Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mesjaa

W jakim wieku pojawiły się Wam pierwsze zmarszczki?

Polecane posty

Gość mesjaa

Jak wyżej, interesuje mnie w jakim wieku pojawiły sie Wam pierwsze zmarszczki albo nawet pierwsze oznaki zmarszczek? W jakim wieku zaczełyście stosować kremy przeciwzmarszczkowe? Ja mam 21 lat i mogę dostrzec u siebie pierwsze oznaki zmarszczek, ledwo widoczne, ale jednak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjaa
Kurcze ladaco, no smutne, że nie odrożniasz zwrotów do żeńskiej części tego globu od zwrotów do męskiej i żeńskiej części... Napisałam "zaczęłyście" a nie "zaczeliście"... co wskazuje, że spodziewam się opinii kobiet... Poza tym współczuje Ci Twoich zmarszczek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza zmarszcz 41 lat
Wcześniej nie miałam sladu zmarszczek. Kupiłam wtedy pierwszy raz krem od Eris przeciwzmarszczkowy do stosowania po 40. I martwiłam się, że może jestem jeszcze za młoda by juz taki krem stosować, bo w końcu dopiero co minęłam 40. Z kremem wróciłam do domu poszukalam informacji w internecie o tym kremie i ze zdumieniem przezcytałam, że ten krem kupują dwudziestoparolatki :-( chyba zgłupiały :-O co one będą używać jak dożyją 40 lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjaa
Pierwsza zmarszczka 41 lat - zazdroszczę Ci, że tak późno pojawiła Ci się pierwsza zmarszczka, ja co prawda nie mam jakiś mocnych, dużych zmarszczek, ale jednak coś tam widać i nie mam zamiaru kupowac kremu przeciwzmarszczkowego dla 40 latek ;) ewentualnie jakiś taki uniwersalny ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie to nie wiem
mam 32 lata i niespecjalnie czesto spogladam w lustro. Najwyzej jak mi rzesa do oka wpadnie. Ale wtedy raczej nie ogladam zmarszczek czy innych defektow. Bo co na to poradze? Nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno już po
dwudziestym roku życia zanikają w skórze włókna kolagenowe, ale myślę, że widoczne oznaki starzenia (delikatne "kurze" łapki czy zmarszczki mimiczne) pojawiają się około trzydziestego roku życia. Zresztą są różne delikatne kremy, które można stosować po ukończeniu 25 r.ż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfhg
ale jakie zmarszczki?? typowo starcze?? bo sa jeszcze zmarsczki mlodziencze mylone ze zmarami starosci, wlokna kolagenowe i elastyna zanikaja po 25 roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjaa
w sumie to nie wiem: no tak, też dobry sposób unikać lustra ;) można sobie oszczędzić potem takich problemów jakie ja mam ;) ladaco: To i tak w swoich wypowiedziach robisz błędy gramatyczne chłopo-babo :) "Jestem zaszyfrowany" powinno być, gdybyś był kobieta "zaszyfrowana", next: "miałem" powinno być "miałam", poza tym kobiety nie mają patyka między nogami... swoją drogą, patyk kojarzy mi się z czymś wątłym, cienkim, współczuje nie tylko zmarszczek w takim razie, pomijając już fakt, że tylko faceci mają skłonność do takich głupich i zbędnych komentarzy :) nie będę więc z Tobą dyskutował więcej na temat Twojej płci, stań do lustra i sam oceń, sama oceń. A później radze udać sie do dobrego psychiatry :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno już po
poza tym, zanim pojawią się widoczne zmarszczki, skóra najpierw traci swój właściwy koloryt i nie jest już tak napięta. Dopiero później widoczne stają się płytkie bruzdy i zagłębienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjaa
podobno już po: no własnie w moim przypadku to raczej te zmarszczki mimiczne :) fghgfhg: no starcze myślę, że nie :D w końcu mam 21 lat, to chyba jeszcze nie wiem typowej staruszki? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno już po
wszystko zależy od kształtu i układy twarzy, ja np znam taką jedną osiemnastolatkę, która ma straszne "zmarszczki" w okolicach oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno już po
