Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga TANIO z CHIN zlodzieje !

Polecane posty

Gość gość

Witam Ale mam nerwy\ x zrobilam zamowienie na stronie TANIO Z CHIN Juz kiedys zamawialam z Chin przez inne strony ,ale raz mnie oszukali i dalam sobie spokoj.Kolezanka mi powiedziala o tej stronie ,ze Polska obsluga i,ze wysyla sie kase na PL konto i tak jakos bezpieczniej.To jej posluchalam zlozylam zamowienie na jakies buty,kolczyki,kilka ubran nie jakis szal fajne ubrania plus jedne podrobki butow. Zamowienie zlozylam 10 grudnia.Przez pierwsze 2 tyg zero kontaktu !potem co chwile jakies koszty dodatkowe takie jak przesylka wewnetrzna do ich magazynu.Gdzie kiedy to zamawialam nic o tym nie pisalo,ale byly to kwoty po 4 ,5 6 zl i doplacilam.Potem znowu kontakt zerowy.Wypisywalam maile nikt nie od.Po 3 tyg ktos laskawie mi odpisal ,ze mieli przerwe swiateczna na stronie tej informacji nie bylo.Kto ma 3 tyg wolnego na swieta jak prowadzi skle online! I teraz hit hitow za przesylke towaru ,ktory kosztowal 450 zl chca 400 zl ! kumacie to.Oczywiscie kasy nie chca oddac napisali mi,ze jak wysla i mi sie nie bedzie podobac moge odeslac.Tak kurwa i znowu bede wydawac 400 zl.Normalnie szok i mal tego, napisali do mnie,ze mam sobie paczke podzielic na dwie lub trzy, bo celnicy sie moga przyczepic.Masakra z ta strona nikomu nie polecam.,wiem,ze bylo duzo pozytywnych opini o tej stronie ,bo czytalam,Ale jak mi laska napisala ,ze zamowila podrobke air maxow za 80 zl a z przesylka dala 220 zl i dziwczyna sie jeszcze cieszyla ,ze tak tanio.A wiem,ze na innych stronach mozna wyrwac taka sama podrobke za 80 zl a przesylka za free.Wlasnie wydalam prawie 900 zl na jakies chinskie szmaty,zebym kurwa jeszcze oryginalow podrobki sobie zamowila.Dlatego prosze uwazajcie ,bo polak ,polaka zawsze okradnie.i Jeszcze bezczelnie pisza,ze oni maja opcje najtanszych przesylek na stronie.Chcialam poszukac innej poczty lub kuriera co kolwiek.oczywiscie nie ma takiej opcji oni maja swoje i koniec.Nikt mi nie powie,ze za 5 kg towaru z chin ktos placi 450 zl i malo tego ta paczka idzie normalnie czyli do 30 dni !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra zeby zaplacic tyle za przesylke co towar i czekasz juz prawie dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Moim zdaniem trochę przesadzasz. Zamawiałam w tym sklepie buty i wcale nie było tak drogo a na przesyłkę czekałam mniej niż 30 dni. Z tego co wiem teraz ten sklep zmienił nazwę na szch.pl i mają w swojej oferie buty oraz telefony z Anglii, hin, Hong Kongu i USA. Ja zastanawiam się nad zamówieniem u nich tych butów http://www.szch.pl/pl/p/Buty-Nike-Kobe-9-EM-Premium/1899 są oryginalne, kosztują niewiele a wysyłka jest darmowa. Myślę, że warto skorzystać z tej oferty bo jest naprawdę opłacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorian23
Dlatego kupuj bezpośrednio przez Szch.pl i wtedy nie ma problemów z kosztami przesyłki bo wszystko masz w cenie i problemu nie ma żadnego. Tutaj bardzie ciekawa opcja - http://www.szch.pl/pl/p/Telefon-Iphone-5S-Zloty/831 na allegro ten sam prawie 2k zł więc różnica dość spora. W zasadzie ja buty już od jakiś 2 lat zamawiam bezpośrednio z Azji przez tego typu strony i nigdy nie miałem problemu więc poczekaj czasami paczka idzie ponad 30 dni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz cię oszukali i nie zmądrzałaś. Moze teraz nabierzesz rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat332ja
