Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uśmiałam się na pogrzebie nie wiem jak ksiadz zachował powagę w tym momencie

Polecane posty

Gość gość

Byłam na pogrzebie znajomego mojego nowego chłopaka, tamten chłopak co umarł to był taki bogaty podróżnik, serfował, nurkował i miał dziwne hobby , mianowicie obserwował ssaki wodne, wydaje mi się że był po prostu zboczony, wrzucał nawet do sieci filmiki z kopulacji różnych gatunków wodnych, zmarł podczas godów wieloryba, kiedy waleń naciągał na samicę, po prostu pod naporem wody ten nurek został wciągnięty i zmiażdżony! a ksiądz o tym powiedział " ten młody człowiek zginał obserwując istoty Boże pod wodą i ich akt miłosci zakonczyl sie dla niego tragicznie" chichotałam pod nosem i zakrywałam twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha :D poprawiłaś mi beznadziejny humor, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde zalosne prowo... Poziom gimbazy i to glebokiej smiac sie ze smierci. Zeby z twojej nikt sie nie smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sprawy :D mnie też ubawiła ta historia, chociaż żal chłopaka, no dla jego rodziny to jest tragedia i w ogóle głupio mi, że to takie śmieszne, ale co poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubawila cie... Pusta idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłosiłam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważaj żebyś swojego chłopa tak samo nie zmiażdżyła jak na niego 'naciągniesz', a nie zdąży cie z siebie zrzucić, kaszalocie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no heheszki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostał za swoje podgladactwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dziwne poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy z nas bedzie mial taką smierc na jaka zaslużyl. tak najczesciej mowią księża na pogrzebach. Taka smierć jak piszesz jest całekiem fajna. Lepiej niespodziwwana niz wyczekiwana. Ja byłam ost. na pogrzebie babci. była chora i kazdy dzien byl walką. pod koniec bylismy przygotowani na najgorsze. Mielismy nawet załtwiaoną firmę pogrzebowa http://www.zakladpogrzebowy24.pl/ która na jeden tel, miała do nas przyjechac. Wiec lepiej nie czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, brzmi to śmiesznie. Powagę, pewnie bym zachował, ale nie zmienia to faktu, że śmieszność tej tragicznej sytuacji, niestety objawia się jakby niechcący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się uśmiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie smieszy pozycjonowanie z 22:10 xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie chodzę na żadne pogrzeby. Wystarczy że ktoś dziwacznie wykrzywi w płaczu twarz, palnie jakieś zadnia ....ja zaczynam chichrać. Ludzie zachowują i wymagają za dużej powagi. Smierć jest tak naturalna jak narodziny. Najbardziej rozwalają mnie katole. Niby wierzą pozagrobowe życie to wyją przy trumnie jak wariaci a przecież...UWAGA!!!! Wszyscy mają się ponownie spotkać! Glupole to raz, pogrzeby też głupota to dwa a stypa jeszcze głupsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A mnie smieszy pozycjonowanie z 22:10 xd x to jest bardzo śmieszne pozycjonowanie :D tak śmieszne, że aż podniosę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×