Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacha876

Ubezpieczenie!

Polecane posty

Witam, nigdy się nie ubezpieczałam wyjeżdżając za granicę ale tyle się słyszy historii o jakiś wypadkach ostatnio że postanowiłam czegoś poszukać. Za tydzień wyjeżdżam z rodziną na tydzień do Turcji na wakacje i chciałabym się ubezpieczyć, co polecacie? żeby było mało formalności i przede wszystkim nie drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Compensa
Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage, które zapewni Pani ochronę w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku zagranicą np. pomoc medyczna (organizacja i pokrycie kosztów wizyty u lekarza), badania ambulatoryjne, przewóz do placówki medycznej. W przypadku rozszerzenia zakresu o odpowiedzialność cywilną w życiu prywatny daje gwarancję pokrycia Szkody wyrządzonej osobie trzeciej. Dodatkowo można włączyć ubezpieczenie bagażu podróżnego. O Compensa Voyage może przeczytać Pani na naszej stronie internetowej pod adresem www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpiecznie-turystyczne-podrozy/tabid/81/Default.aspx. Ubezpieczenie to posiada bardzo rozbudowaną ochronę ryzyk. Więcej o tym tutaj: www.compensa.pl/LinkClick.aspx?fileticket=Nuauy9qzauA%3d&tabid=81. W razie dodatkowych pytań jestem do Pani dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje skłądka na takie ubezpieczenie? powiedzmy ze na tydzien do Libanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karli_nka
Składka zależy od tego co chcesz ubezpieczyć. Dokładnie wszystkiego możesz dowiedzieć się u agenta. Moim zaufanym towarzystwem ubezpieczeniowym jest compensa. Maja bardzo precyzyjnie i jasno przedstawione owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda w Compensie ubezpieczenie na miesiąc pobytu np na Erasmusie? Chcę córkę wysłać by język szlifowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to wygląda w przypadku Erasmusa, ale warto wyrobić sobie Europejską Kartą Ubezpieczenia Zdrowotnego. Jednak ja wolę być przygotowana i jeszcze wykupić ubezpieczenie u znanej i szanowanej firmy ubezpieczeniowej. Mam zaufanie do Compensy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgik
Czy coś w compensie, dla rodziny jadącej na narty znajdzie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Compensa
@gość: W tak w przypadku ubezpieczenia do Libanu, jak i do każdego innego miejsca wysokość składki jest ustalana indywidualnie i zależy od wybranego wariantu ubezpieczenia oraz opcji dodatkowych. Konieczny jest zatem kontakt z naszym agentem ubezpieczeniowym. Stosowne informacje kontaktowe znajdzie Pani na naszej stronie internetowej pod adresem: http://www.compensa.pl/tabid/64/Default.aspx. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dandy11
Ja sugeruje sprawdzenie ofert na Rankomacie albo innej porównywarce jak CUK czy coś, będzie wiadomo które TU ma najtańszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frazon
Wakacyjnapolisa oferuje porównanie ofert ubezpieczycieli, łatwo i szybko mozna sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sziv
ja zawsze korzystam z wakacyjnejpolisy żeby porównać warunki od różnych ubezpieczycieli, można załatwić sobie polise w pół godziny nie wychodząc z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Compensa
@mgik: Przy wyjazdach na narty zachęcam do rozważenia wykupienia ubezpieczenia Compensa Voyage obejmującego m.in. koszty leczenia za granicą, ryzyko Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz rozszerzenie zakresu ochrony ubezpieczeniowej o amatorskie uprawianie sportów zimowych. Dodatkowo zachęcam do rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o takie ryzyka jak OC w życiu prywatnym, bagaż, który obejmuje również nasz sprzęt sportowy. Szczegółowe informacje znajdzie Pan na naszej stronie internetowej www.compensa.pl/klient-indywidualny/ubezpiecznie-turystyczne-podrozy/tabid/81/Default.aspx oraz uzyska od naszych doradców ubezpieczeniowych lub biur ubezpieczeniowych oferujących ubezpieczenia Compensa. Stosowne informacje kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem: www.compensa.pl/siec-sprzedazy/tabid/64/Default.aspx. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś jak wygląda zgłaszanie wypadku (np. NNW) za granicą przy wykupionym ubezpieczeniu np. w Compensie? Takie praktyczne sprawy mnie najbardziej interesują, bo to najczęściej utrudnia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wybierasz się w góry w okolicach Cieszyna i potrzebujesz ubezpieczenia to zapraszamy do naszego biura: Kaniafinanse na ul. Bobrowieckiej 29. W naszej ofercie znajdują się m.in. ubezpieczenia turystyczne gwarantujące pełną opiekę i zabezpieczenie w czasie wypadku w górach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: http://www.kaniafinanse.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Compensa
