i mężczyzna, przez całe życie sypiała/sypiał z jedną osobą. To dobre i dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Ja miałam to szczęście, że mi się tak trafiło, ale znam mnóstwo dziewczyn, które spotkała zupełnie inna sytuacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty masz takie duze doswiadczenie? Jaki jest męski odpowiednik prostytutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1846 nie mam wszystkie slowa typu: prostytutka, d****** qrwa maja rodzaj zenski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasnota umysłowa i nie dlatego, ze Ty masz tylko jednego partnera. Jesli masz i jesteś szczęśliwa to super. Ale zajmuj sie lepiej własnym życiem i nie ustawiaj go innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×