Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAKŁOPOTANAaaaa

Warto czy nie warto???Już sama nie wiem.........

Polecane posty

Gość ZAKŁOPOTANAaaaa

Hej.4 lata po szkole sredniej siedziałam w domu-co jesień płakałam,ze chce na studia,az w koncu mam kase i moge isc.Do dzis byłam nastawiona na to ze ide i to na ta uczelnie i na ten kierunek-praca socjalna,no a dzisogarneło mnie zwatpienie czy to dobry kierunek,czy warto w ogóle iśc na te studia i stracić ponad 3tyś.na rok?No a jutro mam złozyć papiery i wpłacić wpisowe 500zł.Tyle na to czekałam a tu teraz jakis lęk i zwątpienie mnie ogarnia..:( Co Wy na to? Może jakieś pozytywne korzyści są-to napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddggggggg
to moze id na dzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaa
Nie mogę chyba...Z resztą na upartego dałabym rade chyba,no ale praca...chłopak...kasa...dzień w dzień szkoła:).....wyprowadzka...Zostanę przy zaocznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Twoja obecna praca jest zwiazana z kierunkiem który wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaa
Gdzie tam...:)Pracuje w sklepie odzieżowo obuwniczym-gdzie indziej ciężko sie dostać tylko po szkole średniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
👄 .. i chyba juz nie pojde na studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama25.00
słuchaj.Z tego co piszesz wynika,że pracujesz,wiec po co ci te studia???Masz chłopaka,pracujesz,wiec czy nie warto zainwestować ta kase w przyszłość waszą??np.jakies własne lokum,ślub itd,itp......a co ci po studiach....Masz pewność ,ze jak je skończysz to lepiej ci pracodawca zapłaci??????wątpie!!!!A zresztą za 4 lub 5 lat nie wiadomo co to będzie ,wiec moim zdaniem trzymaj sie tego co masz i inwestuj w rodzine,bo to sie na pewno opłaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaa
A ja chcę własnie iśc .Bo jak teraz nie pójdę to kiedy?Kto mi póżniej da?Przyjdzie mąz,dziecko i inne bedą problemy,a nie studia-chyba,że po kilku latach,no a wcześniej gdzie pracować-tu gdzie teraz za 650zł...:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co konkretnie chciałabys robic po ukończeniu studiów? próbowałas juz sił w tym zawodzie, choćby tylko czasowo np. w wolontariacie? wtedy miałabys pewien obraz tego co Cie moze czekac i czy by Ci to odpowiadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
KAMA, nie gadaj głupot!!!! a jak facet ją rzuci? to co??? wtedy sobie moze gdzies wsadzic te zainwestowane w związke pieniądze. w związek trezeba się samemu inwestowac, ale nie pieniędzy. Pewnie że idz na studia! chyba ze chcesz do ko,ńca życia pracować w sklepie obuwniczym. wybieraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
jakie byś studia nie skonczyła - zwąłszcza humanistyczna - to liczy się dyplom wyższych studiów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaa
Też myslałam żeby inwestować-no ale w co?Z resztą z czym-mam zaledwie 5tys.:(A chłopaka nie bede do slubu namawic...:)jak narazie nie chce....Mój problem,że mam tylko średnie,a wiem że jestem inteligentną osobą(chyba:) )no i tak jakoś mi głupio jak wiem że ktoś po studiach-taka niższośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama.25.00 nie zgadzam sie z Tobą!! skoro dziewczyna ma szanse i checi do dalszej nauki to tak trzymac. Ja sama ukończyłam studia w zeszłym roku (mgr inż.), a teraz sie zastanawiam nad dalsza nauka, studia podyplomowe. Mam dobra prace, moze nie zarabiam duzo - ale robie to co lubie i czego sie uczyłam. Mimo to chce sie dalej rozwijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalna blondynka
Moim zdaniem powinnaś iść na studia skoro masz taką potrzebę i możliwości. Tylko czy ten kierunek cię interesuje? Czy masz potrzebę pomagania ludziom chorym, samotnym, dzieciom itp. Jeśli tak i jeśli czujesz, że to jest to co chcesz robić w życiu to nie zwlekaj. A zarobki na początku są ok. 1000zł. Ja jestem już po studiach i też mam specjalność praca socjalno-wychowawcza i wiem, że to jest to co lubię. Poza tym to z tytułem mgr zawsze masz większe szanse na lepszą pracę i niekoniecznie w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaa
No właśnie w to jak zainwestuje no to jak skończe to ten dyplom bede miała na całe życie:)a co do pracy w tym zawodzie to nie wiem.Wybrałam ten kierunek bo poszłam troszke na łatwizne-słyszałam,ze dużo nie trzeba sie uczyć-no a u mnie po 4latach przerwy to chyba mały problem bedzie:).No a ogólnie własnie mam mieciutkie serduszko i interesuje mnie los np.bezdomnych(w sumie nie działałm nigdy nic)Ale tak naprawde to interesuje mnie bardzo psychologia,no a u Nas w SZcz.nie ma takich studiów wieć pomyślałam,że pedagogika i praca socjalna to coś podobnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainwestuj w swoja przyszłość - tego czego sie nauczusz - nikt Ci nie odbierze. Rodzina jest wazna, ale wnioskuje, ze Wam sie nie spieszy, moze to i dobrze. Nie chce sie wypowiadac na ten temat. A brałas pod uwage jakis inny kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaa
Do naturalnej blondynki No własnie wiem...Dzieki...Gdzie nie spojrzysz to ogłoszenie do pracy,no ale kuz wymagane wykształcenie wyższe:)A Ty czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że co
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaa
Deborah no właśnie napisałam czemu ten kierunek:)No a nam jeszcze faktycznie sie nie spieszy-młodzi jestesmy,mój chłopak skończył właśnie studia i rozpoczął powazna pracę....No a ja nie chce być gorsza-przecież nie bede patrzeć na niego,że bedzie miał kiedyś kase.No a jak sie rozejdziemy-odpukać.To wtedy po średnim pójde do supermarketu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaa
Gdzie pracujesz naturalna blondynko:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaaa
Piszcie,piszcie,pózniej przeczytam bo własnie idę sie kąpać,no ajutro wyjazd i chyba jwednak złoze te papierki...co tam...4 lata sie czaiłam:)Jak co to pózniej moge zmienic kierunek albo i studia,albo drugie zrobić jak sie spodoba-nie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAKŁOPOTANAaaaaa
No i właśnie wczoraj złożyłam papierki i wyrzuciłam pierwszą kase:).Mam nadzieje,że bedzie dobrze,a te 3 latka szybko zlecą i bede w końcu miała wykształcenie wyższe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka81
Mam do odstapienia dobry interes z allegro, wczesniej robil go moj brat, ale teraz znalazl prace, a ja mieszkam zagranica i nie jestem w stanei gonic z przesylkami na poczte jesli ktos jest zainteresowany to wklad 1000 zl, zysk tez 1000 zl w ciagu 2 tyg ( po oplaceniu allegro) jesli macie wiecej kapitalu zysk bedzie adekwatnei wiekszy prosze o odp wylacznei powaznei zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×