Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje 2015 gdzie jedziecie z dziećmi?

Polecane posty

Gość gość

Nie mam pomysłu gdzie jechać w tym roku na wakacje. W zeszłym byłam w Karwi w ośrodku z domkami ale wspominam fatalnie- niewygodnie z dojściem na plażę, rozwalający się i mało atrakcyjny plac zabaw no i domek na domku. Chciałabym pojechac gdzieś gdzie wypocznę, dzieci będe miała na oku i one będa mia ły tyle atrakcji że się nie będa nudzić , znacie jakieś fajne ośrodki ? Najlepiej domki i żebym mogła zabrać psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojom żonom na Madeliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malta we wrześniu albo w październiku. Dziecko duże -15 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wERonICzka9
Ja byłam w fajnym miejscu nad jeziorem w domkach letniskowych tutaj: http://sielpiawielka.jimdo.com Fajne i płytkie jezioro z piaszczystymi plażami, dla dzieci wesołe miasteczko, park linowy, rowerki wodne i fajne szlaki turystyczne biegnące lasami (warto zabrać rowery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Floryde stopka: to ze Polska jeszcze istnieje to musial byc w tym palec bozy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze gdzie byłem do Caorle we Włoszech z animacją dla dziec***iękne domki do 6 os. i cieplutkie morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za granice Wlochy, Hiszpania, Turcja, Tunezja, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to gdziee? na budowę! od 3 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość wczoraj z mojom żonom na Madeliwy " x A gdzie te MADELIWY są ?? Ja byłam na Malediwach, a tam co piszesz jeszcze nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pojezierze drawskie. niezle osrodki, ale jeszcze fajniejsze agro. tanie, domowe, pyszne jedzenie i wspaniale jeziora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Jesteśmy ze Śląska - z okolic Mysłowic. W roku 2015 na początku lipca z naszym obecnie 8-miesięcznym szkrabem wybieramy się nad Bałtyk. Celem jest przepiękna i spokojna także w szczycie sezonu miejscowość Dębki w okolicy Karwi. Rezerwacje już mamy zrobioną. Będzie to nasz drugi pobyt w Dębkach. Poprzedni pobyt wspominamy bardzo miło. Dlatego bardzo miło będzie wrócić do miejscowości, o której nawet Maciek Maleńczuk nagrał piosenkę :) Może ktoś z Was także będzie w pierwszej połowie lipca 2015 w Dębkach i może szukacie towarzystwa dla siebie i dla dziecka ? Pozdrawiamy A. i S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z dziećmi, z rodziną lubimy spędzać czas z ogrodach zoologicznych. Taki pobyt w ogrodzie to nie tylko atrakcje jakie dają zwierzęta. Jest to też prawdziwa lekcja. Często obserwujemy publiczne karmienie zwierząt przez pracowników zoo. Dzieci podczas wycieczki poznają zwierzęta. Wiele gatunków szczególnie je interesuje. Z reszta w ogrodach zoologicznych jest wiele rodzin z dziećmi i również tam nasze dzieci zapoznają się z innymi. W Polsce najbardziej lubimy Zoo Safari Borysew koło Łodzi http://zoosafari.com.pl/. Tam jest niesamowity klimat, wiele wspaniałych zwierząt. Ogród jest przyjazny rodzinom z dziećmi, ponieważ oprócz zwierząt na dzieci czeka tam wiele atrakcji w ich parku rozrywki, między innymi figlarnia, zoo kolejka, zajęcia praktyczne i edukacyjne, jazda na kucach szetlandzkich. Jest również grill bar, oraz sklep z pamiątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne atrakcje można znaleźć w Małopolsce (polecam obejrzeć tą mapkę - http://www.parkhotellyson.pl/320-mapa-atrakcji). W Inwałdzie i okolicach jest park miniatur, 2 parki dinozaurów, park mitologii, park bajek, park owadów, energylandia, minizoo, wioska indiańska i park linowy. Oprócz tego można zwiedzić Kraków, pochodzić trochę po Beskidzie Małym - podsumowując dla dzieci i dorosłych jest wystarczająco dużo atrakcji. Na nocleg można wybrać coś w Krakowie ale polecam wybrać nocleg właśnie w Inwałdzie, bardzo dobrą ofertę dla rodzin z dziećmi ma wspomniany już hotel Łysoń, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może przejrzyjcie serwisy rezerwacyjne i zabukujcie coś fajnego w jakimś polskim mieście? Pochodzicie, pozwiedzacie, a może także dość komfortowo spędzić czas za relatywnie małą kwotę. Polecam BookApart.com. Dużo różnorodnych lokalizacji i dostępność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.adam.jaroslawiec.pl Mam już zaklepany termin wiec mogę spokojnie polecić :P ale jak wiem to trzeba sie spieszyć bo juz w marcu, kwietniu trudno o wolne domki - jak dla dzieci to idealne miejsce, domki w sporej odległości od siebie, bardzo duży plac zabaw, 2 baseny, rowery, chata grillowa , boiska itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może być w górach? bo znam takie idealne miejsce , myśle że byłąbyś zadowolona , tyle tylko że w górach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaesia3dzieci
