Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rzęsista

wady i zalety bycia konsultantka avon

Polecane posty

wiem, wiem, kolejny raz ten sam temat... ale na poprzednich forach nie znalazlam odpowiedzi na wszystkie trapiace mnie pytania... aczkolwiek chcialabym zostac konsultantka, dlatego blagam o szczerosc! :P 1. jak dokladnie rozklada sie procentowy zarobek konsultantki? (bo gdzie nie wejdę, to te liczby sa inne) 2. ile kosztuja katalogi, probki, reklamoweczki, itp ? 3. w jaki sposob dostaje sie pieniadze, skoro niemal wszystko odbywa sie za posrednictwem poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaa
katalogi i kosztują chyba jeden za dwa złote ... ale jeden zawsze dostajesz za darmo... a próbki to zależy od 1 do 3 zł chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój zarobek przy zamówieniu 150 zł to 37,50 zł. Jeżeli cię to satysfakcjonuje to ok. Zarobić się na tym nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejna jest taka "praca" , w ogóle się to nie opłaca :O Oni rolują jak się tylko da, miałam styczność z Oriflame, nigdy nikomu nic oczywiście nie sprzedawałam , ale wiem na jakiej zasadzie się to odbywa. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdgvgf fh hf
Zarobek się różni, bo to czysta matma :) A Avonie powiedzą Ci 22%, ale...cena w katalogu to ich cena +22% Twojej marży a wię robiąc działanie odwrotne wychodzi Ci zarobek ok. 17% od ceny z katalogu. Podobnie jest w Oriflame, niby 30% ale zasada jak wyżej, w rzeczywistości wychodzi ok.22% od ceny z katalogu. Avon ma więcej klientek, ale konsultantek jak psów. Ceny w Oriflame wcale nie są wyższe niż w Avonie ale taki krąży mit, jeśli umiesz sprzedawać to wybierz Oriflame - mniej konkurencji i większy zysk procentowy. Ale to jest dorobek a nie zarobek...jeśli myślisz o tym jak o sposobie na zycie, to lepsze perspektywy daje Oriflame pod tym względem ale...to wymaga smykałki i czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdgvgf fh hf
I w Avonie i w ORiflame są "kary" za zbyt niskie zamówienie, niewielkie ale... Z tym że w Avon chyba przez pierwsze miesiące musisz coś zamówić a w Oriflame nie, tzn jeśli nie zamawiasz nic to nie ponosisz opłat. Może cos się zmieniło. A nagrody sa i w Oriflame ;) Podsmumowując - masz gadane, weż oriflame. Od nich dostaniesz lepsze zaplecze, mozesz zamawiac spotkania ze stylistkami, jakies badania cery dla klientek (ja mialam za free). Jeśli jednak ograniczysz sie do podtykania katalogu znajomym to Avon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
Sorry, że to powiem, ale gadacie głupoty nie mając pojęcia o tym. Zapytaj zaufanego LS w Avonie to Ci z sensem wytłumaczy a nie tylko strzępki domysłów( zresztą dalekich od prawdy) Pozdrawiam:) Ps. Jeżeli ktoś mówi, że nie można zarobić to daleko mu do znajomości technik sprzedaży i dobrego marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
Sorry, ze to powiem, ale mówicie głupoty nie mając bladego pojęcia. Zapytaj zaufanego LS w Avonie to Ci z sensem wyjaśni, nie opieraj się na domysłach, które mało mają wspólnego z prawdą. Ps. Jeżeli ktoś mówi, ze nie da się zarobić to ma słabą znajomość technik sprzedaży oraz dobrego marketingu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
Oj...przepraszam za dubelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podpowiedzi... :) wcale nie chodzi o jakis wielki zarobek, bo wiem, ze nie da sie na tym za duzo zarobic... zaczynam robic pazurki i tak mysle, ze przy okazji zawsze ktos moglby zamowic jakis kosmetyk :) nie spodziwam sie zadnych rewelacji, ale jakby wpadla jakas stowka to nie pogardze ;pp juz od jakis 4 lat uzywam kosmetykow zarowno z avon jak i z oriflame, wiec i ja bym moze na tym skorzystala skoro bym miala nieco taniej :) a jak z tymi procentami? jest tu moze jakas konsultantka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia26
