Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość IrekMaj

warsztat samochodowy

Polecane posty

Gość IrekMaj

Jakie znacie akcesoria które powinny się znaleźć w warsztacie samochodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnyja
Moim zdaniem każdy warsztat powinien mieć dobre środki do konserwacji aut. Zobacz propozycję tego sklepu http://handtech.pl/84-aerozole-techniczne Te aerozole są znanej marki. cechuje je wydajność i skuteczność. Warto sprawdzić też inne oferty tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś będzie szukał firmy która dostarczy wam niezawodny akumulator to ja podaje kontakt www.batprofi.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyna98
warsztat powinien mieć sprawdzone części w korzystnej cenie. Tutaj można znaleźć korzystne ceny każdej części;) https://imoto.zone/Home/Garaz oprócz tego jest parę innych ciekawych opcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam z warsztatu Zulugaraż gdzie wszystkie niezbędne sprzęty do naprawy mają na miejscu, wydaje się to oczywiste, ale już odwiedzałam innych 'speców' gdzie niestety, ale nie byli w stanie mi pomóc przez brak odpowiednich narzędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kolejny rok zbieram się do założenia klimy w aucie....ale teraz już sie za to wezmę a raczej weźmie się za to mój zaprzyjaźniony warsztat samochodowy w http://www.baszabrze.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam swoje sprawdzone miejsce www.intercar.zgorzelec.pl gdzie serwisuję i sprawdzam swój samochód. Trzeba mieć zaufane miejsce jeśli chodzi o reperacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolony z wykonania usługi w warsztacie u Auto perfect Mulak z Lublinie na turystycznej , nie wydałem miliona monet i nie próbowano znaleźć u mnie usterek , których nie ma a tak się przecież zdarza. Na pewno będę tu wracał i będę polecał znajomym . Piąteczka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej korzystam z usług warsztatu samochodowego w www.autoperfektmulak.pl i zawsze jestem zadowolony. W tym warsztacie możemy wykonać usługi takie jak mechanika, diagnostyka,klimatyzacja i nie tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArkadiuszMalarz
Dużo by w sumie wymieniać. Ale w ostatnim czasie u mnie hitem jest środek do czyszczenia wtryskiwaczy. Ja stosuję preparat http://tec2000.pl/produkt/diesel-injector-cleaner/ Prawie każdy posiadacz samochodu słyszał o dodatkach do paliw czyszczących układ zasilania min. wtryskiwacze. Pewnie większość z nich miała okazję przetestować je osobiście. W każdym zbiorniku paliwa na skutek wahań temperatur, po pewnym czasie wytrąca się woda, która w połączeniu z metalową ścianką zbiornika paliwa koroduje, tworząc rdzę. Większe drobinki rdzy i innych zanieczyszczeń mechanicznych, które dostały się do baku wraz z paliwem, zostają wyłapane przez sitko na pompie paliwowej. Mniejsze zanieczyszczenia wędrują z paliwem przez przewody paliwowe, docierając do filtra paliwa. W tym miejscu następuje filtracja i oczyszczenie paliwa z zanieczyszczeń, tym razem dużo dokładniejsze. Te wszystkie zanieczyszczenia, które nie zostały zatrzymane na sitku pompy paliwowej oraz filtrze paliwa, dostają się bezpośrednio do wtryskiwaczy, sukcesywnie odkładając się w ich wnętrzu. Po pewnym czasie ciągłego odkładania się zanieczyszczeń we wtryskiwaczu, praca wtryskiwacza zostaje zakłócona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jeżdżę do serwisu samochodowego Bosch Service Gajewski www.auto-gajewski.pl. Lubie szczególnie ten warsztat, bo świadczy usługi o najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnych urządzeń i markowych części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr P
A moim zdaniem warsztat powinno dobierać się względem indywidualnych potrzeb oraz rodzaju auta którym jeździmy. W moim przypadku najlepszą ofertę okazało się mieć aso Volkswagena, ponieważ mam VW Caddy, a dzięki temu po okresie gwarancyjnym zaoferowali mi m.in niższe ceny za części, a do tego mam pewność, że serwis wykonywany jest na odpowiednio wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakaskasia2
Na warsztacie liczą się też podnośniki które powinny być takiej jakości jak tutaj http://tor-industries.pl a często są chińskie i nie mają dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz dobrze wyposażyć swój warsztat samochodowy to warto wejść na stronę tej firmy www.motohurtownia.com.pl i zapoznać się z ofertą na wszystko to co musi znaleźć się w profesjonalnym warsztacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Warsztat samochodowy www.autoperfektmulak.pl - w jednym punkcie mamy stację diagnostyczną, serwis klimatyzacji, serwis mechaniczny i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim osobom mieszkającym w Lublinie i okolicach polecam skontaktować się z warsztatem samochodowym www.autotrans.com.pl Sam korzystam z usług tego warsztatu już od dawna i jestem zadowolony z ich wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę http://www.systemyhamulcowe.com/ . Firma Systemyhamulcowe.com wykonuje naprawy zacisków hamulcowych do wszystkich pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep i autokarów w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminny
Ze swoim samochodem jezdżę wyłącznie do aso forda, tam serwisuję samochód od zawsze - nie wyobrażam sobie innego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zulugaraż to naprawdę spoko serwis. Trafiłem do nich po tym jak w poprzednim warsztacie nie potrafili sobie poradzić z zawieszeniem w moim Citroenie. Teraz przyjeżdżam tam głownie na przeglądy okresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliff

Bardzo dobra firma zajmująca się filtrami DPF to regeneracja-dpf-fap.com z Wrocławia. Mają wieloletnie doświadczenie w regeneracji filtrów cząstek stałych. To solidni fachowcy, bardzo dobra jakość obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fernando

Vision Autoserwis   z Pruszkowa potrafią stworzyć prawdziwe czary z pojazdem! Mój pojazd dręczyły kłopoty z wulkanizacją, jednakże naprawa ich nie stanowiła dla nich żadnego kłopotu. Problem załatwili raz-dwa a do tego napełnili klimatyzację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość węgiel

Ja serwisuje w ASO Forda i chyba to się już nie zmieni. Teraz robiłam Motorcraft Service i za 320zł wszystko mi posprawdzali i wymienili olej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jeżeli serwis Forda to tylko w Ford Sławek w Katowicach na Grota Roweckiego 49A.   Od lat jestem ich klientem i jestem zawsze zadowolony z obsługi i cen. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krateczka

Co innego serwis gościa, który ogarnia tylko Fordy, a co innego ASO Forda. Osobiscie też polecam Autoryzowany Serwis, bo znacznie korzystniej to wychodzi. Zawsze jest jakas oferta promocyjna sezonowo, teraz wymieniałam za raptem 300zł klocki. Serwisowanie też wychodzi korzystnie bo za ostatnie zapłaciłam 329zl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewik

A co wchodzi w ten serwis za 329zl ? Też mam forda i chce go ogarnąć przed wyjazdem na urlop. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Jesli chodzi o dobry serwis mechaniczny to polecam Ake Robotics, firma dobrze działa, przekonajcie się sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×