Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uczucie kataru bez kataru

Polecane posty

Gość gość

Hej, jestem pewna, że już wiele osób poruszało ten temat jednak wolałam zapytać osobiście. Mianowicie ok. Dwóch tygodni temu pojawiło sie uczucie zatkanego nosa... Ale nie normalnie jak przy katarze tylko jakby z tyłu, jednocześnie czuję jak wpływa mi do gardła jakaś wydzielina o ohydnym smaku przypominającym pleśń. Nie mam innych objawów jak bóle zatok, ani żadnych białych nalotów na migdałkach, ale to uczucie i ten smak jest nie do zniesienia :/ Czy to mogą być objawy jakiegoś zapalenia czy alergia? Od razu mowie, że moja ostatnia kuracja antybiotykami była co najmniej 10 lat temu. Nie miałam żadnej anginy ani chorób układu oddechowego, no może poza zapaleniem oskrzeli (15lat temu) Proszę pomóżcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ropa jakaś? Idź do laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ktoś kiedyś wyleczył się w internecie ;) Zachęcamy do wizyty u lekarza. Tylko badanie gwarantuje trafność diagnozy, a to z kolei jest niezbędne, żeby zaproponować dobre rozwiązanie problemu. Rozumiemy szukanie odpowiedzi gdziekolwiek się da, w tym na forum, jednak to błądzenie po omacku. Nie wiemy skąd jesteś, ale we Wrocławiu i okolicach zapraszamy do naszej kliniki, pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może iść do alergologa? Na stronie www Odetchnij Spokojnie jest taka mapka, tam jest spis gabinetów w całej polsce, ja tak znalazłam moją panią alergolog - świetny specjalista i do rany przyłóż kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Lekarz to bóg. Nie lepiej byłoby zastanowić się, że może przyczyną jest dieta, może kosmetyki ? Nie, większość ludzi pędzi do doktora, ktory przepisuje następną chemie, po której po pewnym czasie są skutki uboczne. Zmiana stylu życia jest trudniejsza, wymaga więcej wysiłku, samozaparcia, silnej woli, łatwiej podreptać do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj może wziąć allertec? ja co prawda łykam przy atakach alergii na pyłki, ale u mnie świetnie się sprawdza, a spróbować nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×