Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Inglak

Wakacje w Kołobrzegu

Polecane posty

Gość Inglak

Jęsli ktoś spędzał wakacje w Kołobrzegu to serdecznie proszę o opinie. ostatnio jeździliśmy na wakacje do Władysławowa, ale postanowiliśmy cos zmienić w tym roku. Zastanawiamy sie nad Kołobrzegiem. Tylko czy warto? Prosze o Wasze opinie, jakies sprawdzone kwatery, restauracje, bary. Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglak
W zimie morze jest najcieplejsze, dlatego teraz chcemy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz co pisać to nie zabieraj głosu, czytaj ze zrozumieniem pisałam o wakacjach a nier pobycie w zimie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy tam nie byliśmy, dlatego czekam na jakieś opinie czy w ogóle warto sie tam wybrać. czasami warto posłuchać innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkopolanka z miasta
Warto jechać teraz do Kołobrzegu. Tam chyba cały rok trwa sezon - teraz będzie mniej ludzi, ale wszystko pootwierane jest. My byliśmy na weekend w październiku - było super :) Spaliśmy na kwaterze "U Basi" - blisko dworca, blisko morza, do miasta też znowu nie tak daleko. Jedyny minusik - pokoje gościnne na samiuśkiej górze starej kamienicy - odnowionej. Ale nam się podobało, chociaż wejście było trochę męczące. Co do restauracji - to nie polecam tej na dworcu - obsługa masakryczna, jedzenie też bez szału. Dobra jest rybka u Rewińskiego przy plaży, ale drogo. Niedaleko dworca jest bar - dobre i niezbyt drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielkopolanka z miasta
Latem są tam tłumy, ale co kto lubi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjj inglak
ja mieszkam w kolobrzegu:) nic tu sie nie dzieje, ludzi duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaggg32
moze fajniej jest w miedzyzdrojach lub łebie.....zalezy co lubisz i czego oczekujesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna89
Jestem znad morza, znam świetnie te okolice więc się wypowiem. Jeśli chodzi o Kołobrzeg to plusem jest bardzo duża ilość hoteli wysokiej klasy i apartamentów w dobrych cenach. Mają fajne centrum gdzie jest sporo knajpek ze smacznym jedzeniem. Polecam też skoczyć na kręgle (Klub Rio) czy na bilarda. Co do minusów- najzimniejsza woda w lato jeśli chodzi o wybrzeże, dość wąska plaża, wiecznie rozkopane drogi i absolutny BRAK dobrych klubów. Dobra muza jest tam tylko na Sunrise. Ja jak tam jeżdżę to wynajmuję sobie apartament w Olimpic Park, 50m do morza za 300zł doba (2 pokoje w super standardzie). Natomiast osobiście polecam Ci jechać do Rewala, albo do Międzyzdrojów. Międzyzdroje- fajne balety Pod Molo, w Copacabana lub w Paradise, tanie noclegi, dużo atrakcji. Rewal- dobre balety w Californi, dużo zwiedzania (okoliczne miejscowości jak Niechorze, Pobierowo, Trzęsacz, Pustkowo itd), fajny klimat, dobre jedzenie, tani noclegi, czysta gmina- druga najbogatsza w Polsce i najlepsza w Polsce turystyczna. Ja tam wybieram się na wakacje. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna89
I w Rewalu bardzo teraz plażę poszerzyli, zrobili nowe centrum, teraz tam jest modnie jechać :P A na jedzonko zapraszam do mnie :))) W Kołobrzegu jedzenie mają dobre na ulicy Giełdowej i w Adabarze w Centrum- super miejsce, chyba zrobię tam wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oikijun
polecam "Dozamel' czysto tanio i dobre żarcie starówka ładna ogólnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnkaKrK
Byłam z mężem i córką w tym roku tydzień czasu w kołobrzegu miasto spokojne,w centrum wiele super marketow obok siebie ,nocowalismy na grzybowie dosc spokojna okolica pensjonacie abra ktory zostal polecony nam przez znajomych.W zeszlym roku wybralismy hotel w centrum czego nie wspoinam zbyt dobrze drogo i hałaśliwie,plaza czysta i spokojna ,duzo osob z zagranicy mozna spotkac w kolobrzegu jest to dosc popularne miasto, radze nie wybierac okresu festialu sunRise!! poniewaz w ten okres jest dosc tłoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje tuż tuż
dokładnie - tam jest mega zimna woda. Mnie osobiście Kołobrzeg nie przypadł do gustu a jeździłam tam z rodzicami dość często - nie wiem po co :o Osobiście to wolę (choć morza właściwie nie lubię) małe miejscowości które tętnią życiem podczas sezonu letniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takajedna89 -w adabarze:D to chyba przyjecie na 5 osob:D anna-chyba w Grzybowie co to jedzenia-ryba przy wiadukcie kolejowym-pirania dobre a nawet pyszne jedzonko-grill bar wichlacz radzikowo pizza-da vinci,matropolis na starowce sluze jakby ktos mial pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos nie jest zainteresowany sunrisem-to radze sie w tym terminie nie wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2sz
