Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ukrainki leja na Polaków ciepłym moczem

Polecane posty

Gość gość

Polacy mają się za Bóg wie kogo dla uktainek a prawda jest taka ze mają was za dziadów zwykłych , na zachodnich portalach jest pełno ukrainek a na polskich nie ma prawie wcale to pokazuje ze Polacy by chcieli być z ukrainkami a ukrainki na was leją , jak ukrainki wypowiadają się o Polakach to każda ale to każda mówiła że Polak to to samo szambo co ukrainiec więc niech Polacy się przestaną ośmieszać i robić z siebie coś na wzór Niemców bo dla ukrainek Polacy to też biedni wschodniacy więc się przestańcie tak wywyzszac bo kw jeszcze bardziej irytuje to wasze śmieszne wybujale ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy grają bogaczy jakimi nie sa i jeszcze bardziej się osmieszaja w ich oczach , bo same uktainki mówią ze Polacy nawet z wyglądu nie wyglądają inaczej niż ukraincy więc trochę skromności bo udawanie banana w wykonaniu polaczka je odstrasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc zamiast udawać nadludzi poprostu trzeba im pokazać miły charakter , bo ukrainki doskonale widzą że Polska to taka sama bieda jak Ukraina , a Polacy nie dość ze biedni to jeszcze chamscy i z wybujalym ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jakąś polczynę bardzo boli fakt że coraz więcej Polaków wiąże się z pięknymi Ukrainkami olewając ciepłym moczem polskie paszczury z tysiącami wymogów i roszczeń.. stąd ta frustracja i próba odwrócenia kota ogonem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się jestem facetem i widzę jak polskie chamy odstraszja ukrainki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałem się z opinią od ukrainek ze Polacy to chamy bo nie noszą za Polki ciężkich rzeczy i źle o nich mówią gdzie ukraincy bardzo szanują kobiety , ogólnie ukrainki maja Polaków za prostakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałem też ostatnio sade uliczna po angielsku i ukrainki dobrze mówiły o Czechach i Niemcach ale o Polakach miały dość nie zbyt pochlebna opinie to chyba świadczy o tym ze polskie bydło się powinno zmienić , bo jeśli chodzi o kulturę w stosunku do kobiet większość Polaków stoi poniżej Ukraińców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako mężczyzna dobrze wychowany nie mam sobie nic do zarzucenia ale wstyd mi za innych polskich frustratów którzy robią całej reszcie zła opinie , ukraincy w środkach komunikacji na Ukrainie ustępują nawet grubszym i nie zbyt ładnym dziewczynom więc jeśli chodzi o kulturę większość Polaków nie ma nawet do nich startu jeśli chodzi o bycie gentlemanem , Niemcy to samo oni też nigdy nie obrażają kobiet nawet mniej urodziwych więc też stoją kultura na wyższym poziomie , czas się zmienić panowie i nie robić sobie i nam normalnym Polakom wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od siebie dorzucę ze niestety na te biedne kobiety rzucają się takie obszczymury jak ten kto zaczął rzucać od paszczurow , i później nie dziwota że Polak ma opinie ochlaptusa z kiblem w mordzie , mieszkałam w niemczech jakiś czas będąc w pracy i kultura niemcow a kultura Polaków to niebo a ziemia : / facet z Anglii Niemiec Holandii najczęściej nie jest tak skapy jak Polak który sobie myśli ze zrobi sobie z biednej ukrainki pomywaczke : / one sa takimi samymi kobietami jak polki i mają podobne cele w życiu co każda inna kobieta , więc jeśli polski czeresniok będzie źle ja traktował to odejdzie albo do innego Polaka albo na zachod , i to prawda w większości ukrainki nie interesują się Polakami bo chcą wyjechać dalej na zachód a nie męczyć się w takim smrodzie jak Polska i to jeszcze z burakiem który jej nie będzie szanował tak jak i nie szanował wcześniej Polek , bo burak zostanie burakiem i burakiem zdechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślałem że miejsca ustępuje się ludziom starszym, chorym czy niepełnosprawnym a nie młodym zdrowym łaniom :D 🖐️ autor postu nawet tym brzydszym ustępuje, no co za gentlemen :D a kulawa babcia pewnie się obok na zakręcie przewraca :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie dlatego polskie i uktainskie kobiety rzyagaja na widok Polaków , choć polki już może przywykly do zerowego szacunku od mężczyzn , ja ustępuje kobietom kobietom w ciąży dzieciom i starszym ale Polak robak taki jak ty tego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu