Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczoraj skończyło mi się oc,czy moge dziś jeżdzić?

Polecane posty

Gość gość

To znaczy ile dni po skończeniu ubezpieczenia można jezdzic i czy w ogóle można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie mozna wcale bo zatrzymaja ci samochod w razie kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaplacisz wysoka kare teraz to 3000 zl , wykupic mozesz jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy na furmanke potrzebo wykupic OC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygi
Absolutnie nie możesz jeździć bez OC! Wtedy możesz się liczyć z bardzo poważnymi i drogimi konsekwencjami... Zanim nie wykupisz ponownie OC, polecam http://www.ipanek.pl/ Pięć razy w sytuacji kryzysowej wypożyczałam u nich auto i za każdym razem byłam mega zadowolona. Szybko, tanio i solidnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez OC to nie ma rady, wręcz trzeba zaznaczyć, że możesz mieć problemy, jeżeli nie ma ciągłości w Twoich polisach, ale nie ma co się martwić na zapas, teraz jak najszybciej wykup sobie po prostu OC, tylko pomimo pośpiechu wybierz jakąś rozsądną ofertę. Ja osobiście mogę polecić ubezpieczenia komunikacyjne ruda śląska, gdzie sama kupuję http://silesiaubezpieczenia.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne zawsze mają duży wybór, więc raczej na spokojnie coś dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>wczoraj skończyło mi się oc,czy moge dziś jeżdzić?<<< x Tak :D x autobusem :D :D :D. x A poważnie, to jeżeli nie wypowiedziałeś umowy OC, to z urzędu jest ona kontynuowana i nadal jesteś ubezpieczony. Tyle, że w przypadku kontroli drogowej zatrzymają Ci dowód rej., odholują auto i zapłacisz za to i za mandat. x Jak posłuchasz porad SPAMERÓW - OSZUSTÓW, którzy pisali przede mną, to będziesz musiał zapłacić, za dwa ubezpieczenia OC, tego samego auta :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MOŻNA! ile ty masz lat tępaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą propozycje ma agencja ubezpieczeniowa www.rcu.plwww.rcu.pl . Nie tylko współpracują z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, co sprawia, że mają ubezpieczenie na każdą okoliczność, ale również klienci mogą liczyć na karty usprawniające do rabatów w innych branżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Nie można jeździć bez ubezpieczenia. Musisz wykupić nowe. Jeśli nie wiesz na jaką firmę się zdecydować możesz skorzystać z porównywarki - https://e.superpolisa.pl/smvc/q/B2C/#/phase1v Zajdziesz tam najlepsze ceny za oc i ac. Ubezpieczenie można od razu wykupić za pośrednictwem strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmirka
Można jeśli chcesz zapłacić mandat :D Udało mi się kilka razy ocknąć po terminie ale mam raczej szczęście i nic się nie stało, teraz zwykle firmy automatycznie wznawiają polisę jeśli im nie wypowiesz umowy zdaje się :P https://www.lu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez OC to tak raczej średnio :D Przed kupnem nowego sprawdź sobie gdzie ci najtaniej wyjdzie. Ja swojego szukałam tutaj: www.rankomat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vettt
W wygodny sposób można polisę kupić sobie internetowo przez porównywarki. Ja używam Rankomatu (rankomat.pl). Przystępna w nawigacji strona, wypełnienie formularzu nie jest tak uciążliwe jak w innych takich kalkulatorach OC i AC. Poza tym jak już raz wpiszę dane to one zostają, przy kolejnym wyszukiwaniu np. po roku, nie muszę wszystkiego od nowa wypełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZA wysokie OC/ AC? Nie przepłacaj! Znajdź ubezpieczenie tańsze nawet o 517 zł. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta. ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl ---> www.ofertanaauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×