Jeżeli podczas podróży zagranicznej przytrafi się nagłe zachorowanie np.: zapalenie ucha, należy skontaktować się z Centrum Alarmowym Compensy pod numerem +48 22 295 82 01 a zostanie Pan skierowany do placówki służby zdrowia, która bezgotówkowo udzieli Panu pomocy. Jeżeli jednak postanowił Pan udać się na własną rękę do lekarza i poniósł z tym faktem jakieś koszty, prosimy się o kontakt naszym Centrum Alarmowym Compensy pod numerem +48 22 295 82 01. Niezbędny w tym wypadku będzie również opis zdarzenie, wyszczególnienie poniesionych kosztów i oraz wypełnienie wniosku o refundację. Podstawowe i niezbędne dokumenty do otrzymania refundacji to: oryginały rachunków lub faktur oraz dokumentacja medyczna. Może Pan również zostać poproszony o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz o załączanie dodatkowych dokumentów które pomogą nam szybko zrealizować świadczenie w postaci zwrotu kosztów. Najważniejsze jest jednak, aby zawsze dzwonić na numer Centrum Alarmowego Compensy +48 22 295 82 01 Jeżeli podczas podróży zagranicznej dozna Pan kontuzji np. złamanie nogi to w przypadku leczenia prosimy postępować jak wyżej natomiast, aby otrzymać świadczenie z doznanego uszczerbku na zdrowiu (czyli świadczenie za złamaną nogę jeżeli ma Pan wykupione na polisie ryzyko NNW) należy zadzwonić na infolinię Compensy pod numer +48 22 501 61 00, 801 120 000 lub wypełnić formularz na http://zgloszenie.compensa.pl W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kształtują się ceny na tej wakacyjnenj polisie w odniesieniu do stacjonarnej konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgik
{{@mgik: Przy wyjazdach na narty zachęcam do rozważenia wykupienia ubezpieczenia Compensa Voyage obejmującego m.in. koszty leczenia za granicą, ryzyko Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz rozszerzenie zakresu ochrony ubezpieczeniowej o amatorskie uprawianie sportów zimowych. Dodatkowo zachęcam do rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o takie ryzyka jak OC w życiu prywatnym, bagaż, który obejmuje również nasz sprzęt sportowy. Szczegółowe informacje znajdzie Pan na naszej stronie }} Dziękuje za informacje. Mam pytanie, Czy w tym ubezpieczeniu jest możliwość, przedłużenie ochrony ubezpieczeniowej w sytuacjach nagłych o 24 h oraz pomoc prawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do współpracy z naszym wykwalifikowanym zespołem w zakresie ubezpieczeń. Lata doświadczenia w branży oraz stale poszerzająca się grupa Klientów świadczy o naszej dobrej opiece. Każdemu Klientowi dobieramy ochronę ubezpieczeniową zgodną z jego potrzebami a jednocześnie za rozsądną cenę. Dzięki temu stale wzrasta grono osób i przedsiębiorstw obdarzających nas zaufaniem. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami na polskim rynku w zakresie ubezpieczeń. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby z Garwolina i okolic. Ubezpieczeniagarwolin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OE_Compensa
@mgik: Każde ubezpieczenie Compensa Voyage ma możliwość przedłużenia ochrony ubezpieczeniowej w sytuacjach nagłych o 24h np. na skutek awarii środka transportu, zdarzeń losowych. W ubezpieczeniu Voyage, w wariancie Assistance TOP, znajduje się także pomoc prawna jeżeli Ubezpieczony podczas podróży potrzebuje pomocy prawnej z zakresu odpowiedzialności cywilnej wg prawa państwa, w którym się znajduje. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgik
Dziękuje za informacje. Jestem już umówiony z Waszym agentem. Wstępnie przeanalizowałem zasady compensa voyage. Wydaja mi się zadowalające. Sądzę ze na spotkaniu z agentem podpisze umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igor282
Dużo się słyszy o osobach, które zapominają, że ubezpieczenie kupione wraz z wycieczką, nie zawsze jest skuteczne. W wielu przypadkach brak dodatkowe ubezpieczenia może narazić nas na ogromne wydatki. Tutaj http://blog.tueuropa.pl/2154-dlaczego-kupujac-wakacje-w-biurze-podrozy-warto-dodatkowo-kupic-polise-turystyczna ciekawy artykuł o tym, dlacze9o dodatkowe ubezpieczenie warto mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasztages
Proszę tutaj - http://elvia.pl/ubezpieczenia-na-narty/ Koniecznie z wysoką sumą gwarancyjną, to absolutna podstawa. Kolejna kwestia - nawet jadąc z BP warto mieć dodatkową polisę - po prostu ta z BP może nie być wystarczająca dla pokrycia niektórych kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermesos
Apropo ubezpieczenia od Elvia - dostałem kod rabatowy przy zakupie, trzymajcie - KODZIMA56 Nie wiem czy jest jednorazowy, czy wielokrotnego użytku, ale powinien dać 20 proc. rabatu. Nie musicie dziękować ;-) Ja i tak bym go nie wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grosciels
Ubezpieczenia Elvia - ok. Od kilku lat jeździmy tylko z nimi, tj. z ich ubezpieczeniem. Raz musieliśmy skorzystać z niego - wszystkie środki wypłacono. 20 tysięcy euro to rozsądna suma gwarancyjna. Sumy na poziomie 5 tysięcy, uważam już za ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdorazowy wyjazd na narty łączę z wykupem dodatkowego ubezpieczenia. Warto być przygotowanym na ewentualne zagrożenia niż później zastanawiać się jak sfinansować akcję poszukiwawczą lub transport do kraju. Warto poczytać i zapoznać się by wiedzieć na co należy zwracać uwagę przy zakupie takiego ubezpieczenia http://www.fuko.pl/ubezpieczenia/turystyczne/narciarskie i porównać oferty ubezpieczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ubezpieczyć się trzeba za duże ryzyko przy sportach zimowych ja zawsze się ubezpieczam jak jadę w góry z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie czy ubezpieczenie Compensa Voyage można nabyć online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja akurat wykupiłam ofertę Voyage u przedstawiciela Compensy jak chcesz się dowiedzieć to zadzwoń może na infolinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja951
korzystałam z oferty Compensy jak jechałam na wczasy z rodziną do Włoch akurat nie mieliśmy żadnych przykrych niespodzianek uf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×