Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj przyjaciółka zapytała się mnie czy jestem lesbijką!

Polecane posty

Gość gość

Brak mi słów, wszystko dlatego że mam prawie 20 lat i jeszcze nigdy nie byłam w związku. Jak usłyszałam to pytanie to ręce mi opadły, odpowiedziałam jej, że jestem heteroseksualna ale zwyczajnie nie szukam chłopaka. Dodałam, że nie mam nic do homoseksualistów i jeśli bym była lesbijką to bym się przyznała. Czy to naprawdę coś dziwnego, że w moim wieku nie miałam jeszcze chłopaka? Prowadzę bardzo aktywny tryb życia, od rana do wieczora mój plan jest przepełniony zajęciami (nauka języków, praca w wolontariacie, udzielanie się w młodzieżowej organizacji, planowanie podróży, sport itd.) Jestem osobą bardzo towarzyską, zawsze miałam wielu znajomych, wciąż gdzieś wychodzę na imprezy więc oczywiście poznaję wielu mężczyzn ale zwyczajnie nie chcę być w związku. Czy dla Was to również coś dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co w tym dziwnego byc lezbijka żaden wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem lesbijką, podobają mi się mężczyźni (jak na razie patrzę na nich bardziej jak na obiekty seksualne niż partnerów). Tak jak mówiłam, nie uważam, że homoseksualizm jest zły. Na codzień obcuję z wieloma gejami i lesbijkami i to ludzie jak każdy inny (mieszkam w Amsterdamie). Kurcze, słuchajcie nie spodziewałam się tego pytania. Nie sądzilam, że presja społeczna żeby być w związku dotknie i mnie !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×