Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zyzia33334

Ubezpieczenie w podróży

Polecane posty

Gość Zyzia33334

Kochani na co zwracać ie uwagę wykupując ubezpieczenie na wakacje? Fajna ofertę ma ERV, ale chętnie poczytam Wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena i co zawiera w ofercie. Nie znam erv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Biorę udział w projekcie prowadzonym przez firmę trnd na temat ubezpieczeń w podróży. Projekt obejmuje ofertę firmy ERV. Bardzo ciekawe doświadczenie jeśli chodzi o zapoznanie się z niuansami ubezpieczeń dotyczących wyjazdów zagranicznych oferowanych przez TU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartana
Dobrym graczem jest również - http://elvia.pl/ubezpieczenia-podrozne/ Oni specjalizują się w temacie, mają wysokie sumy gwarancyjne i to na nie oraz na wykluczenia należy szczególnie zwracać uwagę. Czy robicie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koppa21
Jadąc w podróż trzeba na prawdę pomyśleć o każdym nawet najmniejszym aspekcie. Wiele z nam martwi się co ze sobą zabierze a tak na prawdę nie zdajemy sobie sprawę że najważniejsze jest ubezpieczenie podróżne. Różne przykre przygody mogą się nam trafić dlatego uważam że takie zabezpieczenie jest konieczne. Wystarczy wejść na https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/Podroz/ubezpieczenie-turystyczne-w-podrozy/ zapoznać się z ich ofertą i wszystko można załatwić już online. Polecam Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasno
Także uważam, że ubezpieczenie w podróży jest niezmiernie potrzebne. Medycyna w wielu krajach jest zdecydowanie za droga. Dlatego ubezpieczenie powinno zawierac pakiet medyczny, ratunkowy, a i dobrze dobrac jeszcze na bagaz. Ze względu na cenę polecam liberty, a także warto zaznaczyć, że są rzetelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliee
Też miałam pakiet turystyczny w liberty, za polecem koleżanki wzięłam u nich najlepszy zestaw, który zawierał bagaż, lekarzy, opieke, ratownictwo, itp. za 4 osobową rodzinę zapłaciliśmy na 2 tyg jakoś z 500zł. Moim zdaniem warto się zabezpieczać. Trzeba być przezorntm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanishing
Zwróć uwage na to co oferuje, tak po prostu. Ja od dawna korzystam z ubezpieczenia w Liberty Ubezpieczenia, w podróży jest nieodzowne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona45
Ja wykupuje takie ubezpieczenie roczne, bo dużo podróżuje. Koszt to około 252zł na rok w różnych krajach z wyłączeniem poza Arktyką, Antarktydą i Grenlandią. I oczywiście poza Polską. Nie działa też na pustyni. Ale tak to działa, pokrywa różne koszty . Takie ubezpieczenie w Bezpieczny Powrót www.bezpiecznypowrot.pl , na pewno sprawdzi się nie jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×