ojej współczuję takiej przygody :((( faktycznie teraz jest pełno naciągaczy, warto uważać na to, gdzie się robi zakupy. a sprawdzałaś szch.pl ? myślę, że oni są w porządku, zamawiają u nich blogerki, na yt jest masa filmików z unboxingiem ich butów...tutaj dziewczyny też ich polecają. głowa do góry i następnym razem uważaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezu, ale naciagacze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sk8t4life
Właśnie szukam nowych Roshów, przeglądnęłam pół neta i rzeczywiście najbardziej opłaca się zamawiać na szch.pl, mają niższe ceny niż na allegro i darmową wysyłkę. Wiadomo, że trzeba trochę poczekać, ale mi się nie pali, wolę to niż wydawać kupę kasy w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modeleczka
tyle mówicie tutaj o tym szch i sprawdziłam, faktycznie ceny są bardzo niskie...szkoda, ze nie trafiłam tam wcześniej, kupowałam miesiąc temu adidasy i teraz płakać mi się chce jak widzę ile przepłaciłam. no trudno, człowiek uczy się na błędach, na przyszłość już będę wiedziała gdzie uderzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotraszki
Zawsze zamawiam ciuchy z Chin i jeszcze nigdy się nie nacięłam, musiałaś mieć wyjątkowego pecha :( Wiadomo, na paczkę czeka się czasami nawet miesiąc, ale oszczędza się dużo kasy i czasu - nie muszę spędzać całych dni w sklepach. Tego szch nie znałam, z ciekawości weszłam na stronę, wygląda fajnie. Dla mnie to plus, że można zamawiać rzeczy z Azji przez polskie strony, bo nie ma problemu z dogadywaniem się w obcym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można od razu wszystkich wrzucać do jednego worka są sklepy takie jak ten http://www.szch.pl których zdecydowanie nie można nazwać złodziejami ale jak ktoś zamawia nie wiadomo z jakich stron to może sie nadziać. A do przedmówcy to ostatnio były strajki celników i wszystkie produkty przychodziły z opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baron pancerny
ZAWSZE biore przesylki pobraniowe. Jest towar, jest kasa. Gdy firma nie godzi sie na pobraniowa to z gory im dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój towar z szch.pl nie dotarł, przesyłka zagubiona w Polsce... Do błędu się przyznali. I na tym koniec, nie ma ani butów ani zwrotu środków na konto. W dodatku przestsli odpowiadać na maile. Nie polecam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U w a g a! W sklepie Szch.pl sprzedają buty, które nie są dostępne. Dochodzenie sedna sprawy to droga przez mękę. Nie zwracają wpłaconych pieniędzy. Poziom obsługi to dno i bezczelność. Szczerze odradzam. Nie mam ani butów ani pieniędzy. Zgłaszam sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoszust
ludzie !! wszystkie sklepy pośredniczące sprzedaży butów z chin to cholerni oszuści- towar jest podrobiony śmierdzi klejem i rozpada sie po miesiącu zapraszam do mnie na grupę https://www.facebook.com/groups/1495106143839425/ zobaczcie jaka jest skala tego oszustwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szch to przeciez jakas partyzantka - nie ma nigdzie napisanej nazwy firmy tylko nr konta w banku. wiec reklamowac mozesz buty /nawet jesli nie otryzmasz ich/ na marsie. jak będzie rozmiar podrobek nie ten? co mozna zrobic ? teoretycznie mozna odeslac ale koszt przesylki 500zł. aliexpress juz jest 1000 razy lepsze. dodatkowo ci idioci wystawiają zdjęcia oryginalnych butow na stronie . daje im nie wiecej jak 3-4 misiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoszust
