Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żanetg

Walka z zimą

Polecane posty

Jak walczycie z zimą na Waszych samochodach?? Rano trzeba szybciej wychodzić i odśnieżyć auto lub usunąć lód z szyby. Jak to robić szybciej i nakładając mniejszą energię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szyb są preparaty aby nie marzły, a na śnieg nie ma rady. Ale tak naprawdę to szyby najbardziej dają w dupę. Śnieg usuwa się w moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleks
Zamiast wrzątku i ryzyka pęknięcia szyby raczej polecałbym jej hydrofobizację. Zmarzlinę z szyby można wtedy bardzo łatwo i szybko usunąć, a w czasie deszczu powłoka ta ułatwia nam jazdę odprowadzając z niej wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczam na szyby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_emigracji_od_lat
Walka z zimą w Europie, to jak walka Don Kichota z wiatrakami. Wyjedź do Afryki :D Jest sposób na brak problemów z odśnieżaniem samochodu... GARAŻ! Ale jak się nie ma garażu w ogóle, bo szkoda kasy, a nie ma garażu pod nosem i nie chce się tyłka ruszać dalej, to można zrobić tak, jak ktoś tu napisał - szczać na szyby ;) Rewelacyjne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okonik
Ja nakładam powłokę hydrofobową i mam spokój z mrozem w zimie a deszczem na wiosnę i jesien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie które komentarze powalają poziomem. to tak poza tematem. A taką powłokę to sami nakładaliście?? Jest ona widoczna "gołym okiem"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie zalecam nakładania powłoki hydrofobowej samemu. Zapraszam do Nordglass gdzie koszt takiej nanopowłoki to jedyne 50 zł. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Godek
Przejrzystość szyby zimą z uwagi na warunki jest szczególnie ważne. Sporym ułatwieniem przy stosunkowo niedużym wydatku jest hydrofobizacja. Powłoka ta skutecznie utrudnia przymarzanie lodu do szyby, a także w łatwy sposób odprowadza z niej wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zgadza się ,w konsekwencji, jak napisał "Godek" szyba zyskuje lepsze odprowadzanie wody podczas jazdy (przy ok. 70 km/h można praktycznie wcale nie używać wycieraczek), a także szybciej odmarza w zimie. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma w składzie ta nanopowłoka że robi takie cuda z szybą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nanopowłoka na szybę również jest stosowana w okresie zimowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nie szorować po szybie skrobaczka bo to powoduje zarysowania na szybie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja uważam, że oferta dostępna w http://odsniezaniewarszawa24.pl/ jest naprawdę dobra. Możecie zajrzeć i zapoznać się z ofertą ich usług. Myślę, że firma jest naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pora roku nie ma znaczenia w nakładaniu powłoki hydrofobowej, plusem nałożenia powłoki zimą jest lepsze usuwanie szronu z szyb. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nodglass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to dobry pomysł z ta powłoką bo po odmrażaczu do szybo pozostaja smugi az do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jakieś przeciwwskazania do nakładania tej powłoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jeżeli były by jakiekolwiek przeciwwskazania do nałożenia powłoki hydrofobowej nasi fachowcy o tym poinformują. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert Nordglass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całym rokiem należy dbać o szyby w aucie a do tego używanie skrobaczek powoduje rysy a dale pozostaje wymiana w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniuśśś
Na przyszłą zimę jestem już przygotowany. Jednym słowem odwiedziłem serwis nord glass. Nałożyyi mi powłokę hydrofobową. Nie będę miał kłopotów z deszczem jak również z oblodzeniem szyb, mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuligJ
Zawsze ok października jadę do Nordglassa nałożyć sobie taką powłokę, dla mnie najlepiej się sprawdza zimą właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ile czasu trzeba nakładać ta nanopowłokę w okresie zimowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato niestety się skończyło. Wrzesień to miesiąc, gdzie już pomału pojawiają się pierwsze przymrozki. Rano każdemu się spieszy i nie zawsze ma czas aby czekać, aż nasza wentylacja odpowiednio rozgrzeje lód na szybach i umożliwi nam jazdę. Nie ma wyjścia, musimy zaopatrzyć się w skrobak do szyb. Który jest najlepszy? Bez wątpienia ten - http://www.cozacena.pl/skrobak-sk01-zwykly-z-raczka-05612b,1277. Jest mały, ma specjalną rączkę, która ułatwia nam pracę, szczególnie gdy mam założone rękawiczki. Jest wytrzymały i bardzo praktyczny. Bardzo gorąco go polecam. Zamawiajcie ze strony www.cozacena.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato niestety się skończyło. Wrzesień to miesiąc, gdzie już pomału pojawiają się pierwsze przymrozki. Rano każdemu się spieszy i nie zawsze ma czas aby czekać, aż nasza wentylacja odpowiednio rozgrzeje lód na szybach i umożliwi nam jazdę. Nie ma wyjścia, musimy zaopatrzyć się w skrobak do szyb. Który jest najlepszy? Bez wątpienia ten - http://www.cozacena.pl/skrobak-sk01-zwykly-z-raczka-05612b,1277. Jest mały, ma specjalną rączkę, która ułatwia nam pracę, szczególnie gdy mam założone rękawiczki. Jest wytrzymały i bardzo praktyczny. Bardzo gorąco go polecam. Zamawiajcie ze strony www.cozacena.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy po przez czyszczenie szyby skrobaczką nie usunę nanopwłoki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie ma możliwości usunięcia powłoki hydrofobowej poprzez czyszczenie szyby skrobaczką. Pozdrawiam, Sebastian Nikulski Online Ekspert NordGlass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×