Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze przykładowe zakupy spożywcze

Polecane posty

Gość gość

Podajcie co ostatnio kupiłyście. Chce sobie porównać do swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szynka plasterki żółty ser pomidory ogórek zielony papryka mało mleko bułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryz jasminowy awokado mango truskawki winogrono bakłażany cukinia brokuły łosoś krewetki mleko migdałowe mleko kokosowe mąka ryżowa mąka jaglana batony z daktyli i bananów soki tłoczone czekolada mleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą wróciłam z Żabki i kupiłam: mini snaki pleśniowe, wafle kukurydziane, 2xKubusie, 2 banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdek
zakupy w markecie LIDL: - małe kajzerki w ilości 10 szt. jeszcze ciepłe - banany, ponad 1 kg - makrela wędzona - 4 czekolady z orzechami - niemieckie - jakieś czipsy paprykowe, cena 2 PLN za opakowanie - opakowanie typu 'rzeżnik' z LIDL-a , czyli pałki albo podudzia to wyrzucanie pieniędzy , same tłuste gnaty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze robię listę zakupów w ten sposób: - Śniadanie/Kolacja: pieczywo, coś na pieczywo, jajka, nabiał, warzywa na kanapki / mleko, płatki owsiane do mleka, - Obiad: Mięso/niemięso +ziemniaki/kasza/ryż/makaron +surówka/sałatka - Przegrycha: słona/słodka przekąska do filmu, owoce sezonowe - Picie: kawa, herbata, woda Takie też są moje przykładowe zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weekendowe zakupy: chleb ziarnisty jajka twarożek masło irlandzkie ser pleśniowy kawałek wędzonego łososia pierś z kurczaka groszek konserwowy ryż pomidory jabłka gruszki por kilka cytryn surówka na wagę sok z marchwi jednodniowy rodzynki i figi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w żabce kupiłam trzy jogurty, sok do herbaty truskawkowy, zpiekanke, wafle ryżowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 piw, 200ml czystej i nevady red i jakoś żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chleb pasztecior mielonka jogurty bułki chleb makaron :/ czuję się jak nizina społeczna teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twaróg chudy Śmietana 12%/ 2 piersi z kurczaka 0,5 kg marchwi Woda mineralna 1,5 l x 6 4 jogurty owocowe Płatki owsiane 2 gruszki Ser typu camembert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wafle ryżowe oliwki ogórki kiszone kapusta kiszona płatki owsiane mleko migdałowe 3 x cisowianka woda kokosowa foco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila37
Ostatnio robione zakupy to : banany,jablka,chrupkie pieczywo,pomidory,salata,pieczarki,serki topione,sledzik na raz,ogorek zielony ,rzodkiewka,warzywka mrozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila37
Ostatnio robione zakupy to : banany,jablka,chrupkie pieczywo,pomidory,salata,pieczarki,serki topione,sledzik na raz,ogorek zielony ,rzodkiewka,warzywka mrozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w koszyku ląduje zawsze: kasza jęczmienia/bulgur makaron pełnoziarnisty (primo gusto-najlepszy!) pesto warzywa typu papryka, seler, bataty, jarmuż, cukinia owoce np. awokado, banany, jabłka, cytrusy, mango, melon kiszonki: ogórki, kapusta jogurty naturalne greckie krewetki indyk -piersi woda mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiechnęłam się na post 2017.03.25 ;-) nie pękaj,wiadomo,że zakupy zakupom nierówne bo kupuje się to co jest akurt potrzebne. Ja robię listę w domu,sprawdzam po pólkach czego brakuje a w sklepie zwracam uwagę na promocję. I tak ,wczoraj kupione: - Pieczywo( dwa chlebki pszenne, jeden żytni ze słonecznikiem, 4 bułki wieloziarniste) - 1 kg jabłek -2 cytryny - 2 limonki - morele suszone(garść na wagę) - płatki kukurydziane bezglutenowe - mleko 2l - sałąta masłowa - 4 ogórki szklarniowe - pęczek natki pietruszki - filet z piersi kurczaka - kasza gryczana - ryż brązowy -woda mineralna 6x 0,5 - jogurty naturalne wzbogacone wapniem - serek śmietankowy z łososiem na kanapki - - serki waniliowe - makrela wędzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w miesiącu robię duże zakupy np.kg.kaszy,kg.ryzu,2 kg.maki,2 kg,cukru,makarony,vegeta,duży ketchup i majonez, oliwa z oliwek,mięsa ( porcjuje i zamrazam) wędliny i pieczywo na bieżąco+ warzywa i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha,zapomniałam dodać że robiąc duże zakupy w portfelu zostaje 100 zł oszczędności,ale rachunek za zakupy opiewa na600-700 zł czasami więcej. No i rodzina składa się z trzech dorosłych osób. O wiele więcej wydawałam robiąc zakupy,, wszystkiego" na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×