ale to oczywiście nie wynika z tego, że ma jakiś chroniczny niedobór białek kolagenowych czy elastyny, tylko z jej mimiki twarzy :) więc nie masz się czym przejmować :) Ja przechodziłam taki okres w wieku chyba 15 lat, wmówiłam sobie, że mam zmarszczki pod oczami i podbierałam mamie kremy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjaa
ladaco, wiem, że uwielbiasz prowokować, mam gdzieś twoje patyki, twoja gramtyke itd, tym bardziej, że widze, na różnych innych tematach niezbyt przychylne tobie komentarze :) np cytuję "ladaco jestes kompletnym kretynem rzygac mi sie chce jak cie czytam ty wszedobylski cieciu!!!!!!! nie potrafisz ludziom pomoc to won stad i nie wrzucaj swojego pustego zdania!!!!!!!!tluk bez szkoly" poza tym mi tyle do tego czy jestes zaszyfrowany itd ile tobie do mojego tematu :) spadaj chłopczyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjaa
podobno już po: ja mam malutkie zmarszczki na czole, z pewnością mimiczne, bo często marszczę czoło - taka mimoka twarzy właśnie :) A to nie ładnie mamie kremy podbierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30
i przy grymasach twarzy oraz śmiechu rysują mi się kurze łapki przy zewnętrznych kącikach oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza zmarszczka- 23 lata. Ledwo zauważalna ;) ale jednak była :D Ale taka sympatyczna- od usmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już miałam zmarszczki w wieku 13 lat :D ale to mimiczne od śmiania się, bo ja pogodny człowiek jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już miałam zmarszczki w wieku 13 lat :D ale to mimiczne od śmiania się, bo ja pogodny człowiek jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg omg
jedną na czole to mam od siódmego roku życia, bo podpatrzyłam u brata i ciągle marszczyłam czoło :P plus mimiczna od śmiania się jakieś pięć lat później. jak na razie mam tylko te dwie i nie liczę na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjaa
fififinka: to dobrze, że od śmiania, to jaknajbardziej poozytywne "zmarszczki" omg omg: to lepiej nie podglądaj więcej brata, a co do tej drugiej, to tak jak u fififinki - dobrze, że od śmiania :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi około 40tki
na szczęście tylko mimiczne - chyba za dużo się śmieję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga ladaco to prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujasiak_wal
Na zmarszczki to najlepiej kwas hialuronowy dziala, zabieg mozna zrobic np u dr Zdzitowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka22221
Oj u mnie to już po 23 roku pod oczami miałam malutkie zmarszczki. Teraz to już stosuje powazny krem do twrazy - Lift Nantes, bo jednak z kazdym rokiem tych zmarszczek przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Wam dziewczyny jeszcze jeden spośób na walkę ze zmarszczkami - kuracje suplementem Collagen Noble Health. Naprawde taka kuracja bedzie pomocna jesli chodzi o walkę ze zmarszczkami i problem z jędrnością naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam prawie 29 i jeszcze nie mam dzieki bogu, nawet tych kresek pod oczami ;) ale ja nie opalam sie, nie pale, nie pije alkoholu, nie imprezuje, nie maluje sie prawie wcale, nie maluje rzęs, ani zadnych cieni, nie nakladam pudru, podkladu. a krem nivea stosuję tylko. aha i jestem wegeterianką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i ani jednej zmarszczki........w ogole ludzie ,ktorych poznaje na poczatku mysla,ze mam gora 23 lata......ech ...ma to swoje plusy i minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam drogie dziewczyny zebyscie odwiedziły tą stronke http://www.paulaschoice.pl/pl/n/50 Znajdziecie tutaj dla siebie odpowiednie porady i kosmetyki własnie związane z tym kiedy pojawiaja się u nas pierwsze zmarszczki i jak sobie z nimi radzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27, zmarszczka miedzy brwiami mama ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie,czasami obok tradycyjnych kosmetyków powinnismy też jeszcze przyjmowac suplementy. JA wspominalam ze rewelacyjne efekty daje Collagen Nobel Health,wiec moze na lato warto jest sobie zrobic taka kuracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×