zapraszam nowa grupa www.facebook.com/groups/1781458292177872/members/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostrzegam ,żeby nie było rozczarowań dla innych buty zamówiłam 10 stycznia do tej pory butów nie ma i pewnie nie będzie ludzie to jest oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zamawiać na tym szch czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio z chin to teraz szch.pl - sprzedają podróby butów nie prowadząc działalności ! to kolejni oszuści typu zapatos, możliwe że to ci sami wałkarze: air-jordan.pl zapatos.net.pl dopekicks.pl e-markowi.pl dopestore.pl sportowebuty.eu sneakerstore.com.plshop-style.pl 100% podróby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też dostałem email że buty niedostępne. Chciałem zwrot kasy, podałem numer konta i cisza. Nie kupujcie na szch.pl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałam, że mogłabym zarobić zamawiając (chociażby na dostawie) dla kogoś towar w Chinach. Ale z was frajerzy, że tak się dajecie naciągać. Sama kupuję tam ilości detaliczne czyli 1 szt. i wybieram dostawę gratis. Najczęściej czeka się wtedy 30-40 dni na paczkę. W większości przypadków dostawa do Polski jest gratis. Ale was młotki te firmy robią w bambuko a wy tak się dajecie. I nie wierzę, że nie dacie rady sami zamówić na Alli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johan 1954
Szch.pl 2 pary podrabianych butów 580zł w plecy, towaru brak, kasy brak. Wiem, ze to lipne buty, bo mam oryginały i ni jak nie podobne do tych na fotkach, ale cóż, chytry traci 2x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy zamowiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUKANA 2
oszuści, nie polecam towar niezgodny z zamówieniem, nie ma adresu do zwrotów, nie odpowiadają na maile, faktycznie towar z chin (jak ktoś lubi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to dziwne, ze u nich buty są takie tanie. Za ten sam model, który mają na stronie za 230 zł ja placilam ok 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość satta3
Szczerze mówiąc ja zamawiałam buty z http://www.szch.pl/ i wyglądały spoko, nawet wcześniej oglądałam tego typu filmy https://www.youtube.com/results?q=szch.pl&sp=CAI%253D by zobaczyć, czy te buty rzeczywiście przychodzą ładne i dobrze np zrobione. Moim zdaniem lepiej przed zakupem własnie takie filmy obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhkhgrxuk
Czy udało wam się uzyskać zwrot pieniedzy? Kupiłam w marcu 2 pary butow, przyszly dokladnie po miesiacu od zamowienia. Jedne okej a drugie za male i chamskie podroby. Byla mozliwosc odeslania do 10 nieuzywanego towaru i na nastepny dzien odeslalam na adres, ktory dostalam w mailu. Tydzien pozniej dostaje maila ze likwiduja magazyn w holandii i trzeba wyslac bezposrednio do chin. Na moja odpowiedz ze juz zdazylam wyslac buty do holandii zero odpowiedzi. Potem pisalam maile i pytalam czy dotarly, odpisali ze nie chhociaz widze w systemie poczty ze w polowie kwietnia dostarczono buty na miejsce w holandii. Teraz proboje sie dobijac i zadac zwrotu pieniedzy - zero odezwu. Ktos mial podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojejku co za tragedia się wydarzyła nie chcą oddać za podrabiane buty ,łącze się z tobą w bólu :) Ciekawi mnie czy byłabyś taka zadowolona jakby tobie ktoś ukradł wzór , bezczelnie go kopiował i zarabiał? druga sprawa ,przez takie wywłoki jak ty w Polsce nie ma pieniędzy bo się chołocie zachciewa podróbek i wyprowadzać pieniądze z kraju,zamiast tutaj wydawać i napędzać gospodarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajacu jak nie wiesz o czym gadasz to stul pysk. Napędzać gospodarkę? Przecież to obcy kapitał. Nigdy nie miałeś podróbki jak tak pierwszy rzucasz kamienie? Czereśniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×