Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TYPOWY OPIS SIEBIE DZIEWCZYNY Z SYMPATII...

Polecane posty

Gość gość

Wyglada tak: "...", "nie umiem o sobie pisac...", "napisz a sie dowiesz :P" i moje ulubione to "jestem jaka jestem" albo jakis durny wierszyk z bloga jakiejs emo 14latki... I to kobiety ponad dwudziestoletnie. I qrwa co ja mam do was napisac i odniesc sie do opisu jak wy same o sobie nic nie wiecie!? Ale wymagac wiadomosci a nie oczek to ksiezniczki potraficie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A s/r/a/j na takie tępe dzidy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie ma zalezec bardziej niz facetowi bo ten kto kocha bardziej jest slabszy i idzie na ustepstwa dlatego mam jedna prosta zasade: jest tak jak ja chce albo wypad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakas profilowa sie wypowie? Bo we wczorajszym temacie na temat symparii i dziewczyn tamvsiedzacych ktore nie reaguja na oczka to gderalyscie rowno ze az temat usuneli a teraz co mordy cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boją sie pisać żeby ci tematu nie usunęli :classic_cool: dbają o Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to lade teksty one pisza ze az tematy moderacja usuwa... Widac ze to jakas patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak opisu a potem, że oceniamy tylko przez pryzmat zdjęć a nie charakteru xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy jakas ma w opisie napisane "PROSZE NIE WYSYLAC MI OCZEK" albo "NIE ODPOWIADAM NA OCZKA" to z automatu wysylam nawet jak jest mega brzydka i nie w moim typie to wysylam codziennie kilka przez kilka dni az mi sie znudzi :D hahaha a pare nawet co mialo to napisane mi pozytywnie odpowiedzialo na te oczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mordy cicho" widać, że autor w dobrej rodzinie się nie urodził :O ulica cię wychowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z takim podejściem szukaj dresiary lambadziary, dziewczyna z dobrego domu od razu wyczuje kim jesteś. wiec masz szanse na: - opaloną tipsiarę, która kocha się w dresie a ciebie wezmie na kumpla - panne z bękartem albo dwoma - grubaskę - biedaczkę albo wszystko w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac mowe im odjelo ale z drugiej strony po co sie przejmowac kobietami? TO ONE POTRZEBUJA NAS BARDZIEJ NIZ MY ICH! A tak to z nimi tylko same problemy: fochy wyludzanie kasy klamstwa zdrady. A gdy nie ma kobiet estesmy wolni robimy co chcemy wiecej NASZYCH pieniedzy DLA NAS w portfelu jest nikt nas nie oklamuje nie zdradza i nie przynosi obcych genow w brzuchu na wykarmienie same plusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja mamusia to jakaś uliczna prostytutka że masz taki obraz kobiety w głowie? W ogóle byłeś w jakimś związku czy tak plujesz jadem żeby wmówić sobie że jesteś samotny z wyboru a nie z konieczności? Miałam konto na sympatii, z ciekawości przeglądałam też wiele profili kobiet i przeważająca większość była normalna. Tandetne opisy były domeną dziuń po zawodówkach więc dobrze, że takie wybierasz, niech niziny intelektualne trzymają się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszystkie gadacie o wiernosci a same zdradzacie jak wam tylko byle gooowno nie pasuje. W koncu kobiety maja prawie 300 jak ni wiecej powodow do zdrady podczas gdy facet moze z 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuń konto z i po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to czemu założyłeś tam konto ? Nie lepiej na darmowych portalach założyć konto skoro na tej sympatii są jakieś ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na innym portalu i opisy typu - pytaj, to odpowiem, jestem jaki jestem, opis pozniej lub nie chce mi się opisywać są domeną mężczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodze po profilach facetow ale na sympatii kobiety maja takie opisy bo maja byc takie intrygujace... Ze c****j. A swiadcza tylko o braku znajomosci siebie lub wstydzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×