Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deidkeidkeide

Wasz ulubiony malarz,

Polecane posty

Gość deidkeidkeide

wasz ulubiony pisarz, kompozytor i architekt. Pokażcie klasę prostaczki z kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buonarotti- wszystko w jednym.a te prostaczki to smiesznie brzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisarz... Jonathan Carroll kompozytor... defekt muzgo architekt... nie mam ulubionego a malarz... ten co mi ostatnio wymalowal dom... jak od to pieknie zrobil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x nostromo 8 passenger
Mój ulubiony Malarz to Malkarz Pokojowy,Mój ulubiony kompozytor to kompozyt a mój ulubiony architekt to Matka Natura:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna chwila......
a kimże Ty jesteś, nazywając tak innych? Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Marian spod "ósemki". Dwa tygodnie temu skończył przedpokój i jeden z pokoi i jest pięknie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
człowiek który nie ma pojęcia o sztuce to tylko kupa mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
ludzie z paleolitu mieli większą wrażliwość, świadczą o tym malowidła w Lascaux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna chwila......
człowiek, który tak wyraża się o innych nie wie co to sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn88
Inez, buonarotti kompozytorem nie był. Ale cała reszta - mmmmmmmmm. Dla mnie jeszcze Klimt, kompozytor - Bach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
prostaczki się obruszyły bo nie mogą znieść prawdy o sobie, prostak to nieuk, ignorant, czyli wszystko się zgadza. mn88 cieszę się że są tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deide wiesz gdzie ja to mam... w ciemnej, czarnej i ciasnej doooooopie :D:D:D:D:D:D proponuje ci zajac sie jakimis powazniejszymi problemami, jak samoocena i poczucie wlasnej wartosci :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulubiony kompozytor : Robert Schumann, Bach, Chopin malarz: Vincent van Gogh pisarz:z tym ciezko :p nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna chwila......
prostak, to człowiek prymitywny, zachowujący się w sposób niekulturalny, chamski. A takowy nie ma wrażliwości, nie pojmie co to sztuka, jedynie się tej wiedzy może wyuczyć, a to nie to samo niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
ignorant leczy mnie z kompleksów łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x zx c
pisarz stephen king, de mello, coello, malarz nie mam, na pewno mie picsso ktory bazgral nie lepiej niz 5 letnie dziecko. lubie mlarzy ktorrzy specjlizuj sie w aktach. modern art wrecz nie trawie. kompozytor-nie czuje niesttey muzyki klsycznej. sluchalam jej 10 lat non stop godzinami (musialam bo brat jest muzykiem) i tylko pare uteorow w miare mi sie podoba a tak to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
jedna chwila.... już fakt że się interesuje sztuką świadczy że posiada jakąś wrażliwość pomimo chamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eto kavkaz
pisarz-Dostojewski,Kapuściński malarz-Salvador Dali,Jacek Malczewski kompozytor-nie mam architekt-A.Gaudi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
sztuka nowoczesna jest apogeum ludzkiego geniuszu i zdolności abstrakcyjnego myślenia, Picasso był geniuszem, już jak miałam 8 lat zakochałam się w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna chwila......
sztuką też zajmował się Hitler, a wiadomo jaka była jego wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
Jestem wyjątkową jednostką.Mimo relegowania mej osoby ze szkoły do OHP(nauczyciele..heh prostaczki)udało mi sie po jego zaliczeniu tytułem dodatkowego naboru dostać do przyzakładowej szkoły zawodowej:classic_cool:A wy chamy?Czym się zajmujecie?Pewnie myjecie podłogę w kopalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
hitler nie potrafił malować, bazgrał jak kura pazurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deidkeidkeide
Pewnie nie wiecie chamy kim był wielki Picasso:classic_cool:....to wam napiszę tylko,że to był dziadek Leonardo di Caprio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość federejszyn zz
"sztuka nowoczesna jest apogeum ludzkiego geniuszu i zdolności abstrakcyjnego myślenia, Picasso był geniuszem, już jak miałam 8 lat zakochałam się w nim" W tym co robił czy w nim samym???Bo jak to drugie to qrwa śmiem twierdzić,że masz chyba zasadochłonnego guza przysadki jaki mocno uciska ci ośrodek wzroku i libido:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x zx c
jedna chwila hahahhaha, zajebista uwaga:) otoz to!!!! o jeszzce slvdor dali zgdz sie, sluchaj autorko j znm wielu artystow ktorzy z pojeciem wrzliwosc mijjaja sie na lata swietlne, zinteresowanie sztuka nie ma tu nic do rzeczy. powiem wiecej artysci to egoisci, zamknieci nw swoim wlasnym swiecie, dlatego ciesze sie ze pomimo tego ze moj brt jest artysta pozostal normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be my baby ..............
goń się wieśniaro! tyle w temacie. nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×