Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ważna sprawa, mało czasu. Poszukuję osoby.

Polecane posty

Gość gość

Jak znaleźć pewnego pana, czy nie obędzie się bez detektywa? Nie mam FB, poszukuję mężczyzny, który ostatni raz we wojnę widział się z`moją ciocią`. Mają teraz po 95 i 96 lat. Wiem, że ten pan żyje, a moja ciocia chce chociaż usłyszeć jego głos i powiedzieć, że nigdy nie przestała go kochać. Do dziś ma przy łóżku jego zdjęcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ciocia jak zapewne on nie pamiętają czy walczyli w 1 armii w 2 wojnie czy w 2 armii w 1 wojnie i czy dostał ten pan kulę między łopatki czy łopatą między kule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 13.09 - ignorancie, stul japę i nie wypowiadaj się jak nie przeżyłeś dramatu jakim jest wojna, gwałty, okrucieństwo, głód, wywózki, rozdzielone rodziny... japa gówniarzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd pewność że żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze , że ty przeżyłeś. miałeś przynajmniej życie pełne przygód....hahahahaha i podróżowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo okazało się, że jest znany... ale nic poza tym nie wiadomo, nie wiadomo gdzie mieszka... To Edward Kopczyński. To nie jest zabawne osobo powyżej... to ludzkie dramaty i niedokończone sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a p*****ał choć te ciotkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że nie mam tu czego szukać. dzięki za nic. A tobie powyżej życzę aby do ciebie wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś? Chodzi ci o Edward Kopczyński ur. 1921r - polski prozaik oraz autor utworów dla młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×