Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luckat_po_30

VASER LIPO hd

Polecane posty

Gość Luckat_po_30

hej dziewczyny czy ktoras z was robila moze VASER LIPO HIGH DEFINITION? i jakie sa rezultat? jestem umowiona na zabiek i dopadl mnie blady strach i sama juz nie wiem -tzn chce uslyszec opinie czy sa efekty jak sie goi itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryyycha
Hey. Odgrzebię, bo może komuś się przyda. Jestem 8h po vaser lipo HD na brzuch i talie. O efektach to za wcześnie, ale jedno mogę już powiedzieć na pewno: nigdy w życiu bez anestezjologa! Jstem z Leśnicy k. Wrocławia, a na zabieg jechałam specjalnie 500km do Otwocka. Byłam na konsultacji we Wrocławiu, nawet umówiłam się na termin, ale poczytałam trochę i odwołałam. We wro krzyknął mi doktor za oba obszary 10 500 zł bez anestezjologa w znieczuleniu miejscowym i to zwykłe vaser lipo bez HD. Pojechałam do Otwocka zrobiłam to nowszą metodą (HD) zapłaciłam 8 000 zł za cały zabieg + 600 zł anestezjolog. Super głupi Jasiu i praktycznie nic nie pamiętam. Prześwit pamięci tylko mam, że raz czy dwa mnie coś zakłuło i powiedziałam to na głos i znowu odpłynełam. Lekarz potem powiedział, że powtarzałam to z 15 razy, a ja szok :D hah Tak przy okazji dowiedziałam się, że doktor który miał mi robić zabieg we Wrocławiu był chyba z rok temu na szkoleniu właśnie tutaj. Jakby tego było mało lekarz na końcu powiedział mi, że jest w szoku bo obstawiał, że odessie 1L tłuszczu, a wyssał 1,8L co jak na moją szczupłą sylwestkę jest sporym wynikiem. Na do widzenia wspomniał, że zarysował mi delikatnie mięśnie skośne brzucha. Mega! :) Jutro ściągam tą gąbkę i opatrunki to zobacze co i jak bo jak na razie to całe ciuchy w płynie surowiczym tak samo jak hotelowe łóżko. Mam nadzieję, że komuś się przyda info, bo jak ja szukałam to znaleźć nie mogłam. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super :-) Fajnie że nspisałaś bo ja jestem właśnie z okolic Otwocka i będę chciała zrobić właśnie vaser lipo hd na całe nogi U mnie z kolei tu problem brzuchs ni ma :-) :-) Pozdrawiam Cię i czekam na dalsze relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryyycha
Ja mam nogi długie i zawsze szczupłe, nie ważne czy ważę 61 czy 78kg przy wzroście 178. Ale brzucha nie mogłam zgubić nigdy, nawet jak z trenerem personalnym ćwiczyłam 6 miesięcy minimum 4 razy w tygodniu po 2-3h. Nadzieja umiera ostatnia. Zobaczymy co będzie. :) P.S. Jak tyłam nawet do 80kg to cycki nie rosły zatem zrobiłam i to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie na odwrót , czyli przy wzroście 176 talia osy a nogi zawsze zostawały nie ważne czy ważyłam 61 czy 78 :-) Co prawda 10 miesięcy temu urodziłam więc teraz zrzucam resztę kg ale i cyc też mam w zamiarze zrobić ale w pierwszej kolejności nogi to było moje marzenie od zawsze wyrównać proporcje między górą a dołem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verrine
07.01 mialam zabieg Vaser Lipo zwykly okolice brzucha coz moge powiedziec REWELACJA !!! brzuszek plaski , bez bolu, po zabiegu od razu chodzisz o wlasnych silach kurcze dziewczyny nikt mi nie wmowi diet zadnych i cwiczen na pozbycie sie niechcianego tluszczu Vaser Lipo tylko jedyny skuteczny bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria001
Ja robiłam vaser lipo na wewnętrzne, zewnętrzne (bryczesy) uda i kolana. Oczywiście z anestezjologiem. Rewelacja, żadnego bolu. Po zabiegu nie wzięłam jeszcze żadnej tabletki przeciwbolowej, jedynie antybiotyk i heparyne. Rezultaty, jeszcze nie wiem dokładnie bo jestem owinięta grubo opatrunkami( sączy się podkrwawiony płyn i to jest normalne). I tak będzie jeszcze pewnie ze dwa dni. Mam leginsy uciskowe ale już w lustrze widzę, ze bryczsow nie ma ! Mam piękna linie biodra! Dziewczyny jak macie środki finansowe to róbcie to i się nie zastanawiajcie! Mi po ciąży zostało 18 kg, oczywiście na udach, biodrach, gryczsach i na brzuchu. Standard! Ćwiczyłem przez pewien czas po godzinie na orbitreku, pózniej zaczęłam biegać z osobisty trenerem. Schudłam w tali 8 cm ale bryczesy i uda jak były tak były. No i wczoraj poszłam. Nawet miałam ochotę zwiać z sali operacyjnej bo strasznie się bałam. Raz kozie smierć! Zasnęłam ( znieczulenie miejscowe i leki usypiające, ale nie znieczulenie ogólne!). Po zabiegu posypałam trochę ponad godzinę i praktycznie mogłam sama wrócić do domu samochodem( jest to niedozwolone wiec odebrał mnie maz). Już dzisiaj mam ochotę na zrobienie brzucha. Poczekam na zdjęcie opatrunków i szwów ale nawet jak bedą małe nierówności to pal licho - przed i tak było gorzej. Dziewczyny polecam - nie bójcie się bo oprócz finansów to podstawowa obawa! Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WARTO !!! Mm 40 lat ćwiczę dużo i regularnie ok 5h tygodniowo/kardio od 2 lat, ogolnie na narzekalam na stan sylwetki, jednakże zawsze denerwowały mnie 3 opony na brzuchu. Zrobilam w zeszlym roku w grudniu VASER HD w Katowicach (dr Mekle) z anestezjologiem -koszt ok 9000tys bez masazy- i jestem bardzo zadowolona. Rekonwalescencja moze byla dosc dluga ok 4 miesiace-zrosty mialam,ale mi zmiekły i poschodzliy po ok pół roku… mialam 10 masaży… i niewielka poprawke po roku… brzuch jest niemlze idealny, jedynie niewielki nadmiar skóry pozostal, ale wszystko w normie.Nie żaluje absolutnie….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten zabieg. Robiłam odssysanie ud 2 lata temu w Poznaniu. praktycznie bez bólu (cos jak silne zakwasy) utrzymujące sie do 2 tygodni po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demonstrea