do 150 zł- 15% od150 do500- 25% od 500 do 1000 zł- 30% od 1000 do 3000 zł- 35% pow.3000 zł- 40% Nazbierać zamówienie na te 35 i 40% nie jest jakimś niemożliwym osiągnięciem. A i nie ma żadnych kar :) Nie wiem skąd ten pomysł. A jak Ci się nie chce pracować to zawsze masz już stałe klientki co same się zgłaszają to zawsze na 500 zł nazbierasz zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdgvgf fh hf
Bo to sie nazywa kara tylko oplata manipulacyjna czy cos...wiele znajomych z avonu sie na to skarzylo (dot. jakos poczatkow szczegolnie). Moze teraz sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
Jeżeli masz zamówienie poniżej 150 zł to żeby otrzymać je do domu płacisz za przygotowanie tzw. małego zamówienia- 10 zł. ale po co składać takie zamówienie...możesz kupić w COKu bez opłat to co chcesz, albo wstrzymać się do kolejnego terminu, kiedy dozbierasz do tych 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdgvgf fh hf
Dla niektorych dojazd jest nieoplacalny... A mozna czekac, zalezy...jak komus sie spieszy kto u ciebie zamawial?? kolezance mozesz wyjasnic a tak jak autorka pisze to co? klientki zbywac, bo zbieram 150zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to nie chodzi o jakies kary, tylko po prostu o to, ze jezeli nie nazbiera sie zamowienia na 150 zl - to trzeba zaplacic za przesylke ;p aha! no i dzieki za te procenty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaapsik
kurier w dzień dostawy przynosi paczki do domu w godz 8-22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
Ja zawsze kupuje w COKu jak się komuś śpieszy( a mam dużo klientek) :) czesto jestem w pobliżu COKu... tylko wiem że nie w każdym mieście jest COK. A czy każa praca jest taka wygodna i bezproblemowa? Dla mnie AVON to pasja i trzecia praca a więc i przyjemność. Jeżeli ktoś jest aktywny to polubi taki rodzaj dorywczej pracy. Poza tym zawsze dla siebie biorę na ponad 150 zł więc ten próg przekraczam:) ale zależy to od osobistych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdgvgf fh hf
rzęsita >> kara, oplata za wysylke, to tylko nazwa a zaplacic trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innesia 26
CYT: scdgvgf fh hf rzęsita >> kara, oplata za wysylke, to tylko nazwa a zaplacic trzeba No różnica jest zasadnicza. A jak zamawiasz coś w sklepie internetowym to płacisz karę czy opłatę za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scdgvgf fh hf
Ja robilam w oriflame, siostra w avonie i oriflame...z peirwszego zrezygnowala. u mnie w miescie malo ze to co druga dziewczyna jest konsultantka avon to jeszcze w co drugim salonie fryzjerskim czy innym dorobku sprzedaja kosmetyki stacjonarnie :o poza tym, teraz jest chyba jaks trzecia firma...zanim sie zdecydujesz zorientuj sie ile masz w okolicy konsultantek. ja w oriflame zarabiam duzo jak na nastolatke wtedy, ale korzystalam z calego zaplecza bo mialam tez czas...w koncu tylko szkola :) poza tym nie wiem jak tom jest w avonie, ale w oriflame jak kogos zapisujesz to idzie on pod ciebie i kazdy kolejny kogo on zapisze itd, od nich tez masz procenty z ich zysku. jesli jezdzisz po roznych klientakch rozsypanych to moze byc lepsza opcja zarobku niz same kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na zakupy z avon w Grodzisku Mazowieckim :) przy większych zakupach zniżki lub prezenty :) Monika 507-195344 monikarode@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nazywam sie Katarzyna i jetem z Białogardu Dołącz do grona kobiet, które same decydują o swojej przyszłości! Praca konsultantki AVON to doradztwo i sprzedaż kosmetyków z katalogu. Osiągnięty opust to Twój zarobek. Gwarantuję: - opusty od 15 do 40% - wpisowe 0 zł - możliwość zakończenia współpracy w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji - brak obowiązku składania zamówienia w każdym katalogu - elastyczne godziny pracy - 17 katalogów w roku - bezpłatna, cotygodniowa dostawa do domu - wiele sposobów składania zamówień (przez sms, internet, telefonicznie) - szkolenia kosmetyczne - możliwość zakupu produktów z oferty demo - nagrody i opusty w specjalnych ofertach promocyjnych - możliwość przystąpienia do prestiżowego programu dla najlepszych konsultantek - AVON CLUB -możliwość większego rozwoju jako lider sprzedaży Jesteś zainteresowana dzwoń lub pisz! Odpowiem również na wszystkie pytania 531-620-140 GG-2689649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVON - SPEŁNIAJ SWOJE MARZENIA
