Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ważne: Czy ktoś zna z was osobe która wyszła z depresji

Polecane posty

Gość gość

i jak długo to trwało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciał to wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W moim przypadku miesiąc. x No, to wydaje mi się, że to był raczej drobny epizod depresyjny. Okresowy spadek nastroju. Poważna depresja, nie skończy się po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siebie samą i trwało to kilka miesięcy, ale moje objawy nie są bardzo nasilone i po prostu sobie co jakiś czas wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A tak szczerzę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
euphory666 dziś i warto było ?? nic cie farmakologia nie zmieniła negatywnie ? ja mam silną depresje i silne myśli samobójcze myśle o najgorszym cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś A tak szczerzę ;( x To była szczera odpowiedź, wszystko zależy od nas tylko trzeba sobie zdać z tego sprawę, po prostu przyszedł taki dzień w moim życiu gdzie stwierdziłem iż dalej tak nie może być bo po prostu szkoda życia, dostałem szansę i mam ją tak zmarnować? siedząc i użalając się nad sobą? Zmieniłem masę rzeczy i skupiłem się na dokładności, to co zaplanowałem musiało być zrobione. Z każdym kolejnym dniem było coraz lepiej, wracało to czasem później, nie chciało mi się nic robić itd. ale powtarzałem sobie że nie mogę doprowadzić się do takiego stanu w jakim byłem podczas depresji, w moim przypadku zadziałało. Teraz jest wyśmienicie. Najważniejsze to znaleźć po prostu motywacje i dążyć wytrwale do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
euphory666 mnie własnie tak czuje ż e dobija toksyczna rodzina i chyba jej sie uda. Nie wierze że może być lepie przecież w takim stanie depresyjnym jestem 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphory66
Też nie wierzyłam uwierz, byłam bardzo nieszczęśliwa, praktycznie codziennie miałam myśli żeby się powiesić i po prostu uciekłam.. Dużo się modliłam, może to zasługa Boga, że mnie tak pokierował (ale to już kwestia mojej wiary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Ile masz lat? To też jest istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
euphory66 dziś ale radzisz sobie teraz tak jak kiedyś czy zmieniła cie ta katorga. Bolały cie kosci i mięsnie jak miałaś depresje ? bo mnie bardzo bolą i nie wiem czy to własnie od niej. boje sie troche isć do psychologa lub psychiatry z tego co wiem to jest sporo takich co czekają na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22.59 kości bolą często przy zaburzeniach pracy tarczycy co z kolei powoduje stany depresyjne.W ogóle chora tarczyca powoduje zmiany w psychice.Najpierw zbadaj tarczycę tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2lata temu przechodzilam depresję i walczyłam z nią 3 miesiace. W lipcu zeszłego roku zachorowalam na nerwicę lękowa która to wywołała mi kolejną depresję trwająca 6 miesięcy. Na nerwicę choruje do dziś ale bez deprechy. W obu przypadkach brałam leki i tylko pogarszaly mój stan, nawet leżałam w psyvhiatryku . Może ktoś w to nie uwierzy ale za pierwszym raxem po nieudanej próbie z citalem 3miesiacr codziennie piłam dziurawiev na alkoholu i jadłam 4 dojrzałe banany dziennie. Trwało to długo ale udało się. Za drugim rsxrm najpierw próbowałam aż 4lekoe które nie pomagały i zaczęłam leczyć się tyrozyna i sporadycznym xanaxem bo dziurawiev wywolywal mi ataki paniki bo i nerwica mnie zzerala. Było bardzo ciężko i myślałam ze to koniec ale udało się. Naprawdę byłam w opłakanym stanie, rano nie wiedziałam po co wstaje i płakałam, nic nie jadłam, byłam spowolniona ruchowo, na niczym skupić się nie mogłam, byłam pogrążona w nicości wszystko było pozbawione sensu a w życiu codziennym naprawdę mialam dobrze tylko ze nie umiałam się tym cieszyć. Do tego przeklęta nerwica i derealizacja która mam do dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś też mam nerwice wywołano przez fobie społeczną a u ciebie skąd sie to wszystko wzięło ? bo u mnie przez celowe działanie psychopatycznej rodziny bo inaczej ich nazwać nie można. myslałem że gorzej już być nie może a tu niestety jest gorzej mimo że śpie do 11 to i tak wstaje padniety z apatią z paraliżem depresyjnym z myslami samobójczymi pustką i bólem czy to kiedyś sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakie zmiany? od czego ta tarczyca moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
euphory666 a ile masz lat jak można wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genetyka.Przy niedoczynnej i nadczynnej tarczycy bolą kości i mięśnie.Bardzo często pojawia sie również depresja lub stany depresyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból kości i mięśni jest jednym z objawów złej pracy tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak u was było i jest z popędem seksualnym bo u mnie słabo czasami wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba wyszłam z depresji. Chodziłam do lekarza, brałam leki. Za to teraz przemieniło się to w CHAD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od czego to wszystko u was sie wzieło ?? przez rodzine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przez problemy w domu i szkole, ale nieraz nie ma żadnego powodu, choroba cię dopada i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to udać się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko bierze sie przez rodzine i nie dajcie sobie wmówić ludzie że z innych powodów człowieka nie wolno bić ani upokarzać tym bardziej małego bo może własnie dostać takiego czegoś. Często jak dziecko jest bite i ma depresje i sie żali to pocieszają go tekstami ''kiedyś było gorzej gorzej sie dostawało '' wiem że dla was to potworne ale jak bym miał karabin poustawiał bym ludzi co biją dzieci pod ściano i strzelał sobie. Pewnie jestem psychopato co :) Raczej ten psychopato jest kto jest dorosły i wyżywa sie na dziecku, trzeba sie liczyc z tym że dziecko może miec depresje i inne zaburzenia tak samo z tym że może siedziieć kiedyś nóż po żebrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się . Ale każdy nie chce mówić tzn. psychoterapeuci że to własnie przez rodzine która wykancza dziecko bo inaczej sie tego nie da nazwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... nie wiem czy mam depresje ale mialam 2 proby samobojcze odstepczasowy bardzo dlugi, przebywalam w psychiatryku ale tylko dlatego, ze mnie zmusili. A i tak nie wyleczyli bo jak tylko wyszlam na wolnosc to przestalam ta cholerna chemie brac, ale mysli mam czasami nieciekawe, moze teraz nie chce sie zabic ale podduszam sie jak najdzie mnie ochota. No i uwielbiam patrzec na moje siniaki tzn pozostalosci po nich.w szpitalu tak sobie obtluklam nogi, ze do tej pory widac slady. Teraz sie nie bije bo by bylo widac a wiadomo cieplo sie robi i by zadawali glupie pytania. Wiec juz to sobie odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale od czego ty to wszystko masz ? rodzina ? opisz troche. Jak to siniaki ? nogami waliłaś w łózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po escilatopramie zauważyłam różnicę już po miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×