Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TokioParis

Usunac czy urodzic ?

Polecane posty

Zdecydowalibyscie sie na aborcje w wieku 25 lat ? Majac juz jedno dziecko , ale partnera takze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodzić!! A jeśli nadal masz wątpliwości, znajdź gdzieś necie, jak wygląda aborcja. Zdjęcia z tego zabiegu pooglądaj. Kiedy je zobaczyłam, stałam się zdecydowaną przeciwniczką skrobanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mnie ciekawi
masz partnera , nie jestes sama, pewnie masz pieniadze( bo jak widac na internet cie stac) to po co to rozwazasz? wiesz ilu ludzi chcialoby miec dzieci? a co powiesz facetowi, dziecku, rodzinie/ ze ci sie nie chce drugiego dziecka? nie rozumiem jak mozna tak myslec? jak nie chcesz tego dziecka to zawsze mozesz w szpitalu urodzic i zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko się skrobnąć
hir ma rację,jak nie jestes gotowa i przekonana do następnego dziecka ,to wybór jest jeden,po co się masz później całe życie męczyc ,siebie i jego,bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noenoooowka
nie słuchaj hira bo to nędzny prowokator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuj dlaczego piszecie wyskrobac,skrobnac? to obrzydliwe wyskrobac dziecko?żywa istote?z raczkami i nózkami? wyskrobac to ja moge dzem ze słoika a nie małego ludzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem wierzaca...poprostu nieznosze tego słowa to czy usunie to jej decyzja i chyba my nic nie mamy tu do gadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wyskrob sie,ale zloz obietnice na kafe ze ,nigdy nie bedziesz sie pierdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
no i co z tego ze autorka ma partnera i pieniądze jak może nie chce tego dziecka...jak nie chce to niech usunie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_luucha
żałosne, i co z tego, ze masz partnera i dziecko? 25 lat a zachowuje sie jak jakaś gów.niara która nie wie jak się zabezpieczyć, było trzeba myśleć głową a nie du.pą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci nie chce ,ale pierdolic na potege to chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_luucha
''ABORCJA NIE JEST METODA ANTYKONCEPCJI'' normalny człowiek o tym wie, ale są takie kure.wki dla których nie jest to oczywiste, poza tym, zdajecie sobie wogóle sprawę z tego, że takie 'skrobanie' zawsze jakoś musi odbić się na zdrowiu? cierpi na tym płodność kobiety, po kilku skrobankach można zostać bezpłodną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jakie chuje ,pierdoli sie dziewuszyna a tu dzieciak ,i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllkaaaaa
skoro jesteś taka nie odpowiedzialna (a jeśli wpadłaś, to jesteś) i skoro nie chcesz mieć już więcej dzieci to było trzeba zawiązać sobie jajniki albo usunąć macicę, wtedy mogłabyć ruc.hać się do woli i nie myśleć o zabezpieczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
a moze stosowała jakąś antykoncepcję i zawiodła?..nie wiemy tego...wiadomo ze aborcja to nie metoda antykoncepcji ale jesli sie juz zaszło a nie chce sie tego dziecka to dlaczego jej nie wykonac?...tak tak bo zabija się ''DZIECKO'' :O:O...tylko ze do 3 miesiąca jest to płód a nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech zostanie bez plodna ,o to chodzi ,a najlepiej niech jej tetnice szyjna przetna nie chcacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blim
o proszę za płoden to w ogień skoczą a dorosłego człowieka to by zabiły :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bardzo mnie ciekawi
buahahahah ... Od kiedy posiadanie internetu to luksus ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyskrobac zygote
jesli nie jestes gotowa na kolejne meki i w ogole a wydaje sie,ze tak jesli o rade prosisz na cafe...usunac i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz na 5
"o proszę za płoden to w ogień skoczą a dorosłego człowieka to by zabiły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_maam_raacjee
jak jest się idiotką i jako antykoncepcję stosuje prezerwatywy, pomimo tego, że ma się partnera i współżyje sie często - to tak zawodzi, odpowiedzialne kobiety stosują tabsy anty i jeszcze nigdy nie słyszałam o tym, aby tabsy zawiodły, tak się tylko usprawiedliwiają te, co wpadły bo zapomniały np. wziąć tabletki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w żadnym wypadku nie usunęłabym ciąży, nawet z gwałtu. Jeśli nie chciałabym dziecka, to oddałabym je do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×