Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wakacje Hiszpania

Polecane posty

Gość gość

Wyjeżdżam do Hiszpani, zakupy zrobione brakuje tylko krem do opalania. Myślałam o takim z ziaji Sopot Fun jakiśfiltr 30 albo 25 raczej wystarczy. Tylko moje pytanie jest takie, co z twarzą? Mogę tym samym kremem ją posmarować? Co z podkładem wtedy? Mam nakładać normalnie na ten krem czy też wogóle się nie malować tylko same oczy?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi coś doradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używac podkladu. Opalisz sie to bedziesz wygladala super bez podkladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakie miejsce jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyspy Kanaryjskie, a jakie to ma znaczenie? Kupiłam już balsam z filtrem 20, Pani w sklepie mówiła że do twarzy też mogę go używać ale właśnie nie wiem co z tym podkładem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caly maj spędziłam na Teneryfie , słońce , gorąco, będziesz sie pocić . Nie używaj żadnego podkładu. Opalisz sie i będziesz wygląda bosko ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobaczymy ale wiesz jak wyglada twarz bez podkladu:P nie jest tak idealnie, lepiej się czuje jak sie delikatnie pomaluje ale moze rzeczywiscie na wczasach bedzie to zbedne. A jak jednak bym chciala w ktorys dzien uzyc to co z tym kremem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Mój brat był rok temu na majówce własnie w Hiszpanii z Party Camp i był zachwycony, mówi że czuł sie jak rodowity Hiszpan :P bo ciepło, tanie piewni i dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w Hiszpanii na Costa Brava z touroperatorem Regi Bis. I mi się podobało, wszystko zapewnione, dobra opieka. Szczerze taki wyjazd to doskonały wypoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×