ten ośrodek w jarosławcu faktycznie na fajny wyglada http://www.adam.jaroslawiec.pl/O-nas/Multimedialna-prezentacja-Bajkowy-Zakatek-Rusinowo I tam jest rzeczywiście tak jak na tym filmie na stronie? Taki film pokazujący cały teren i domen w środku to świetny pomysł bo ja sie boję w ciemno wybierać ośrodki bo nie razu już było nie to co ktoś obiecywał przez telefon a zdjęcia były ustawione tak żeby to dobrze wyglądało czy 5 osobowa rodzina ( dzieci 2x4 lata i 6 lat) będzie w domku miała wystarczająco miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do d#u#p#y na raki lapac szczupaki... J#e#b#a#n#a rzeczywistosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My do tunezji hotel marabaut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fostera789
Bez przesady ;) Jest wiele osób które mogą sobie pozwolić na wyjazdy. Przecież bez tego nie byłoby biur podróży. Sama jeszcze nie planuję letnich wakacji. Myślę,że dowiem się kiedy dokładnie będę miała urlop gdzieś tak w połowie marca. Za to weekend majowy mamy już zaplanowany. Jedziemy tutaj: http://www.hotelnadwisla.com.pl/ Hotel ma bardzo fajne położenie nad Wisłą obok Tczewa. Jedziemy samochodem tak więc dla nas to połżenie jest idealne. Blisko do: Elbląga, Trójmiasta, Malborka. Hotel znam, lubię, dobry standard . Byliśmy tam jakiś czas temu z mężem na weekend ( w maju zabieramy również dzieciaki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My lecimy do Włoch – kochamy śródziemnomorskie klimaty – to zdecydowanie dla nas. Wycieczka z http://www.zory.expertwakacje.pl/ jest wykupiona na lipiec i już nie możemy się doczekać. Byliśmy już 3 razy, ale nie mamy dość słonecznej Italii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu masz domek nad jeziorem http://domeknamazurach.com, który spełnia większość Twoich oczekiwań, teren z linią brzegową, pomostem, dość duży, więc można się odizolować od ludzi, w pobliżu lasy, ładne widoki, i właściciele nie mają nic przeciwko zwierzętom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisska
Ktoś tu już wyżej wspominał o bookapart.com. Polecam, kilkukrotnie korzystałem z ich bazy, w różnych miastach, naprawdę dobry serwis. Tanio, wygodnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka6
Wiele biur podróży robi wakacje rodzinne z animacjami (po polsku) dla dzieci. Można także pojechać do Disneylandu (francuskiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petarka
W tym roku rejs, Włochy, Malta i Hiszpania, zobaczcie - http://www.namorzu.pl/rejsy-z-polskim-pilotem.html Płyniemy po raz pierwszy. Chcemy w końcu zobaczyć coś niesamowitego - dosyć wczasowania, a trasa jest genialna. Nie wiem tylko czy statek jest dla mnie dobrym rozwiązaniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToStarośćpytajnik
A muszę???:O -Najchętniej nigdzie bym nie jechała!:O -Nie wiem gdzie jechać! To takie przygnębiające! -Wiem że dzieci czekają i trzeba się zmusić -Nie sądziłam że kiedykolwiek tak będę myślała!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:37 Ja też się kiedyś bałam. Mieliśmy płynąć małym jachtem. Na lądzie mam chorobę lokomocyjną więc zrobiłam prawko i prowadzę wtedy błędnik nie wariuje a ja nie rzygam ale na morzu? Poszłam i zrobiłam patenty! Trzymałam za ster! -Też było mi nie dobrze, ale nie miałam czasu na rzyganie! A załoga? -Załoga musiała się godzić na wszystkie moje ekstremalne manewry :D -Trudno! Samolotem tez nie polecę! -Chyba że patent zrobię!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renatka6 2015.02.25 tak tak tak trzy lata temu byłam na takich wakacjach Dzieci wniebowzięte, animacje 5 razy na dobę ale po trzech dniach wysoka gorączka i pokój hotelowy! -Nigdy więcej dzieciarni i hoteli pełnych dzieciowych atrakcji!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dwóch synów alergików , dlatego przy wyborze miejsca wypoczynku uwzględniamy ich ograniczenia. Wybór padł na DOM NA PLAŻY, wyposażony w antyalergiczny system ogrzewania pokoi. W domu brak zwierząt , obowiązuje zakaz palenia. Pokoj***ardzo zadbane. Samo miejsce przeurocze zwłaszcza przy wschodach i zachodach słońca. Fale morskie podczas sztormu na wyciągniecie rąk. Polecamy zajrzeć na ich ofertę - http://www.domnaplazy.pl/pl/cennik-rezerwacja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×