Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

vOLKSWAGEN pOLO CZY dACIA sANDERO

Polecane posty

Gość gość

KTORE AUTKO BYSCIE WYBRALY? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czy traktujesz auto jako narzędzie do przemiaszczania się między punktem A i B czy jako przedłużenie ego również. W pierwszym wypadku dacia, w drugim vw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vw przedluza ego? to marka dla szarakow, nie umywa sie do bmw czy mercedesa, lub chocby volvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu VW
Nie :D. VW to marka dla tępych debili, którzy uważają, że wszystko, co niemieckie jest super :D :D :D i gotowi są z tego powodu przepłacać za samochód, jego serwis i części zamienne. Ciekawostką jest to, że złodzieje samochodów, preferują głównie auta niemieckie. Po rozebraniu na części, łatwiej jest im te części upłynnić. Świadczy to wyraźnie, o właścicielach aut niemieckich, którzy CHĘTNIE i BEZ MORALNYCH OPORÓW kupują KRADZIONE części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dacia porazka. Vw nie jest samochodem marzen, ale bynajmniej masz jakosc. Japoniec - malo ekonomiczny a czesci ceny kosmos. Ludzie najczesciej kupuja niemieckie samochody, bo maja mozgi, a nie dlatego, ze mozna kupic czesci od zlodzieja. A ego to albo masz albo nie. Sadzac po wpisie wyzej to jego autorowi nawet porsche nie przywroci wiary we wlasne mozliwosci seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vw po 2000r to padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu VW
>>>A ego to albo masz albo nie. Sadzac po wpisie wyzej to jego autorowi nawet porsche nie przywroci wiary we wlasne mozliwosci seksualne<<< Widzę, że twoje ego jest ściśle od marki samochodu uzależnione :D. Nie wspominałem o powiązaniach wiary we własne możliwości seksualne, z ceną posiadanego auta. Widocznie skojarzyły ci się własne problemy :D. Przejażdżka Porsche mojego kolegi, nie wpłynęła w żaden sposób na moje zdolności seksualne :D, za to dawne, częste podróże poczciwym Polonezem Truckiem, wspominam bardzo miło :D. Po otwarciu paki, jej podłoga była na bardzo dobrej wysokości :D :D :D, również maska znosiła wszelkie ciężary, bez śladu jakiegokolwiek wgniecenia :D :D :D. Och jak ja za tym Truckiem tęsknię :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak sie ma mozliwosc rypania tylko wieloryba to fakt podloga musi byc solidna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I maska tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani polo , ani dacia pierwszy za drogi w porównaniu do tego co oferuje ( a oferuje naprawde mało duzo mniej niz konkurencja za tą samą cene ) , a dacia sandero co prawda jest tania , ale jej jakośc wykoanania jest raczej poniżej sredniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu VW
>>>No jak sie ma mozliwosc rypania tylko wieloryba<<< Znowu skojarzenia z twojego życia :D ? Truck doskonale amortyzował :D :D :D. Usiądź d_pą na masce swojego ukochanego VW, to zrozumiesz: co się wgniata i ugina :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
truck amortyzował??? ciekawe w którym momencie? chyba jak go słoń przydepnął ! co do miękkości blach to dzisiaj obowiązują normy ochraniające pieszych przy zderzeniu o czym w poldku nie słyszeli,aha jeszcze jedno do trucka zapomnieli zamontować hamulce, koń ciągnący wóz z gnojem szybciej hamował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako znafca tematu mogie polecić folcfagena i cało ich rodzine spowodu dostempności tanich cześci jak i warsztatuf i mechanikuf bo każdy chce naprawiać folcfagena. Japoncuf mechaniki nie lubiom ,francuzuf tesz ,ford jeszcze obleci , stare porzekadło wcionsz aktualne- ford g..o wort a fiat jego brat... nie kupuje sie aut na eff - fiatuf forduf i francuzuf A ta wywołana dacia to szrott jakośc na poziomie łady samary.nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu VW