Vaser u dra Świdra, Dermamed. Efekty - przeszły najśmielsze oczekiwania. Brzuch znaczace mniejszy, jędrniejszy. Sam zabieg pod znieczuleniem miejscowym, jeszcze tego samego dnia poszłam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie robiłaś w Poznaniu jeśli można wiedzieć i jaki koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja tez robiłam vaser lipo w Poznaniu i moge polecić klinikę mandala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. A czy któraś z was robiła vaser u doktora kłosa warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, a czy ktoś poleca klinikę w Szvzecinie która robi vaser lipo hd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 3 dni po vaser lipo. Zabieg w nieczuleniu ogólnym, super opieka po. Nie jest to na pewno zabieg kosmetyczny. Mam założone dreny, z których sączy się mnóstwo płynu. Nie mogę się wyprostować, bo dreny pieką i ciągną a cały brzuch boli jak meeega zakwasy przy każdym ruchu. Jak leżę to nawet nie boli. Brzuch jest cały osiniaczony, czarny. Postanowiłam sama zmieniać sobie opatrunki ( a raczej jestem wrażliwa). Daję radę, choć to niełatwa część dnia :). Po zmianie opatrunku trzeba założyć gąbkę i zapiąć na siłę ze 20 haftek. Z tą gąbką jestem mega nieforemna i kombinuję co tu nosić przez miesiąc żeby nie było tak widać Ale muszę powiedzieć, ze chyba mi sporo w tej talii ubyło i już wygląda to lepiej. mam nadzieję,że było warto. Jutro pierwszy masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie proszę jakie efekty końcowe? Czy masaże są bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulal
Kochani jestem tydzień po vaser. Mega radosc. Polecam kazdej. Ból do zniesienia i wszystko sie goi. Pozostala mi mala fałdka do rozbicia masazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mialam zabieg wykonywany 5 lipca w klinice Kriocentrum w Otwocku pod Warszawa,zabieg ze znieczuleniem ogolnym 6900zl.,efekt widoczny od razu po zabiegu obecnie jestem tydzien po,jeszcze mam brzuch opuchniety,obolaly,krocze juz prawie bez siniakow,wczesniej cale krocze mocno zasiniaczone,3 dni cierpialam,ale bylo warto,moj organizm tak reagowal wiadomo kazdy jest inny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaWa
"Fiona" ja wykonywałam zabieg w Kriocentrum, a co dokładnie chcesz wiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatiNati1986
Ja właśnie myślę o tym zabiegu. A jak jest pozniej z ćwiczeniami?efekty się pogłębiają? Trzeba brać zwolnienie? Ile dni trzeba być w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina325 ja robiłam zabieg w SkinClinic w Warszawie na Stawki. Jestem bardzo zadowolona. Zarówno lekarz jak i pielęgniarka naprawde mili pomocni, odpowiadali na wszystkie pytania i dbali o mój komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaWa
Hej, jestem ponownie :) Fiona - u mnie zabieg wykonał dr Batijewski z Kriocentrum. Efekt było widać od razu, ale dopiero teraz po kliku tygodniach jestem mega zadowolona. Początkowo miałam trochę opuchnięty brzuch i odpoczywałam 2 dni w domku. Musiałam też nosić takie ubranko specjalne, ale można się do niego przyzwyczaić i dostałam je gratis do zabiegu.Teraz widać już mięśnie brzucha i to całkiem fajnie, więc to jest chyba HD :))) Koszt spory jak dla mnie ale myślę, że warto i chętnie bym jeszcze uda odessała :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil_wawa
Hej, poważnie rozważam Vaser Lipo HD. Biorę pod uwagę Kroicentrum ale... niestety jest sporo negatywnych opinii nt tej placówki i lekarzy tam pracujących. Do myślenia daje też cena o połowę niższa niż gdzie indziej i krótki czas oczekiwania. Czy są na forum osoby, które miały tam zabieg i mogą szczerze opisać swoje wrażenia i efekty operacji? Macie zdjęcia przed/po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zaryzykuję i zapiszę się na konsultację do kliniki Kriocentrum. Cena jest bardzo zachęcająca, a opinie większość pozytywnych, chyba muszę sama się przekonać. Pewnie nie załapie się na HD bo do tego trzeba mieć jakieś predyspozycję ale konsultacja jest bezpłatna więc nic nie tracę. Zastanawiam się tylko jakiego lekarza wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilwawa
Karolina to badzmy w kontakcie. Mnie tez kusi cena i bliskosc tej kliniki ale nie moge sie jakos przekonac. Chetnie poznalbym aktualna relacje z pierwszej reki. Jak chcesz popatrzec jak powinno/nie powinno to wygladac i poznac relacje z zza granicy polecam strone realself.com Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×