Zarabiaj do 40% !! Zostań swoim własnym Szefem już dziś !! Dołącz do największej na świecie firmy kosmetycznej zajmującej się sprzedażą bezpośrednią i skorzystaj z możliwości zarabiania w taki sposób, jaki pasuje do Twojego stylu życia i rytmu dnia. „Po prostu trzeba zacząć. Spróbuj i przekonaj się!". PRACA W AVON TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ !! : -Sam/a planujesz swój czas pracy, -Sam/a wybierasz miejsce pracy, -Sama obierasz styl pracy, -Na wpłatę masz aż 2 tygodnie od przyjścia paczki, -Możliwość zwrotu produktu, -Powiększasz grono swoich znajomych, -Systematycznie powiększasz swój dochód, -Jesteś w pełni niezależny/a finansowo !! JUŻ DZIŚ DOŁĄCZ DO AVON !! KORZYŚCI DLA CIEBIE TO: -Wpisowe 0zł, -Od umowy możesz odstąpić w każdej chwili, -Profesjonalne szkolenia kosmetyczne, -Opusty na kosmetyki do 40%, -Składanie zamówienia przez internet w kilka minut, -Bezpłatna dostawa paczki kurierem do domu, -Prezenty i gratisy, -Korzystasz z ofert netto-kosmetyki tańsze do 80% !! -Oferty Demo-nowości z kolejnego katalogu w super cenach, -Dla ambitnych możliwość awansu - Stanowisko Lidera !! A co najważniejsze ... -JESTEŚ SWOIM WŁASNYM SZEFEM-MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWE SĄ NICZYM NIEOGRANICZONE !! DODATKOWO: Startując w najnowszym Katalogu - specjalny program motywacyjny dla nowych Konsultantek - możliwość zdobycia torebki o wartości 999zł !!! Oraz program motywacyjny w którym można zdobyć gratisowe kosmetyki !!! Jeśli masz pytania, wątpliwości - napisz do mnie, a ja konkretnie jeszcze w ten sam dzień odpowiem na Twoje pytania : jjmolka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję chętne osoby do współpracy przy sprzedaży kosmetyków AVON. Buduję własny zespół osób, z którymi będę mogła współpracować i tworzyć grupę na terenie całej Polski. Praca dla każdego. Skontaktuj się z ze mną. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnia, również możesz spróbować, ponieważ Twoja umowa może być na rodzica bądź opiekuna. Żaklina tel. 607551970 zaklinaborycka44@gmail.com z dopiskiem AVON Serdecznie polecam i czekam na każdą odpowiedź. Odpowiadam na każde nieodebrane połączenie i odpisuje na smsy. NIE PONOSISZ RYZYKA: - wpisowe 0 zł - BRAK KAR za nieskładanie zamówień - BRAK KAR za rezygnację w dowolnym czasie - bezpłatna dostawa kosmetyków - płatność za kosmetyki dopiero po 2 tygodniach od otrzymania paczki ZYSKUJESZ: - zarobek od zebranego zamówienia - szersze kontakty z ludźmi - dla ambitnych możliwość awansu - stanowisko Lidera - udział w szkoleniach, bankietach, konferencjach - prezenty do zamówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę szukać jeleni. Wbrew Twoim myślom są to osoby bardzo mądrei kreatywne. Które wiedzą jak wykorzystać zalety pracy w AVON i czerpią z tego ogromne korzyści. Nie wierszysz? Samemu możesz spróbować... a przekonasz się, że nie masz racji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
WitaM Jestem liderem sprzedaży i chciał bym pokazać nowym konsultantką jakie mogą zdobyć prezenty w katalogu 04:_ Więc jeżeli złożysz zamówienie; -na 59zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions dostaniesz -super podkręcający tusz do rzęs i tropikalny krem do stóp i łokci z kwasami AHA' -Na 120zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz -tropikalny balsam do ciała,super podkręcający tusz do rzęs oraz krem do stóp i łokci z kwasami AHA -Na 250zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz- luksusową kosmetyczkę ,tropikalny balsam do ciała, super podkręcający tusz do rzęs oraz tropikalny krem do łokci i stóp z kwasami AHA i wysuwany błyszczyk w szmince Zapraszam do współpracy konsultatnki oriflame które chcą wzbogciś swoją ofertę A dodatkowo możesz zdobyć torbę o wartości 999zł :0 Osobą zaintersowanym udzielę wszelkich informacji Pozdrawiam email;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×