Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że każda kobieta zanim weźmie ślub powinna mieć kilku kochankow

Polecane posty

Gość gość

Tylko wtedy można ocenić czy facet jest dobrym kochankiem. Zły kochanek na cale życie oznacza depresję, nerwice, niską samoocenę, brak akceptacji dla swojego ciała, postępujące zaniedbanie wizualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badajcie się przed zmianą partnera. Nie zarażajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja niestety ochajtalam sie z pierwszym,nie zaluje ale czasami sobie mysle jak by to bylo z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skala porównawcza jak najbardziej wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:29 a póki co to ty jesteś zgorzkniałym prawikiem 29 letnim starym kawalerem a ja mam męża i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że mam rodzine a gdy byłam w twoim wieku to mój syn już biegał a jeszcze jedno wyszłam za mąż gdy nasz syn miał 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jestem facetem, ale mam zupełnie inne podejście. Jak dla mnie powinno się próbować z każdym z kim jest możliwość, czy to seksu, czy związku, aż do momentu gdy będzie Ci z kimś dobrze. A czy to będzie 1 czy 101 osoba, to już kwestia indywidualna. W razie czego warto też z góry znać stosunek partnera/partnerki do trójkątów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Ja p*****le, ale z was sa zjeby... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co, to twoim genom grozi wymarcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet zaraził mnie hpv niebezpiecznym dla kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightcrawler
Michał one mają racje. Jesteś sam i będziesz sam, ale nie przez twój światopogląd, ale przez twoje chamstwo i prymitywizm. Takie żywe skamieliny ja ty w końcu wymrą, a twoje pojękiwanie to oznaka twojej rychłej agonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Wy tez wymrzecie, a wlasciwie wasze geny. W nastepnym pokoleniu. To bedzie taka kara za puszczalstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram autorke! na kazdym forum dla nastolatek, uswiadamiam je jak wazne jest dobre dopasowanie w lozku, i by nie trzymaly tej blony jakby to bylo cos swietego, bo nie jest! najpierw niech poznaja swoje ciala same, poten niech poznaja je poprzez partnerow i niech wiedza na co sie decyduja, kiedy juz postanowia sie zwiazac z jedna osoba na cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś Puszczalskie qrwy, ktore jakims cudem wyszly za maz i znalazly jakiegos zboczenca poligamiste. Zycze wam aby wasze dzieci wymarly bezpotomnie. usmiech.gif----jak widze, tego samego zyczyl ktos twojej matce i jak widac jemu sie spelnilo :D :D :D no coz, osoba uprawiajaca seks ZAWSZE ma wieksze szanse na przekaznie swoich genow niz taki walikon jak ty :P chocby skaly sr.aly twoja skarpetka, przescieradlo czy w co sie tam spuszczasz myslac o dziewicach w ciaze nie zajdzie i twoich genow, cale szczescie, nie poda dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał121212 dziś 18:18 buehehe... a kto by chcial puszczalskie na cale zycie. usmiech.gif---- jak dotad zycie pokazuje, ze jesli nie liczac osob skrzywionych psychicznie, takich jak ty, to tak gdzies 99% facetow heteroseksualnych :) a dla jasnego obrazu, wiecej facetow woli te nazywane przez ciebie puszczalskie, niz kobiet wolących ciebie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak wmawiaj sobie, ze dziewictwo ma takie znaczenie :D nagle od WIEKOW swiat sie obrocil, i teraz rozdowdo nie ma !!! szok!! nikt sie nie rozwodzi, nie ma nastoletnich ciaz, sa tylko dzieiwcie i malzenstwa po grob!!! tak, tak wierz w te bajki dalej :D :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropeczkiiii
Chyba jestem z jakiegoś innego pokolenia, bo moim jedynym kochankiem był i jest mój mąż - ja sobie osobiście nie wyobrażamy by dotykał mnie inny mężczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata mieszkalam w niemczech, i czytajac takie posty milo mi stwierdzic, ze w szkole do 18r zycia dziewictwo zachowuje jakies 1% dziewczyn, ta reszta najogolniej traci je na studiach :) i to nie tylko niemcy, ale wiem, ze tez tak jest w szwecji, norwegii, francji, belgii, uk, holandii itp itd. i coraz czesciej zdarza sie to w polsce, mlode kobiety odchodza od zapyzialego ciemnogrodu hołdującego blonie miedzy nogami, jakby byla nagrodą dla zje/bów psychicznych pokroju tego tu Michala. sa coraz bardziej swiadome swojego ciala i swoich pragnien. i tak ma wlasnie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×