Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WĄGRY POMOCY!

Polecane posty

Gość gość

Jestem załamana.Mam kropki czarne na twarzy tzw.wagry i nie moge ich zlikwidować.Czy warto iść do dermatologa zeby cos przepisał?Bo mam dość już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dermatolog nie poradzi nic, najwyżej kosmetyczka, ale i tak pojawią się za jakiś czas. Na nos można kupić takie płatki do usuwania wągrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usuwanie mechaniczne chyba zostaje. a jak już oczyścisz to ewentualnie maści (benzacne, acnederm, tormentiol), do tego picie bratkowych herbatek, albo łykanie. ale ja to mam cały czas, moja matka też ma wągry, moja ciotka też. taka skóra chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermatolog powinien pomuc jakąś maść przepisać czy cuś.Mi sie wydaje ze predzej pomoze dermatolog niż kosmetyczka.kpleżanka była u kosmetyczki i narzekała nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mecz sie. ja zawsze mialam i do tej pory mam. ani kosmetyczka ani dermatolog nic nie poradzili a bylam u nich wiele razy. te plastry tez niewiele pomogly. na drugi dzien bylo ich jeszcze wiecej. juz z tym nawet nie walcze bo to bez sensu szkoda pieniedzy na jakies cudowne zele kremy masci ktore nic nie daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybierz się na zabieg odczyszczania twarzy do gabinetu kosmetycznego . Wtedy będziesz miała spokój i to na długo . Jak miałam taki sam problem z cerą to wybrałam się do http://www.studioangel.pl/ gdzie pani także doradziła mi co stosować by problem nie pojawiał się znowu. I nie pojawia się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana.Mam kropki czarne na twarzy tzw.wagry i nie moge ich zlikwidować.Czy warto iść do dermatologa zeby cos przepisał?Bo mam dość już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana.Mam kropki czarne na twarzy tzw.wagry i nie moge ich zlikwidować.Czy warto iść do dermatologa zeby cos przepisał?Bo mam dość już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem załamana.Mam kropki czarne na twarzy tzw.wagry i nie moge ich zlikwidować.Czy warto iść do dermatologa zeby cos przepisał?Bo mam dość już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję udać się na zabieg oczyszczania do salonu kosmetycznego. Ja miałam problemy z cerą i w http://dayspa.bielsko.pl/ mi rozwiązali z nią problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×