Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Carolinex6x

Wakacje na Mykonos

Polecane posty

Gość Carolinex6x

Hello! Może powinnam szukać informacji na forach o tematyce wakacyjnej ale mam miłe doświadczenia z kafeterią bo zazwyczaj otrzymuję dużo odpowiedzi i przydatnych informacji usmiech.gif liczę, że i tym razem mi pomożecie! oczko.gif Mianowicie chciałam zapytać czy ktoś z Was był np w zeszlym roku na Mykonos "w ciemno"? Biura podróży oferują hotele w dość wysokich cenach i pomyślałam, że mogłabym zaryzykować i polecieć na własną rękę usmiech.gif Interesują mnie ceny noclegów w kwaterach prywatnych + ich lokalizacja, czy był ktoś w samym sercu Mykonos gdzie odbywają sie liczne imprezy na plażach czy gdzieś w pobliżu, jesli gdzies poza Mykonos to w jaki sposob dostawali się do centrum? jakie są przybliżone ceny dań w restauracjach/żywności w sklepach/napojów/alkoholi w sklepach i w klubach.. Jak dotrzeć najtaniej z lotniska do wybranej miejscowości? Może jakies istotne porady? planuję jechać sama lub z jakąś koleżanką jak sie znajdzie chętna oczko.gif kiedyś jeździłam w taki sposób do Bułgarii, wiem że zdarza się, że w portach czekają już właściciele takich prywatnych kwater jednak to nie reguła. Można się zdziwić oczko.gif czytałam już dwa blogi o wycieczce na Mykonos ale to wpisy z 2010 roku lub wcześniej i podejrzewam, że ceny się pozmieniały dość mocno. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×