>>>koń ciągnący wóz z gnojem szybciej hamował .<<< To wreszcie znamy twój ULUBIONY POJAZD :D :D :D. x Jak się dbało, to się miało :). Nasz Truck w diesel-u palił w mieście 7,5l, a benzyniak po remoncie silnika potrafił zejść do 9 :). Hamulce też robiliśmy w zaprzyjaźnionym zakładzie i jakoś nie zauważyłem, by były jak na owe czasy zbyt słabe. Gorzej hamuje nasz obecny Mercedes Sprinter. x Widzę, że nie wiesz o czym piszesz :D. Paka w Trucku potrafiła rozkołysać się :) i trakcie wykorzystywania jej w charakterze podłogi, robiła za wibrujące łóżko :D. Dlatego jeżdżenie pustym Truckiem było nieco niebezpieczne. Może o blachach zabezpieczających pieszych nie słyszeli, ale wzmocnienia w drzwiach były (czego w większości ówczesnych aut ze świecą szukać), a po lekkiej stłuczce z pick-upem Toyoty, ja wymieniłem tylną lampę, a znajomy klepał cały tył tej wspaniałej terenówki. Nawet Honker miał delikatniejszą konstrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole forda fiestę lub fokusa w rankingach dorównują niemieckim pod względem niezawodności wybierac tylko te od z silnikim od 1,4 a blachy to mozna woskiem konserwowac ze rdza nie wezmie ale z tanszych wosków to trzeba co 2 tyg woskowac te drosze około stówy to z pół roku wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra dzieciaku nie musisz tu słodzić ,jeździłem różnymi wynalazkami i trak był jednym z najgorszych ,co do hamulców to wspaniały konstr. zapomniał że buduje auto ciężarowe i wszystko przełożył z osob. poloneza .wgl jakiś nieogarnięty jesteś ,skaczesz z wątku na wątek ;miałeś wzmocnienia w drzwiach dzięki temu przy stłuczce wymieniłeś lampę a znajomy cały tył :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu VW
>>>dobra dzieciaku<<< Tak do mnie już z 40 lat nie mówili :D :D :D. x >>>jeździłem różnymi wynalazkami i trak był jednym z najgorszych ,co do hamulców to wspaniały konstr. zapomniał że buduje auto ciężarowe i wszystko przełożył z osob. poloneza<<< Współczuję GŁUPOTY, którą publicznie pokazujesz :D. Truck miał z tyłu hamulce bębnowe, przystosowane do dużo większych aut. Musiałeś być d_pą wołową, a nie kierowcą, skoro o tym nie wiesz. Również całe tylne zawieszenie i most były zupełnie inne. Każdy, kto miał Trucka pamięta, jak trudno było zdobyć do niego "amerykańskie" łożyska (do kół). x >>>wgl jakiś nieogarnięty jesteś ,skaczesz z wątku na wątek ;miałeś wzmocnienia w drzwiach dzięki temu przy stłuczce wymieniłeś lampę a znajomy cały tył<<< Biedny człowieczku :D pozbawiony wyobraźni :D : wzmocnienia w drzwiach Poloneza służyły bezpieczeństwu podróżujących. Mało która firma montowała je w tych czasach. Za to ŻADNA firma, nie dbała wtedy o specjalne blachy, dla bezpieczeństwa pieszych. Każdy, kto potrafi posługiwać się własnym mózgiem :D zrozumiał, że stuknęły się dwa tyły aut i nie ma to nic wspólnego ze wzmocnionymi drzwiami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole forda fiestę lub fokusa w rankingach..... ha ha ha a fiesta czy fokus to nie niemieckie??? rdza nie weźmie ? jaka rdza i gdzie ma cię wziąć ? dzisiaj wszystkie auta są ocynkowane! trzeba mieć pecha aby trafić auto z zasiarczoną blachą wtedy rdza wyłazi spod ocynku i nic na to nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pal tego świństwa bo ci mózg wyżera ,amerykańskie łożyska to mają krowy w Kansas po ocieleniu. hamulce bębnowe miała też syrenka:-) ps .pick-up to nie terenówka :-) a pick-up toyoty ma lampy na wysokości dachu poldka :-) no chyba że założyłeś koła z AMERYKANSKIMI łożyskami z MACa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu VW