nie każe wiązać się z Polakami. Macie uchodźców , macie starych Niemców z kasą, macie ukraińskich gentlemenów, po co wam Polacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po nic dlatego sa tacy jak Ty prawiki których kobieta jest reka ;) ja mam kobietę bo się umiem zachować i ponieść za nią ciężkie rzeczy albo wziąć na plecy kiedy szpileczka obtarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no prawdziwy bohater z ciebie, order już dostałeś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konika już zwaliles ?:) bo na kobietę i tak nie masz szans żadnej narodowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli tak leją to czemu tak za nimi latają ? ja jestem z podkarpackiego i tu jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOO widzę autorce Polak dał kopa w dupę :D Post założyła Ukrainka i się zali .... a tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu te tematy o Polakach,Polkach,Ukrainkach,itd.Az tak nudne zycie maja co niektorzy,ze zakladanie takich tematow to jedyny ich sens?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nikomu nie każe wiązać się z Polakami. Macie uchodźców , macie starych Niemców z kasą, macie ukraińskich gentlemenów, po co wam Polacy? XXX a kto wam biedne Ukrainki każe się wiązać z Polakami ? ale autorka(ukrainka przypuszczam) p******i farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może te tematy zakładają ukropki i ukropy chcący na siebie zwrócić uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ukrainki sa za fajne dla Polaków brudasow bardziej pasują do Anglików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki nie latają za Polakami bo to wstyd to polaczki latają za ukrainkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zwaliłem, może ty mi zwalisz? bo chyba lubisz chłopców skoro tak cię ten temat rozpala.. x a temat założyła sfrustrowana polczyna, której nikt nie chce i gul jej skacze jak widzi Polaków z ukraińskimi laskami u boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to że ukrainki nie chcą Polaków to prawda , i nie ma się z czym kłócić bo jak byłem zalogowany na niemieckim portalu randkowy to pisała że mną dopóki się nie dowiedziała że jestem Polakiem bo ona rodowitego Niemca szukała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocieszaj się ze to kobieta założyła ;) gdyby to założyła kobieta to by ich nie broniła tylko obrazala a autor wyraźnie broni ukrainek za to mówi prawdę o polskich osrusach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą już teraz ukrainki na polskich wizach uciekają do Czech i Niemiec od tych wspaniałych polskich facetów a raczej śmieci z wybujalym ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z resztą parę lat temu był popularny film gdzie uktainki mówiły że Polacy to śmiecie i wolalyby Murzyna od Polaka ale je polskie chamy zlinczowaly bo polskie małe fiutki nie wytrzymały i film z yt usunely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj frustratki frustratki, boli was że Polacy wolą Ukrainki, a te chętnie się wiążą z Polakami. Uważajcie, bo złość piękności szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam jedna ukrainke w klasie o imieniu Basia bo rodzice nazwali ja po polsku żeby jej było łatwiej się zasymilowac , jak coś roku przyjechała do nas wymiana z Niemiec i gościła U siebie Niemca fabiana , zgadnijcie gdzie jest teraz Basia ?:) w Niemczech u swego lubego z którym wyjechała po ukończeniu technikum az dziwne że nie jest z żadnym wspaniałym Polakiem , z resztą niektóre polki też już są parą z Niemcami z wymiany którzy później do nich pisali , jakby Polacy byli tacy świetni to by kobiety od nich w popłochu nie uciekaly, sama byłam w związku ze schwajcarem I polecam wszystkim dziewczynom piękni inteligentni dobrzy chojni :) inny sort niż Polacy którzy tylko potrafią kobiety wyzywać jak tu ktoś napisał i kultury wogole nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się chyba w innych kręgach obracam bo nie wiem z kim chcą a z kim nie chcą się wiązać ukrainskie sprzątaczki, pakowaczki, kelenerki i kasjerki, nie znam też żadnego wykształconego faceta na poziomie, który szukałby sobie kobiety z nizin społecznych, bez względu juz na narodowość. A kogo mietek budowlaniec czy magazynier uważa za ideał kobiety to ja mam szczerze mówiąc w głębokim poważaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×