Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w biedronce nie ma dobrych ryb w puszce!tez to zauwazyliscie?

Polecane posty

Gość gość

same syfy i podróby ryb chyba.. nie ma zadnych dobrych ryb w puszce tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie ryby w puszcze to szit... ale ja lubię makrelkę w pomidorkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAKRELA DOBRA KOSZTUJE KOLO 8 ZLOTYCH W PUSZCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dobre bułeczki zwane porannymi/ podobne do sznytek/ Jest bardzo wiele naprawde dobrych produktow.Biedra sie stara.Wszystko świeże.Nie ma co narzekać..tym bardziej jak jest pod nosem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj , ale za to niektóre ekspedienki w biedrach są bardzo zdrowe że ach !!! (a biedr w PL rozsianych jest setki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś może gość wczoraj zdrową ekspedientką z biedry ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
Dla mnie ta cała biedronka to dziadostwo, czasem tam chodzę od wielkiego dzwonu kiedy mam akurat po drodze, ale odstaszają mnie tłumy ludzi, brak normalnego stoiska mięsnego, tłoki, zawsze praktycznie kolejki, a produkty niskich lotów tak naprawdę. Na codzień kupuję w Delikatesach Centrum bo mają bardzo dobre wędliny, sery, ryby, pieczywo, a czasem lubię też wstąpić do Almy- fakt jest troszkę drożej, ale można tam kupić np makarony, czekolady dobrej jakości, czy jakieś przetwory, sery takie bardziej wykwintne... jednym słowem jak chcę kupić coś dobrej jakości to idę tam Sorry, ale biedronka to taki trochę sklep dla plebsu. Ok może mają boagty asortyment, ale jednak te produkty są kiepskie i nie prawda, ze identyczne jak ich odpowiedniki bo porównywałam sama, ZAWSZE z bardzo niską ceną idzie niska jakość, coś może być dość tanie, a dobre, ale nie oszukujmy się w biedrze idą na ilość, nie jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w almie zaplacilam 5 zlotych za serek a w biedrze za ten sam 2 zlote.wole biedre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAWSZE z bardzo niską ceną idzie niska jakość, coś może być dość tanie, a dobre, ale nie oszukujmy się w biedrze idą na ilość, nie jakość x x bo na tym polegaja dyskonty, ze zmuszaja producentów do obnizenie ceny ze względu na hurt. ksiazki z biedronce sa o 30% tańsze niz indziej- te same tytuły, to samo wydawnictwo, papier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia wyluzuj i nie narzekaj nie jest źle. może tylko zazdrościsz zdrowym ekspedientkom ich warunków i urody co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Herhata jestem lapiacym ryby;-) zaprawia miele nawet paprykasz szecinski se robie ,dasz mi dam ci ja:-),a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
Wiesz- zwykle produkty może lepiej kupować w tanszych sklepach jeśli ktoś jest przesadnie oszczędny czy ma mało kasy, ale dobrych np wędlin czy czekolad, oryginalnych włoskich makaronów w biedronce nie uświadczysz... A jesli już mamy porownywać tanie sklepy to już wolę tesco od biedronki Ale koło siebie mam Delikatesy Centrum i to też fajny sklep, duzy wybór, dobra jakość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
00:29- Ekspedientkom mam zazdrościc? To chyba żart :P Sorry, ale na szczęście mam lepszy zawód i nie muszę pracowac na kasie... Kasjerkom to raczej wspolczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga kasiu pisałem urody zazdrościć nie pisałem wykształcenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
Urodę też mam więc nie ma czego :) Już nie mowiac, ze jakos nie zauwazylam tam szczegolnie urodziwych kasjerek, wiec tez cos :P Zazdroscic to mozna zadbanym dziewczynom z klasą, ktore stac na markowe ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga kasiu ciuchami kobiecych walorów nie przysłonisz ;) co z tego że bluzka będzie mieć napis nike lub jakaś inna puma jak pod nią nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu nie wiem kim jestes z zawodu ,ale jestes wyjątkowo pusta i próżna.intelektem nie grzeszysz.widać to po twoich wypowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
A co, widziałes mnie? :P no własnie, to się nie wypowiadaj, można być fajna laską i mieć fajne, markowe ciuchy , zazdrościć to ja ewentualnie mogę sławnym super modelkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska jak sie temat sie skonczy to zapraszam cie,nad wode ryb sie najesz a tata zie cie zapy ta gdzie te maty owsdzilass oje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , masz rację - nie grzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaska ciagle gada o ciuchach..widac,że sobą wiele nie prezentuje. wstyd ,że takie kobiety są wkoło ...pustka straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
Nie dbam co o mnie myslisz :P A poza tym te kasjerki to na takie wiecznie utyrane wyglądają... Nic do nich nie mam, ale z pewnościa nie ma czego zazdrościc zwyklej kasjerce szczególnie, ze z wygladu są rozne jak w kazdym zawodzie Już jak mamy porownywać to wrod chocby kelnerek można by było znaleźć o wiele ładniejszych dziewczyn niż wsrod umeczonych kasjerek... Nic Ci do tego jaki mam zawód, moge tylko napisać, ze to praca biurowa i jestem zadowolona z zarobkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
A praca za biurkiem to tylko zasługa szefa, jak wylądowałam u niego pod biurkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga kasiu a jakie marki preferujesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
00:52- glupi podszyw, ale w sumie cel usmieca środki jak kto lubi :P Dobra ide spac bo nie chce mi sie gadac o slumsowatych biedronkach dla plebsu, ale mam gdzies co sobie o mnie myslicie, to forum i mam prawo do wyrazania wlasnych opinii :P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w biedronce, mam wyższe wykształcenie, ale mieszkam w takiej części Polski, że pracy tu jak na lekarstwo. Teraz do Kasi :) nie będę się przechwalac, ale wyglądam świetnie, zresztą dziewczyny które ze mną pracują również.. W ciągu miesiąca dostaje kilka propozycji pójścia na kawę, czy do kina. Nie chce Twojego współczucia, uczciwie pracuje, zarabiam dobrze ( biedronka finansowo docenia pracowników ) wyglądam dobrze a może i świetnie, teraz najważniejsze- nikogo nie oceniam po pozorach, pracując na kasie nie musisz być brzydka głupia itp. Ty jednak lubisz oceniać ludzi nawet ich nie znając.. może kiedyś dorośniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
* uswięca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
00:56- nooo już Ci wierzę, to może lepiej zostan modelką , po co sie na kasie w biedrze marnować ? :) Z taka urodą i możliwościami, wykształceniem... Coś ci powiem- jakbys miala naprawde dobre wykształcenie, a nie marne studia na prywatnej uczelni i byłabyś w miare ogarnieta to byś znalazła lepszą pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serce ty niemoje sledz po goralsku z sebulkom i w oleju ,i jak ci cipuszka zapacnie raką rybcią lizol ci ja bede az sie zesikosz hej:-D kciala bys kciala co? mom komu lizać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2323321213
Poza tym to wynika z moich obserwacji, nie koniecznie każda kasjerka jest brzydka czy głupia, ale jesli ktoś latami pracuje na kasie to nie mam o tym kimś najlepszego mniemania bo zaradny człowiek może choćby wyjechać za granicę czy cokolwiek... wybitnej urody kasjerek biedronki sorry, ale też nie zauważyłam :) Tak jak pisałam o wiele wyżej rangą pod tym wzgledem stoją chocby kelnerki i już taka praca jest o wiele lepsza. Dziekuję za uwagę idę spac :P Pewnie posypia sie na mnie hejty, ale nie dbam o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×