>>>nie pal tego świństwa bo ci mózg wyżera<<< Znowu myślisz wg siebie :D ? Dziękuję za troskę :), rzeczywiście nie chciałbym zejść do twojego poziomu :D. Pewnie dlatego palenie, rzuciłem już dawno :). x >>>amerykańskie łożyska to mają krowy w Kansas po ocieleniu.<<< Doiłeś i wiesz :D ? Każdy, kto miał Trucka, rozumie o czym napisałem. x >>>hamulce bębnowe miała też syrenka<<< Mi syrenka bosto bardzo się podobała :), choć do samej syrenki miałem uprzedzenia. W tamtych czasach polonez miał hamulce z fiata 125p, czyli tarczowe z tyłu. x >>>ps .pick-up to nie terenówka<<< Biedaku, nie rozumiejący prostego tekstu. Użyłem dwóch określeń tego samego auta, które opisały go w pełni. Puść sobie jakiś amerykański film, to zobaczysz, że ISTNIEJĄ terenowe pick-upy :D :D :D. x >>>a pick-up toyoty ma lampy na wysokości dachu poldka no chyba że założyłeś koła z AMERYKANSKIMI łożyskami z MACa<<< Jak czegoś nie widziałeś, to znaczy, że nie istnieje :D. Typowa maksyma wszystkich prymitywów :D. Znajomy trafił mojego trucka, cofając na parkingu. Praktycznie przywalił tylnym kątem Toyoty, w tylny kąt (róg) trucka. Uszkodził sobie zderzak, błotnik, pas tylny, lampy i porysował klapę. W trucku wypadła tylko lampa (wyłamały się plastikowe mocowania). x Nie wiem czym ty jeździłeś w swoich marzeniach :D, ale w naszym terenowym Nissanie, lampy też były na wysokości burty trucka. Z tego, że umieszczasz światło tak wysoko wnioskuję, że twoim jedynym pojazdem jest ROWER, a lampę oświetlającą drogę masz przyczepioną do czoła :D. To wyjaśnia: dlaczego auta terenowe wydają ci się tak wielkie :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu VW
Autorko tematu :) : Dlaczego zawęziłaś wybór do tych dwóch aut? Za podobne pieniądze możesz kupić malutkiego "francuza", który bardziej do kobiety pasuje. Z używanych aut dobrze sprawuje się JAPOŃSKA Toyota Yaris. po przeniesieniu jej produkcji do Anglii jakość spadła niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko polo albo golf ! volkswagen nie ma sobie równych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dacia jest brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość things24
Moim zdaniem ciekawą opcją jest Toyota Yaris, również auto miejske z bardzo komfortowym wnetrzem oraz ekonomią jazdy, jest bezawaryjne i kobiety nim jezdzące chwalą sobie go ponad wszystko. Tak jak np moja zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vw jest dobry do robót w polu .. Jak rolnik nie ma konia to bierze swoje autko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to bym brał tak jak napisał Ci kolega wyżej rówinież Yarisa, żona użytkuje go już tyle lat i pomimo jej zdolności do psucia czegokolwiek co wezmie w ręce, Yaris odziwo nie poddaje się jej talentowi i na całe szczescie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flekso
Wydaje mi się, że całkiem fajnym rozwiązaniem jest Dacia... To samochodzik tańszy a z tego co się słyszy całkiem niezawodny a i wygląd jest naprawdę niezły. Porównując parametry techniczne, licząc wady i zalety to wydaje mi się, że wychodzi remis... Tutaj przeważająca może być własnie cena. Zresztą jak się patrzy na ofertę to wygląda to całkiem ciekawie : http://dacia.jaszpol.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/ . Ogólnie nie tylko Sandero wygląda fajnie. Myślę, że Dacia przez ostatnie lata trochę się rozwinęła i przestała być już niedocenianym brzydkim kaczątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×