Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość balonik1994567

uczucie balona w brzuchu, co robić?

Polecane posty

Gość balonik1994567

od kilku dni mam wydęty brzuch, uczucie to porównuje do tego jakbym miała balona w brzuchu, ciągle mi się odbija, brzuch jest wydęty i twardy, do tego od 2 dni nie bylam w toalecie się wypróżnić ;/ możliwe, że jest to spowodowane stosowaniem tabletek antykoncepcyjnych(zaczynam dopiero 2 opakowanie) aczkolwiek uczucoi to nasiliło sie odkąd zaczęlam brać antybiotyk, czyli od 3 dni ( dopadła mnie angina ropna;( studniówka juz jutro a mnie męczy ten brzuch!;/ co robić? chciałabym, żeby to 'powietrze' w końcu mi z tego brzucha zeszło, i żebym mogła się normalnie wypróżnić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawyziutekkkk24
musisz hmmm się spierdzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezziiiaaa
ja mam to samo od 3 dni i do tego mnie mdli chyba jakis wirus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik1994567
'biały motyl' - dziękuję za radę, mam nadzieję, że to coś pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz lipe bo jak studniowka jutro to nie bardzo mozesz coś wziąć na to, bo na niej z kibla nie zejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik1994567
a może jakieś ziółka wypić na trawienie? hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Naparz sobie normosan. Ale dzisiaj, jak chcesz iść na bal, żeby cię nie wypędziło stamtąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik1994567
Piparazzi - myślisz? hm.. a ja własnie myslałam, zęby sobie zaparzyć FIGURĘ 1 bo podobno pomaga a w domku mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to jest figura 1, ale pewnie takie rzeczy nie działają od razu tylko po jakims czasie, a co jak wezmie cie na studniowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawyziutekkkk24
To dlatego że kobiety udają że nie pierdzą i powstrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik1994567
maturks4- żebym to ja chociaż coś takiego miała... ale dziękuję za radę:) przestałam brać ten antybiotyk, może to przez to, żołądek różnie reaguje na leki,;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wziasc ziółka a pozniej stoperam.... Chodzi mi o to że jak by zadzialały za pozno te ziółka to moze wziasc stoperan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik1994567
może jak zrobię te brzuszki, pomasuje brzuch i hm, właśnie co jeszcze? raaanyy... jeszcze sukienka jest taka dopsaowana i teraz ten brzuch tak widać, naprawdę powiekszyl sie przeogromnie! z tymi ziółkami to wolę nie próbować, bo faktycznie jak m nir złapie na studniówcę, to będę miała niezła jazde;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik1994567
a i jak mi sie odbija to w przełyku czuje takie pieczenie;/ gdyby nie ta studniowka to bym sie tak bardzo ne przejęła ale w tym przypadku nie jestem zbyt zadowolona z tej sytuacji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamsiółka
Napij się pepsi, odbije Ci się kilka razy, pójdzie trochę gazów i bedzie ok. Jeśli w domu jest raphacholin, to łyknij 2 tabletki, a jak nie ma, to sama pepsi powinna pomóc na zgagę i wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siamsiółka
Pieczenie w przełyku, to zgaga. Wygoogluj, co masz robić ze zgagą. Poradzą Ci sodkę. Pepsi jest lepsza i skuteczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonik1994567
piparazzi- dziękuję:) lecę zaparzać tą mięte:) siamsiółka- pepsi mówisz? hm.. nie zaszkodzi spróbować:) dziękuję również i Tobie:) a co do zgagi to napewno nie jest to, ponieważ to niew piecze mnie cały czas tylko w momencie jak mi sie odbija, to jedzenie tak jakby podchodzi m do gardła razem z tym kwasem z żołądka i myślę , że dlatego wtedy tak piecze. cała ta studniówka to... problemy z sukienka, potem angina ropna, która mam do dziś, teraz ten brzuch, wszytko idzie nie tak jak powinno.. oby któraś z Waszych rad mi pomogła... dziękuję wszystkim za pomoc:)!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×