Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W Polsce dramatycznie rośnie liczba osób chorych na świńską grypę

Polecane posty

Gość gość

Szacuje się że zachorowało już około 1,6 miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynów odmawiających zaszczepienia dziecka powinno się wsadzać do pierdla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukraincy to do nas przywlekli !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debile, przecież AH1N1 jest mniej szkodliwa dla organizmu niż zwykła grypa. A wy idioci szalejecie ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie kretynów do piersią trzeba by wsadzić.. Szczepionki przeciw grypie to mit... co roku grypa inaczej sie rozwija i nie da sie na nią zaszczepić, koncerny wam oczy mydla. Każdy normalny lekarz Ci powie, że to strata pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 16.25 i gość 16.23 Brawo wreszcie ktoś napisał prawde na tym debilnym forum. Wszyscy srają ogniem a z dwojga złego lepiej zachorować na AH1N1 niż na zwykłą bo świńska grypa nie pozostawia tyle powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam miało być 16.26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe który lekarz tak powie. Chyba twój wiejski znachor co leczy lubczykiem wypijanym w pełni księżyca :-D Za mordy was polaczki trzeba wziąć bo nadal kultywujecie zabobony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wole się leczyć darmowym lubczykiem niż wywalać kase na szczepienia które g****o dają. Ja tam się nie meksykanką bardziej niepokoi mnie wirus zinka. Wiosną dotrze do Europy. To dopiero będzie pogrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie p*****l jakos tak jesienia moj lekarz rodzinny zaproponowal mi szczepienia na grype. platne zapytalem a pan doktor sie zaszczepil? i otrzymalem odpowiedz: nie jakby to byl taki cud miod i orzeszki to zaszczepilby sie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yeah a biblia mowi: a biada ciezarnym i karmiacym w one dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mój wiejski znachor mi powie żebym sie nie szczepila.. jakoś nigdy nie zachorowałam, na grypę nie szczepiac sie na nią nigdy. Dzieci też nie szczepie i nigdy na grypę nie chorowały. Poczytaj sobie na ANGIELSKIEJ stronie o szczepieniach. Wielu specjalistów, nie polskich, wypowiada sie o szczepieniach sezonowych . To wszystko to ściema, szczepia Cię na grypę która była badana w kilka miesięcy temu, w tej chwili taka szczepionka jest bez jakich kolwiek wartości... nie uchroni sie prEdstawil grypa nawet przed katarem Kur/wa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy na prawadę myślicie że AH1N1 to taka straszna choroba. Ha ha ha. Poczytajcie dopiero wtedy panikujcie. Z resztą fakt przecież poziom inteligencji przeciętnego forumowicza wynosi -1 więc czego tu się po was spodziewać. Na pewno nie tego żebyście zrozumieli czasopisma lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 16.41 Bingo. Polać gościowi bo mądrze prawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sie czego bać, dać o chigieNe, myć ręce.. brać trochę witamin, jeść owoce i żadna grypa straszna nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×