Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj poznałem prawdę i jestem w wielkim szoku

Polecane posty

Gość gość

Znajomy, znajomego przysłał mi dokumenty tajne, gdzie ewidentnie rząd stanów zjednoczonych ścisłe współpracuje z 7 rasami pozaziemskimi, mało tego cała obecna technologia nie została wymyślona przez człowieka ale zapożyczona od pozaziemskich towarzyszy. Obcy również posiadają bazę na naszej planecie, z dokumentów wynika że w Peru, przeprowadzają tam ścisłe eksperymenty naukowe, powiem nawet więcej nasi przywódcy w ramach wymiany pozaziemskiej latają do układów planetarny obcych. Statki obcych są napędzane paliwem "helem 365" który nie występuje na naszej planecie a wykorzystają do komunikacji fale tachionowe i komputery biologiczne. Nie wiem zabiją mnie chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski też jest w to zamieszany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dokumentów wynika że wiedza o tym przywódcy USA, Rosji, Peru, Nie ma krajów z Unii Europejskiej wymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boisz sie,że Cie zabiją a piszesz o tym na kafe,żeby sie podstawić? jasne :D i teraz tych co to czytają też zabiją? już sie boje :P a kim jest ten twój znajomy znajomego,skoro sie dowiedział takich sćiśle tajnych rzeczy?? no pewnie coś w tym jest,że są różne tajne eksperymenty,z tym ufo też jest coś na rzeczy,ale ja sie tym już nie podniecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczgo Peru? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi nowina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komputery biologiczne nono:-P rozwiń watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałem się z kimś o tym podzielić, jestem w wielkim szoku od wczoraj. Co innego jest przypuszczać i domyślać się, a co innego jest znać prawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co z tymi komputerami biologicznymi? Pisz mi tutaj prawdę i całą prawdę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa a w jakim celu dostałes te dokumenty żeby na kafeteri o tym napisać ? I co w związku z tym się ma stać skoro nikt tego nie bierze na poważnie? Gdyby ktoś miał te dokumenty to nie slalby do ciebie tylko upublicznił np na wikiliks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" mało tego cała obecna technologia nie została wymyślona przez człowieka ale zapożyczona od pozaziemskich towarzyszy" To akurat może być prawda, spójrzcie na te ludziki na Wyspie Wielkanocnej albo na piramidy, wielu naukowców mówi, że technologia budowy takich obiektów może właśnie pochodzić od kosmitów, bo niby jak kilkadziesiąt osób miałoby podnieść pół takiej figury? (one składały się z całych bloków kamieni, a nie jakichś pojedynczych elementów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem. Nie wiem czy dam radę to wyjaśnić bo technologia jest bardzo zaawansowana. Z dokumentów wynika że komputery biologiczne, jak je nazywają są oparte na pojedynczych łańcuchach DNA ,jak by to nazwać procesorem, do obliczeń wykorzystuje setki a może miliony łańcuchów DNA tylko tyle jest napisane. Poza tym naukowcy nie są w stanie z rozumieć praw biologicznych zachodzących w obliczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie sobie o tym gosciu co nazywa sie Phil schneider; cos w tym jest, ja w to wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fenksik czyli coś jak wiara w Boga-nie widać ale wierzyć trza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie twierdze ze to nie możliwe a wręcz przeciwnie, mnie nuruje dlaczego takie dokumenty trafiły właśnie do ciebie a ty jedyne co robisz to piszesz o tym na babskim forum! Gdybym miała takie dokumenty to posralabym się ze strachu A na pewno nie chwalilabym się tym na kafe, bo narazilabym się na atak seryjnego samobójcy lub cos w ten deseń. Tak ze wykluczał prawdziwość tezy ze takowe dokumenty posiadasz, ale nie wykluczał ze obce cywilizacje w jakiś sposób ingeruja w ludzkość co za pewne czynią od tysięcy lat czego dowodem są wyżej wymienione piramidy i inne monolityczne budowle i wiele innych przykładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście z daje z tego sobie sprawę że możecie mi nie wierzyć nic na to nie poradzę. Byłem i jestem w wielkim szoku i musiałem się z kimś podzielić o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierzymy jak pokażesz te dokumenty :P jakiś skan zrobisz czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa jeśli faktycznie ma to nie może tego na kafe sam wstawić bo dojdą do niego po IP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo gadać to sobie każdy może,wiele już było takich akcji,że niby ktoś przewidział,kiedy będzie wojna,bo miał prorocze sny,mnóstwo teorii spiskowych,ze ktoś niby przybył z przyszłości. Ludziom sie nudzi,lubią prowokować,wywoływać sensacje,skąd mamy wiedzieć czy nie zmyślasz,bo własnie ci sie nudzi,nie znamy Cie,na słowo nie uwierzy nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie tak,ale skoro i tak juz o tym napisal,to co za roznica. a zapewne zadnych dokumentow i tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mówisz prawdę to jak to nie zostanie przez ciebie oddane odpowiednim organizacjom w celu upublicznienia to jesteś dla mnie tylko klamcom zakładającym kontrowersyjny temat żeby się ponabijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać to SE każdy może i nie będą sprawdzać gożej jak by faktycznie zamieścił cos takiego. A Wątpie ze te tajne służby amerykańskie dały by mu czas na ukrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokumentów nie pokaże nie będę ryzykował swojego życia. Jest napisane że w naszej galaktyce jest setki planet zamieszkałych przez obcych. Na jednej ze stron, jest opisana jedna z ras dość ubogo ale z lokalizacją Gwiazda KIC 11442767, oznaczana również w dokumentach jako KRI-351, leży w odległości około 2500 lat świetlnych od ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może pojedźmy na ta gwiazdę -wszak ferie są:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz te rasy może:-) temat choć zalatuje fikcją ciekawy:-)lubie sfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisz pisz o tych rasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koniec napiszę że czeto w dokumentach pojawia się tajnym kompleksie badawczym Dulce. Zresztą i tak za dużo tu napisałem. Dziękuje i będę kończył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kończ tylko napisz coś o tych rasach:-) ciekawi mnie to bardzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę napisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×