Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Virgin daje 7GB internetu LTE szok :)

Polecane posty

Gość gość

http://kgh.pl/SLMiH 5 Powodów aby wybrać Virgin Internet - 4G LTE Rok ważności konta Aplikacja mobilna Darmowa dostawa Darmowy internet dla aplikacji #BEZLIMITU - 29 zł / mc -- Rozmowy bez limitu - do wszystkich sieci i na stacjonarne -- SMS-y bez limitu - do wszystkich sieci -- 7 GB internetu 4G LTE -- Darmowy transfer dla aplikacji ask.fm Facebook, Messenger, GG, Twitter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
niestety ale jak nazwa wskazuje oferta tylko dla dziewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje 7gb i nie placa podatkow, jak to robia w anglii. Firma generuje milionowe albo miliardawe przychody a podatki placa rzedu kilka tysiecy funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podatki to złodziejstwo, bardzo dobrze że nie płacą, trzeba zagłodzić te stwory zwane "rządy", hooj w doope tym pasożytom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chvj w dvpe tym pasozytow, firmy apple amazon google virgin media maja setki miliardow dolarow na koncie, a wlasciciele maja takie sumy pieniedzy o jakich mi sie nigdy nie snilo, a ty mi mowisz ze dobrze ze nie placa podatkow. Tez przyjezdzaja do europy amerykanskie firmy i globalizuja caly rynek, amerykanskie firmy przejmuja caly rynek i zabijaja lokalne lub europejskie albo i angielskie firmy, ktore legalnie placa podatki i wzbogacaja kraj, a amerykanskie zachodnie firmy zwyczajnie okradaja panstwo i ludzi. Niedlugo cala europa bedzie pracowala dla amerykanskich korporacji, i nie bedziesz mial nic do gadania. Pare osob bedzie wladalo cala europa i calym swiatem, przez to ze amerykanskie firmy wdzieraja sie na rynek europejski i okradaja caly kontynent, tez sie potem dziwic, ze muslimy i emigranci zalewaja europe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a firma virgin media jest pewnie warta wiecej niz caly kraj polski :D🖐️. No tak, lepiej do kraju wpuszczac obcy kapital, by pare polaczkow dostalo do kieszeni, a reszta kraju niech cierpi i placi ciezkie pieniadze. :D🖐️. Niech polskie firmy poupadaja, bo tak to sie dzisiaj robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo Świetna oferta, ja w Virgin mam 30 gB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×