Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubrudziłam okresem łóżko mojego chłopaka Jego reakcja : wściekłość

Polecane posty

Gość gość

Spałam u mojego chłopaka (nieoficjalnego, po prostu się umawiamy) i miałam wtedy miesiączkę. On doskonale o tym wiedział ale rano się obudziłam i zorientowałam się ze przeciekłam :( okazało się ze plama krwi jest na prześcieradle i na materacu. Obudziłam go i powiedziałam co się stało a on zaczął przeklinać (!), powiedział ze jestem obrzydliwa i ze mam to natychmiast posprzątać i dodał ze jak mam miesiączkę to nie jestem zaproszona . Wkurzyłam się , wzięłam prysznic i sobie poszłam i zostawiłam go z tym brudnym materacem .... moj chłopak nie jest Polakiem , jest Rosjaninem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja jesteś obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo? Jeśli nie to on jest obrzydliwy, a Tobie gratuluje wyboru :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co do niego szłaś jak miałaś okres, to raz. po drugie nie oczekuj, że "nieoficjalny chłopak" będzie rozumiał Twoje hormony i Twoje wydzieliny miał prawo się wściec, zaprosił kobietę od penisa, a ta mu całe mieszkanie zapaskudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo posprzatac i dopiero wyjsc i wiecej sie do niego nie odezwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że twój chłopak jest głupi i nie dorósł do związku z kobietą i w ogóle nie zasłużył na twoje zainteresowanie. Zdarza się , nieraz kobiety nie są przygotowane na silniejsze krwawienie i podpaska przemoknie,ja cię rozumiem i współczuję upokorzenia. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cham i prostak. I nie ma znaczenia, czy jestescie w zwiazku. Mialam kiedys podobny wypadek z facetem, z ktorym umawialam sie bez zobowiazan. Zareagowal bardzo serdecznie i jeszcze mnie pocieszal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimna woda i musujaca aspiryna usunie sie plamy z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest obrzydliwy. Powinien *****c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze :/ Zapadlabym sie pod ziemie... A nie moglas cichaczem tego zmyc? Swieza krew latwo schodzi od zimnej wody. Nawet by nie zauwazyl. Powiedzialabys najwyzej ze Ci woda pokapala, bo w nocy pilas i Ci sie ulalo. Tak to zalatwilas ze w sumie sie nie dziwie, ze tak zareagowal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego to niby chłopak jest obrzydliwy? dziewczyna nie zabezpieczyła się odpowiednio, zabrudziła mu łóżko i jeszcze teraz ma pretensje że chłopak się wkurzył, a w ogóle nie rozumiem po spędzać noc u chłopaka ktory nawet nie jest twoim chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo upokarzajace. To nie jest moja wina, ze przecieklam. Nie zrobilam tego celowo. Zdenrwowala mnie jego reakcja dlatego nie posprzatalam na zlosc. Strasznie dziecinnie sie zachowal. Ja mam 21 lat a on 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A nie moglas cichaczem tego zmyc?" - daj spokój. cichacza też puściłam chwilę przed awanturą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prawie co okres takie wpadki,a to pocieknie na bieliznę,czasem na pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uzywacie tamponów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony Ty popełniłaś blad, ze pozwolilas na taka sytuacje, bo jednak faceci to z natury esteci. Oni wola kobiete piekna, zadbana, pierdzacą fiolkami najlepiej.Jeszcze co innego gdyby to byl Twoj staly facet, z ktorym byscie sie znali bardzo dobrze, ale w takiej sytuacji po pierwsze raczej nie powinnas zostawac na noc u faceta majac okres, z ktorym nawet nie jestescie razem, a po drugie jesli juz zostalas jednak zadbac o to zeby taka sytuacja sie nie przytrafila. Ale z drugiej strony on tez sie zachował jak cham, jednak mimo wszystko nie powinienbyl sie tak odnosic do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam że bez względu na to jak zachował się ten facet , autorka to fleja i brudaska !!! Jak można komuś zapaskudzić łóżko i sobie najnormalniej w świecie iść zostawiając obrzydliwy syf po sobie . Nie dość że facet ją przenocował to jeszcze musi po niej sprzątać takie "niespodzianki " Jesteś obrzydliwa , leniwa i nieporządna , pozbawiona wstydu i honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:09- no to tak jak pisalam nie powinna dopuścic do takiej sytuacji, ale facet tez sie zachowal niefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:09, nie przeginaj, przeciez nie zrobila tego specjalnie. Gdyby nagle zachorowala i dostala krwotoku tez by ja z.yebal? Troche empatii, jestesmy tylko ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 08:17 Oczywiście że jesteśmy tylko ludźmi i wszystko może się zdarzyć , ale .... ale przecież normalny porządna dziewczyna by ze wstydu się spaliła ze takie cos się jej przytrafiło i jak najszybciej by to sprzątnęła a ona co ? Nie dość że zostawiła tę "robotę" facetowi to jeszcze obrażona na niego wypisuje tutaj te bzdury bez krzty wstydu i zażenowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to oboje dziwnie zareagowali, zamiast razem posprzatac i sie posmiac z tego. Ale tak to jest, jak z braku laku czlowiek sie buja z niewlasciwa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co usprawiedliwiać tutaj autorki bo zachowała się okropnie .Paskudząc łóżko nie dość że nie zrobiła po sobie porządku to jeszcze udając obrażoną księżniczkę wyszła sobie najzwyczajniej w świecie i ma pretensje do faceta że się wkurzył . Znam takie fleje jak autorka, przyjechała taka jedna w gości do znajomej , tez miała okres . Rano znajoma wchodzi do łazienki a tam na pralce zabrudzone (nawet nie owinięte w papier toaletowy )podpaski. Całe szczęście że to znajoma pierwsza weszła a niej jej mąż .... Uważam że porządny człowiek zawsze i wszędzie potrafi się zachować nawet wtedy gdy zdarzy mu się wpadka , autorka jak widać , niestety do takich osób nie należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'' dodał ze jak mam miesiączkę to nie jestem zaproszona .'' Nawet kolesia do seksu trzeba wybierać z głową ;-) Nie zmienia to faktu że zanim opuściłaś mieszkanie i zerwałaś znajomość (zerwałaś?) Powinnaś po sobie posprzątać, tak jak robią to np. kotki po załatwieniu swoich potrzeb. MIAU ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można iść spać do faceta z którym się nie jest :D a po za tym to normalny facet nic by z tego nie robił jeśli byłby dojrzały ale widocznie szkoda mu bardziej materaca niż dzivki co u niego śpi a nie są razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że co? Porządna dziewczyna by sie ze wstydu spaliła? What the fff!! A czemu miałaby sie spalac? Że ma okres? NORMALNA sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota, mój ostatni facet to nawet tampona mi wyciągał. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×