Już niedługo Sunrise Festival: Tanie noclegi: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 50m2, dla max. 4 osób. Zlokalizowany on jest w odległości 150m od malowniczej plaży. Spokojna dzielnica uzdrowiskowa (strefa A) przy parku nadmorskim na III piętrze hotelu "Diva Spa"**** - hotel 4 gwiazdkowy. www.apartamentydiva-kolobrzeg.pl Pokoje gościnne w Kołobrzegu ,,BARTEK, znajdują się w zachodniej dzielnicy Uzdrowiska Kołobrzeg, z dala od zgiełku miasta, tłumów ludzi. To oaza ciszy i spokoju. Oferujemy noclegi Kołobrzeg w malowniczej okolicy, wśród pięknego krajobrazu, czystego powietrza i przyjaznych turystom ludzi. W niedalekiej odległości znajdują się: sklep, restauracja, plac zabaw, wypożyczalnia rowerów. www.bartek.kolobrzeg.pl Serdecznie zapraszamy do Dźwirzyna na letni wypoczynek i nie tylko. Nasze całoroczne domki Maris o wysokim standardzie położone są w odległości 150 metrów od plaży. Ośrodek posiada dziesięć domków, usytuowanych na działce o powierzchni 4 tys. m2. Na terenie ośrodka znajduje się plac zabaw dla dzieci, składający się z trzech piaskownic, zjeżdżalni i huśtawek. Wszystkim zmotoryzowanym Gościom zapewniamy miejsce parkingowe (max dwa samochody na jeden domek) Zapraszamy również do smażalni ryb "U Rybaka". Naszym Gościom oferujemy smaczne obiady z 10% rabatem. www.domki-maris.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikkolkka
jak ktoś szuka rozrywkowego miejsca to polecam Kołobrzeg. W dzień można wylegiwać się na ładnych i czystych plażach, a wieczorami szaleć na różnego rodzaju imprezach, których w sezonie jest naprawdę wiele. A jeżeli szukacie noclegu zajrzyj na http://www.e-wczasy.pl/kolobrzeg - szroko rozwinięta baza noclegowa godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Kołobrzegu byłam dwa razy jako dziecko i podobalo mi sie średnio :) bo tak, jedna plaża ta glówna koło laterni morskiej jest dobra do kąpieli z dziećmi, można daleko wchodzić do wody i nie jest od razu głęboko, są muszelki itd...alle sama plaza jest poubijana, taka twarda i mi sie nie podobało, no i ten tłum wszędzie, koc obok koca. Druga [plaża taka trochę dzika, ale ratownik był więc jest legalna była super, piasek fajny, dobry do zabawy...ale znowu w wodzie przy brzegu było pełno kamyków i to mi sie bardzo nie podobało :) Pamiętam że mieszkaliśmy w kwaterze na ulicy Bajkowej i ta lokalizacja była bardzo dobra bo bliziutko było do zejścia na plażę, pelno pizzerii, restauracji i ogólnie wszystko dla turystów :) To tyle ile pamiętam sprzed mniej wiecej 10 lat, myślę że wiele sie nie zmieniło do tej pory :) Ostatnio wyjeżdżaliśmy zawsze do Sopotu alb na Hel i te miejsca mogę spokojnie polecić jako fajne bo jest też co pozwiedzać w razie gorszej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spragniona16
kołobrzeg jest ladny gdy nie wieje wiatr i nie jest zimno, duzo uzdrowisk senatioriów, plaża jest smażalnie ryb, parki, ladnie zielono dookola, co do barów troche ich jest ale bez szału, zadbane miasto pod turystyke zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się Kołobrzeg bardzo podobał:) Z tym że byłam w sezonie. Jeśli chodzi o restauracje to raczej nie pamietam żadnej szczególnie, po prostu jadło się tam gdzie akurat było blisko:P Mieszkałam w Etnie. Calikiem przyjemny hotel. Szkoda tylko że na 16 dni było ledwie kilka słonecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem zakochana w Kołobrzegu. Mogę z czystym sercem potwierdzić słowa poprzedniczki, w tym mieście nuda nie istnieje. Ostatnio byłam tylko na 3 dni, ale i tak jestem zadowolona. Zatrzymałam się w przytulnym apartamencie. Sam design pokoju mnie po prostu zaskoczył, dawno nie widziałam równie ładnego pokoju. Cenowo też było ok, w sam raz na moją kieszeń. Gdybyście szukali noclegu to mogę polecić stronę http://www.noclegi24h.pl/miasto_Ko%C5%82obrzeg.php Ja swój apartament właśnie tam znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołobrzeg to przepiękne miasto. Dobrze się można zabawić, popływać i wypocząć. Ostatnio byłem na tydzień i zatrzymałem się w przytulnym hotelu. Warunki jak nabardziej mi odpowiadały, do morza również miałem niedaleko. Ofertę znalazłem na http://e-wczasy.kolobrzeg.pl więc jeśli szukacie noclegu to tam możecie zerknąć, a zapewne znajdziecie coś ciekawego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o na pewno przyda się odmiana, jak zawsze jeździ się w jedno miejsce, ja co prawda nie byłam nigdy w Kołobrzegu więc ciężko jest mi polecić jakieś konkretne miejsce, ale tutaj http://www.e-wczasy.pl/noclegi,pobierowo bez większych problemów znajdziesz nocleg dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra , same reklamy portali..beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer12
Jeśli na wakacje to tylko do Kołobrzegu.Co roku to miasto dla turystów oferuje liczne atrakcje turystyczne takie jak: rejsy statkiem, wycieczki, czy dyskoteki nad samym morzem. Również dzięki swoim urokliwym plażom, miasto Kołobrzeg przyciąga rekordowe ilości młodych osób :) http://apartamenty24kolobrzeg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie Jodłowa 3. koszmarna kobieta. maksymalnie utrudni pobyt, weźmie pieniądze i zrobi wszystko żeby goście wyjechali, a później jeszcze każe po sobie posprzątać. Da odkurzacz i będzie nad Wami stała. |Strzeżcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jej strona to www.aga.kolobrzeg.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×