Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w jakim miejscu chciałybyście mieszkać,ankieta

Polecane posty

Gość gość

1 duży dom na odludnej wsi koło polnej drogi i lasu 2 mieszkanie 55m2 w dużym mieście w centrum 3 mieszkanie w domku kolejowym pod miastem -z ogródkiem wydzielonym obok sąsiadów ,takie jak na focie - http://pokazywarka.pl/h7bhom/#zdjecie20326367 1 czy 2 czy 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby musieliście zadecydowac między tymi 3 to który ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
W Namysłowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 100-metrowym mieszkaniu w przedwojennej, zadbanej kamienicy w dużym, ładnym mieście (jak Wrocław, Kraków, Warszawa, Szczecin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkałam i w centrum miasta i na przedmieściach i na wsi też. Zdecydowanie nie lubię miasta, na przedmieściach jest spoko, ale najbardziej lubię wieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ty robisz na takiej wsi ,W ogródku, czy jakieś zwierzęta czy spacery po lesie, samotnia, brak bodźców dla głowy.Rozumiem że śpiew ptaków jest ładny i cisza w nocy ale na lata to nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie 1 bo tak mieszkam z tym ze droga jest z kostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Falenicy psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
na pewno nie w centrum nie lubie hałasu i tez na pewno nie na wsi nienawidze dziur.. Tak sie sklada ze mam to szczescie ze mam dobry dojazd do centrum miasta i tu gdzie jestem jest cisza zadnych aut, a jednoczesnie mam 5 minut do przystanku autobusowego na pieszo to nie koniec- autobusy jezdza co 10 minut w tygodniu w soboty i niedziele rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
i to nie koniec mam dzialkę 200 metrów od lasu wiec ptaki atakują i mam koncert już od Marca ostatnio jak byłem na działce to jeden usiadł na czeresni i nawet sie mnie nie bał , ja stałem pod drzewem .. Takze one nie siedzą tylko w lesie ale i atakuja dzialkę.., jeden nawet zrobil sobie gniazdo w tujach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
ja wole ptaki od psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsin
No, ale takie mieszkanie w bliskiej odległości od lasu to tez jakieś większe możliwości, sami chcemy kupic mieszkanie nieopodal lasu kabackiego pod Warszawą - http://www.radnych2.pl/ macie tutaj opisaną inwestycje, strzeżone, dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, daje to dużo większe szanse na pracę, a z drugiej strony niższą cenę za metr kwadratowy co też jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×