Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w przeciagu miesiaca popelnie samobojstwo macie do mnie jakies pytania

Polecane posty

Gość gość

? : ) np dlaczego sie nie boje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To akurat mało istotne czy się boisz czy nie. Ale powiedz nam np. ilu miałaś partnerów seksualnych i czy uprawiałaś z nimi anal? Albo czy robiłaś oral do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę spytać o personalia oraz czas i miejsce planowanego samobójstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz dokładną datę urodzenia warto na koniec dowiedzieć się czegoś ważnego czego nigdzie indziej się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz plan na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawisz cos w spadku? Ogolisz lile na ten dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się pytam czy się zastanowiłeś/łaś że po tamtej stronie daliby wszystko żeby tylko mòc mieć to co masz ty, życie. Bo tutaj masz jeszcze szansę na to żeby zbierać skarby na tamten świat które tam że sobą zabierzesz; po tamtej stronie oni nie mogą już nic. Żyj tak jakbyś któregoś dnia miał się spotkać twarzą w Twarz z Najwyższym. Zbieraj dobre uczynki, które Jemu oddasz w darze. Nie zabijaj się bo potem po tamtej stronie będziesz żałować że nie posłuchałeś mojej rady. Całą wieczność będziesz to wspominać i żałować, tak strasznie... Mogę wiedzieć co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne te pytania ale : gość dziś mialam 2 partnerów nie uprawialam anala oral tak, do konca- wlasciwie czesciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie podam danych, miejsce znam, czasu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 18.11.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy myslalas, jak sie bedzie po tym czuła twoja rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jedno, a moze et dwa pytania psychiatra juz cie widzial? a jesliiiiiiiiiiiiiiiiiii to dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś powieszenie, wczesniej troche wodki kiedys byly juz tabletki ale to zdalo egzaminu. zwymiotowalam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś w spadku zostawie 20 tys nie wiem jak ja rozpozadze to zwrotna suma :O nie bede specjalnie golic na ten dzien, bedzie jaka bedzie w danym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam inne spojrzenie na zycie po smierci, nie wierze ze jest tak jak mowisz, Ty tez tego nie wiesz to są tylko Twoje domysly, wlasciwie to nie stało sie nic takiego, nie mam ochoty życ, wstawac, myslec, czuc, jesc, oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - pewnie źle ale oni też nie bedą życ wiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś widzial bylam tam z depresja i nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BODO tak będę sygnował się na początku tematu żebyś mogła ze mną pogadać a może być ciekawie a taki temat jest zagrożony zdjęciem lada chwila a ja potrzebuję czasu na podanie ci niezmiernie ciekawych informacji nad którymi muszę popracować A POZA TYM JEŚLI ŚWIRUJESZ TO WIEDZ ŻE WYJĄTKOWO JESTEŚ ZAGROŻONA REALIZACJĄ POMYSŁU JAK MAŁO KTO.BODO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BODO a ty też dla ułatwienia a bez zagrożenia mogła byś sygnować wewnętrznie swoje wpisy ksywą lub choćby numerem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiecanki cacanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mowiac, mamy to gdzies czy sie boisz czy nie, ale wkurzaja mnie takie przyglupki jak ty, ktore chca w taki tani sposob zwrocic na siebie uwage. Jak komus jest sle i naprawde chce sie zabic, to nie robi halasu na forum internetowym. Wiec stul pysk, blagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mozesz napisac o co chodzi? gość dziś wiem ze realnie macie to gdzies, ale popisac mozna, to dosc ciekawy temat, mysle ze wiele osob stad mysli o samobojstwie, zreszta nikt ci nie kaze wchodzic na ten temat i czytac tu czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Jeżeli chcesz się powiesić to powiem ci, że nie jest łatwo... Kiedyś próbowałam na drzewie... Trudno jednak odbić się i zeskoczyć tak aby pętla się zacisneła - towarzyszy temu strach przed bólem, duszenie się. Umieranie to ból dlatego tak trudno się zabić. Przynajmnie mi było... DO potencjalnych samobójców : nie zabijajcie się, pomyślcie o swoich rodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Jeżeli chcesz się powiesić to powiem ci, że nie jest łatwo... Kiedyś próbowałam na drzewie... Trudno jednak odbić się i zeskoczyć tak aby pętla się zacisneła - towarzyszy temu strach przed bólem, duszenie się. Umieranie to ból dlatego tak trudno się zabić. Przynajmnie mi było... DO potencjalnych samobójców : nie zabijajcie się, pomyślcie o swoich rodzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co się zabijać? To jest najgorsza głupota. Jak jesteś w takim stadium to możesz zrobisz coś fajniejszego niż t co wymyśliłaś/eś. Zwiedz sobie całą Polskę autostopem to na przykład . Poznasz ludzi wiadomo nie każdy jest super fajny ale my tez nie jesteśmy tacy milutcy za jakich się mamy. Możesz iść pracować charytatywnie tylko za jedzenie i łóżko. Kurde możesz wszystko tylko kurde musi Ci się chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym chciała , tylko chciałabym sie zastrzelić . Nie wiem jak zdobyć gnata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszenie samobojswem jest zawsze wolaniem o pomoc. Jezeli nie masz depresji to napisz wiecej o Twoim dziecinstwie i rodzicach. Osoba, ktora zaklada temat po raz drugi potrzebuje pomocy. Chyba ze jest nastolatka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chce to zrobic w mieszkaniu, na klamce, nie bede o tym zbyt dlugo myslec znieczulona alkoholem i tabletkami, zresztą czytałam o tym bardzo duzo na forach polskich i zagranicznych i wszyscy ktorzy rzeczywiscie przezyli powieszenie twierdzili że od razu po oderwaniu nog nie pamietaja nic, dopadla ich ciemnosc. zreszta nawet kiedys byly takie zabawy w gimnajzjum w podduszanie, niektorzy mdleili i po kilku chwilach sie budzili, bylo kilka przypadow polsce ze juz sie nie obudzili, wiec to raczej nic bolesnego. nie wiem po co sie sieje taką propagandę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś no wlsnie tu mnie masz, moj glowny i najwiekszy problem polega na tym ze mi sie nie chce. nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×