Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uczę się zaocznie, jak napisać CV?

Polecane posty

Gość gość

Witam, szkole średnia kończę zaocznie, narazie pracę mam, ale jest to praca nakladcza i bez umowy, której często też nie ma. Są miesiące kiedy nie zarabiam nic bo nie ma co robić. Jak np sierpień lub teraz wrzesień. Chciałabym pójść do jakieś pracy, z umową, tak żeby być pewna ze co miesiąc będzie praca, myślałam o jakimś stażu, ale wtedy musiałabym się zarejestrować w urzędzie, a nie chce, bo ubezpieczenie mam, po za tym wizja jeżdżenia co miesiąc na podpis mi się nie uśmiecha ze względu na to że gdy byłam tam parę razy aż mnie w środku przewracalo widząc jak Panie odnoszą się do klientów. Po za tym nie mam jeszcze prawa jazdy, zamierzam zrobić na drugi rok, więc dobra perspektywa jest dla mnie znaleźć pracę razem z siostrą, dojazd byłby łatwiejszy :) ona aktualnie w lipcu rzuciła swoją dotychczasową i poszła na studia zaoczne, robi teraz to co ja, czyli też od sierpnia nie ma roboty. Szukamy raczej czegoś takiego aby było, nie musi być to nie wiadomo co dlatego niedługo będą otwierać u nas w okolicy biedronke, podobno bardzo fajna praca i akurat narazie może być :) ale moje pytanie brzmi: jak mam napisać w cv że nadal się ucze? Mam napisać tylko wykształcenie gimnazjalne czy "średnie np. W trakcie?" Nie wiem za bardzo jak to ująć żeby przyszły pracodawca nie pomyślał że mam tylko gimnazjalne i nic z tym nie robie :D będe bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkretna nazwa ostatniej szkoły, do której uczęszczałaś/jeszcze uczęszczasz. Np. jeśli jesteś w liceum to: Liceum Ogólnokształcące nr xx w nazwa miasta, a jeśli na studiach to: Szkoła Wyższa im. xx w nazwa miasta, a w nawiasie możesz podać, który rok/klasa i jaki to tryb nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×