Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W jakiej sieci najlepszy internet

Polecane posty

Gość gość

Co polecacie? Tak żeby można było bez problemu obejrzeć film, posłuchać muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradźcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz w orange bo tam jest syf mało i do tego dużo musisz płacić ja maiłem 1 GB na 30 dni za 12 zł - wgl mi się nie opłacało w orange nie wiem weź np. w heyah może :-) chyba się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o internet domowy to tylko upc, żadne inne śmieszne wynalazki tu tmobile czy orange. jeżeli mobilny, to tylko play :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Play Unlimited! W abonamencie za 30 zł wykupujesz pakiet darmowego neta LTE za 20 zł na miesiąc! W pre-paid to Virgin Mobile najlepszy jest! ADSL to netia i multimo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza i najtańsza będzie radiówka. Jeśli nie masz blisko no to neostrada zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heyah ma pierwszy internet bez limitu jest świetnej jakości bo ma zasięg T Mobile i nie ma co ukrywać jest w najlepszych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Play to chyba jeden z gorszych wyborów pod względem jakości usług, Orange to samo, a już szczególnie słabą jakość internetu mają. NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to mówimy o internecie takim domowym czy też na telefon? Jeśli domowy to może sie zastanów nad www.pxs.pl . Ja nie znałam tej firmy, ale kiedy o niej usłyszałam to szybko mnie przkeonali, mam od nich internet i jest wspanialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy internet tylko w heyah :) A jeśli bez problemu chcesz obejrzeć film, to bierz no limit. ja korzystam i jestem mega zadowolona. ogladam filmy, slucham muzyki, naprawde non stop, a net mi nie zwalnia. mega oferta, fajna cena i nie trzeba sie wiązać długą umową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ja też polecam internet tylko w heyah. jeśli duzo korzystasz z neta to tylko no limit. mega fajna opcja. przez 3 miesiace korzystasz ile chcesz w przystepnej cenie. internet nie zwalnia, rozmowy, smsy, facebook tez bez limitu. Oferta godna polecenia, a internet najlepszy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alunia001
Heyah no limit! Internet nie zwalnia, działa bardzo sprawie, dodatkowo w abonamencie nielimitowane smsy i rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0989
Dokładnie. Korzystam od trzech tygodni z abonamenty heyah no limit. Wczesniej mialam dniowki i teraz z ciekawosci przeszlam na abonamet. Jest bardzo fajny, wszystko smiga, a z internetem jeszcze zadnych problemow nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam heyah no limit. Nie dosc ze masz nielimitowany internet w super zasiegu to jeszcze nielimitowane rozmowy smsmy i mmsy. Cena tez jest przystępna przez 3 miesiące w super promocji. Moze to nie jest oferta na kartę, ale można zerwać umowę w każdej chwili - nawet po 30 dniach :) Początkowo myslalam ze zbyt pieknie to wyglada ale serio nie ma zadnych sciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz internetu to tylko w Heyah :) A szczegolnie polecam oferte no limit, korzystam i jestem bardzo zadowolona. Zadnej sciemy - duzo korzystam z neta, oglądam wiele filmow a no limit daje mi duze mozliwosci. Internet nie zwalnia, a cena jak na nielimitowany net, rozmowy i smsy jest mega :) z umowy mozna zrezygnowac juz po 30 dniach i dla mnie to najwiekszy plus :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa11
Również polecam nolimit. wszystkich znajomych zachęcam, bo internet jest nieograniczony i nie zwalnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neostrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiak342
kurde, czytam ten watek i widze ze nie tylko ja uwazam ze heyah wymiotla teraz konkurencję. polecam ofertę no limit. teraz jest promocja, ze przez 3 miesiace jest tanszy abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie no limit! mialam bardzo dlugo w play, ale niestety zasieg to tylko w wiekszych miastach. czesto jezdze w gory i nie lubie byc odcieta od swiata. a heyah daje rade no i maja fajne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia834
A ja polecam heyah no limit. mega oferta, internet nie zwalnia. od ponad miesiaca testuje i wszystko dziala bez zarzutu. oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie mega ofertą jest heyah no limit. Jeest to oferta na abonament ale mozna ja juz zerwac po 30 dniach :) W promocyjnej cenie przez 3 miesiace, pozniej cena tez nie jest wysoka jak na to co jest w ofercie :) Prawdziwy no limit smsmy mmsy gadanie i oczywiscie internet! Gorąco polecam- sama poczatkowo nie wierzylam, a jednak można zrobic uczciwa ofertę :) Dzięki heyah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy internet tylko w heyah :) a w szczegolnosci internet w ofercie no limit :) korzystasz do woli, non stop i nie zwalnia :) śmiga bez zadnych zarzutow. ja osobiscie duzo korzystam z internetu i z heyah no limit jestem mega zadowolona :) Umowe mozna zerwac po 30 dniach wiec to kolejna zaleta i duzy plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankawari432
Ja właśnie bardzo długo szukałam rozsądnej oferty i zdecyduję się na heyah. podoba mi się ten no limit, o ktorym wszyscy piszą. duzo korzystam z internetu wiec na pewno się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekajs1
Heyah no limit rządzi. Cała klasa ją ma i to jest super. internetu na pewno Ci wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia2
Ostatnio z mężem zmieniliśmy sieć właśnie na heyah za namową naszych dzieci. Orange strasznie nas oszukiwało, były co miesiąc faktury ze złą kwotą. Oferta heyah nas bardzo zaskoczyła, więc od razu się na nią zdecydowaliśmy :) No i stały kontakt z dzieciakami, a to najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekawea
tez polecam heyah. super oferty maja odkad pamietam. a no limit szacun. wcale bym sie nie zastanawial nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobromir32
A chocidz o stacjonarny czy na komie? Ja mam w mv i w cenie 24 ziko mam rozmowy smsy bez limitu i 2gb internetu. Mysle ze się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu pisać, najlepszy jest Internet sieciowy Neostrada itp, a nie jakieś giga , sriga , nielimitowany net i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Artus G
Stałe łącze, żaden mobil nie da ci gwarancji równej szybkości łącza... Nie ukrywam,że też mam mobilka, ale praktycznie po to, aby mieć możliwość korzystania z Hotspotów, bo samego "sima" wykorzystuję bardzo rzadko... oczywiście w tym przypadku pisze o "wyjazdach" Natomiast "w domu" tak jak napisałem w pierwszym zdaniu, nie ma to jak stałe łącze, ja mam dodatkowo w opcji z TV co daje dodatkowe korzyści finansowe... Zresztą, moim operatorem jest Gracomm... wejdź na stronę msi.pl i porównaj koszty i szybkość połączenia takiego jak u mnie i u dowolnego operatora mobilnego... nawet w opcji LTE :-) Dodatkowo weź pod uwagę, że przy stacjonarnym nie masz limitu transferu, w mobilach limit masz... przekroczysz, płacisz dodatkowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×