Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uważam że Polacy są brzydcy

Polecane posty

Gość gość

chodzi mi zwłaszcza o polskich mężczyzn, po prostu brzydale :O nie mają w zasadzie żadnych zalet. Nie dość że z twarzy nie są zbyt urodziwi to jeszcze niewysocy i do tego wąskie ramionka albo krępa sylwetka dresa-cwaniaczka. Do tego są szowinistycznymi świniami, czesto są ograniczeni i mało zarabiają. Nie mam zamiaru związać sie z polaczkiem na stałe fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to w*********j pasztecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak samo jak polki. niestety nie mamy wyboru. na 100 polek może z 5 wygląda w miarę podobnie do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to ja jestem przeciwiesntwem twojego opisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zgadzam się. Niestety jest mało przystojnych Polaków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady Polki są nawet uważane za jedne z ładniejszych w Europie a Polacy są w czołówce najbrzydszych wraz z Rosjanami :O widziałam dzisiaj przystojnego Włocha albo Hiszpana ech... róznica jak miedzy niebiem a piekłem, polacy przykro mi jestescie paskudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki są w czołówce k******a w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówimy tu ograniczony polaczku o kur.ewst.wie tylko o polakac pasztetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są wręcz odrażający w końcu uznani za najbrzydszych na świecie wraz z Rosjanami i niestety z tym trzeba się zgodzić.Chłopy w 90% wyglądają jak buraki skrzyżowane z kartoflem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaantenka
Prawdziwy zdrowy męski mężczyzna ma ostre rysy twarzy. To oznaka prawidłowej ilości testosteronu w organiźmie + wąskie BIODRA! Mniam! Większość Polaków ma szerokie doopy jak kobieta. Fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widać na co dzień bo wszyscy przesiadują na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski wcale nie są ładne. One same uważają się za jedne z piekniejszych i nikt poza nimi. We Francji jest naprawdę dużo ładnych kobiet. Polki często są zaniedbane - brzydko ubrane, grube z powykręcanymi obcasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pocałujcie mnie wszystkie w sam środeczek mojej paskudnej , szowinistycznej , biednej , polskiej d**y ((0)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co drugi koleś idący ulicą j***e potem i starymi ludźmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy ostre meskie rysy twarzy? Możesz podać zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie sam jesteś gejospedalonym zjebem skoro nie wiesz co to są męskie rysy twarzy... omg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co wam napisze. ja jestem ladna, mam niezbyt atrakcyjnego faceta dokladnie tak jak pisze autorka, ale powiedzcie mi jakie to ma znaczenie? czy naprawde dla was wyglad taki wazny? i tak brzydniecie z wiekiem wiec czemu oceniacie ludzi po wygladzie? dla mnie liczy sie to jaki jest facet, czy mnie kocha, szanuje, czy dobry dla mnie a nie to jak wygląda. Za 20 lat i tak autorko ty z kolei bedziesz brzydka i nawet taki kazio spod budki z piwem z waskimi ramionkami sie za toba nie obejrzy bo bedziesz dla niego brzydką starą babą w srednim wieku :) wiec ludzie troche szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienormalny_
mało zarabiają xxx spośród wszystkich wad, ta największa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa polka kretynka z wypranym mózgiem, ona ma być piekna a facet może być pasztetem hahaha :D pewnie że ma znaczenie tez chce odczuwać pożądanie przy swoim facecie a nie mieć ochote na bzykanko tylko po alkoholu albo wcale :O większość polskich facetów nie jest nawet pociągająca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet_jakich_malo
To już wasz problem, my na to nie mamy wpływu, to wy musicie na nas patrzeć i pobierać się z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni sie wolniej starzeja wiec jesli jest zwiazek 25letniej przecietnej z wygladu dziewczyny i 25letniego brzydkiego faceta to po 25 latach ta kobieta bedzie pasztetem 80kilogramowym a facet praktycznie pozostanie bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziabzdyzia
"dla mnie liczy sie to jaki jest facet, czy mnie kocha, szanuje, czy dobry dla mnie a nie to jak wygląda. " taaa a zapytaj swojego faceta dlaczego cie wybrał pewnie odpowie a była najładniejszą dupą, taką troszke zakompleksioną dlatego mnie chciała, żadna inna mnie nie chciała tylko ona więc jesteśmy razem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa polka kretynka z wypranym mózgiem, ona ma być piekna a facet może być pasztetem hahaha smiech.gif pewnie że ma znaczenie tez chce odczuwać pożądanie przy swoim facecie a nie mieć ochote na bzykanko tylko po alkoholu albo wcale pechowiec.gif większość polskich facetów nie jest nawet pociągająca pechowiec.gif x nie martw się, za 15-20 lat to ty nie bedziesz też pociagająca dla NIKOGO, nawet dla takiego polaczka brzydala debilko. A mój facet brzydal mnie akurat bardzo pociąga sexualnie i ma duzego ptaszka :) to że facet brzydki nie znaczy że nie pociaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t543
Skoro uroda przeminie za 20 lat, to chyba dobrze, że było 20 lat w których można się było nią nacieszyć? Ale po co, lepiej sobie tej przyjemności odmówić z góry, tak na wszelki wypadek i przyzwyczajać się do brzydoty od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziabzdyzia
"to wy musicie na nas patrzeć i pobierać się z nami." nic nie musimy coraz więcej kobiet wiąże się z obcokrajowcami aby nie patrzeć na zakazane mordy i żenujące zachowanie Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzni sie wolniej starzeja "wiec jesli jest zwiazek 25letniej przecietnej z wygladu dziewczyny i 25letniego brzydkiego faceta to po 25 latach ta kobieta bedzie pasztetem 80kilogramowym a facet praktycznie pozostanie bez zmian." x x No i wtedy facet moze powiedziec : Who's the b***h now ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak uwazam, wsrod kobiet tez obserwuja ,ze szalu nie ma na ulicy ale faeci to juz porazka, zwlaszcza w mniejszych miastach itp, juz nie chodzi o urode, bo na to wplywu sie nie ma chodzi np o styl ubierania, to porazka, zwlaszcza w lecie, fryzury paskudne, buty itp, higiena wgl to jesli facet wyglada z***biscie to zwykle ma tez wysokie stanowisko, fajny samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa po 25 latach facet pozostanie bez zmian... ty jakis popaprany jesteś człowieku, ludzie po 5 latach sie zmieniają a co dopiero 25... gimbaza chyba nie ma co robić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawiłbym moje zdjęcie ale zaraz na kafe wszyscy będą mnie bluzgać za moją urodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żarciq
Dwóch żydów kłóci się pod prysznicem, dochodzi do rękoczynów, nagle jeden łapie za mydło i chce rzucić w drugiego, a ten na to: ej ej, ale ojca w to nie mieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×