Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polos

Web hosting

Polecane posty

Gość polos

Gdzie można uzyskać hosting usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulos83
Na przykład w ministerstwie reklamy. Nie chcę robić im reklamy, więc wyszukaj sobie w Google :p Bardzo fajny hosting, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekfigacz
Hosting nie ma być fajny, hosting ma być stabilny, mieć dobre parametry, szybko działający support i niską cenę. Dlatego siedzę od dłuższego czasu na hekko, wszystko śmiga tak jak powinno. Może moje serwisy nie są jakoś specjalnie obciążające, ale mimo wszystko - problemów nie mam, a na innych serwerach te problemy się pojawiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko działa OK. Cena jest śmiesznie niska, a mimo wszystko działa w 100% ok. Mamy u nich kilka stronek, jak na razie nie znajduję problemów - szczególnie pozytywnie oceniam hosting - odpowiadają w ciągu kilku minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurikoo
oni są spoko, ale lepiej według mnie jest w Prohost - brałem serwer i miałem przez pół roku za damo, dostałem w cenie certyfikat i domenę w pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimek49
w Prohost jest faktycznie bardzo fajnie, mają niewygórowane ceny i do tego serwery są stabilne, szybkie i awarie zdarzają się bardzo sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam babko
Awarie zdarzają się sporadycznie? Jaja sobie robicie? Awarie nie powinny się w ogóle zdarzać. Rozumiem jakieś przestoje, zwolnienia serwera, ale na pewno nie awarie. Przecież wy w życiu żadnych stron nie prowadziliście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelon
Hekko ma teraz pól roku serwera za darmo w zamiast za to, że się do nich przeniesiecie z innej firmy. Sami zajmują się też przenoszeniem plików - jeśli zamierzaliście zmienić serwer to jest dobra okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogusiaz, ja słyszłem, że jesteś spamerską kuurvą. I widzę, że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawliczek
Od dawna wszystkie serwisy trzymam na Hekko, nie mam żadnych problemów. Wszystko działa szybko, nie ma problemów z jakością, supportem, uptimem, a to kilka stronek na małym koncie hostingowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni mają serwery w Polsce tak? Ile płaci się za przedłużenie domeny PL w momencie kiedy w pierwszym roku jest ona za darmo do serwera? Bo zazwyczaj za przedłużenie tak zdzierają, że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onemac. Jak dla mnie to najlepszy web hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onemac. Jak dla mnie to najlepszy hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no teraz hostingi bardzo mocno potaniały. Zmienia się też ich oferta. Na Cal.pl można mieć za grosze hosting bez limitu transferu. Kiedyś o takich parametrach serwer kosztował dobre kilka stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambroziak
Serwer to na Hekko, wszystko szybko działa, na spokojnie możecie na tym koncie postawić nawet kilka serwisów i śmiga. Jednak zdecydowanie największe wrażenie robi jakość supportu - reagują na pytania w ciągu kilku minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butanek
Hekko, średniej wielkości konto, chociaż wszystko zależy od tego jakie macie te serwisy. Na początek to nawet najmniejszy pakiet wystarczy. Przecież u nich zaczynasz od darmowego testu, nie ma ryzyka. Mam tam konto jakieś 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorek4
Równiez mam swoje stronki, ale wszystkie trzymam na Firehost. Sam serwer kosztuje nas na prawdę mało, a oczekiwania spełnia. Najlepsze, że mam tam 4 serwisy z ruchem na koncie za 80 zł rocznie i te stronki na to konto zarabiają z reklam w ciągu trzech dni. I to mi się podoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hutan
Dużo tego wszystkiego opisaliście. Wybrałem serwer w Hekko, duże konto, na razie jestem na okresie testowym - imponująca szybkość odpowiedzi na wszelkie pytania, rzeczywiście pomagają nawet przy głupotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurats
Ile w Hekko się płaci za przedłużenie w Pl w tej promocji, gdzie domena jest za darmo? Piszę o domenie pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambroziak
Trzymam w sumie 6 serwisów na jednym koncie hekko, nie ma żadnych problemów, nigdy jeszcze nie dostałem żadnych powiadomień, serwisy działały jak trzeba. Ogólnie samą usługę zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek pawlicki
Czy na tym hostingu ma sens stawianie serwisu społecznościowego? Po prostu zastanawiam się, czy będzie w stanie to przetrwać - obciążenie nie będzie zbyt duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luknata
Tutaj masz stronkę z domenami i hostingiem- https://domeny.pl popytaj tam, a na pewno udzielą Ci rozsądnej odpowiedzi. Nie sądzę aby tu ktokolwiek Ci rzetelnie odpowiedział na pytania zw. z hostingiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he? Przecież tam jest kosmicznie drogo. Na hekko za przedłużenie PL płacę 54 zeta. Skąd pomysł wydawania takich sum? Bo ja jakoś nie widzę w tym sensu. Podpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darinka12
Od kilku lat stale na Firehost i żadnych problemów nie ma. Ogólnie odradzam bardzo znane firmy, bo nie przekłada się to na żadną jakość. Płacicie dużo, a na reakcję supportu czekacie wielokrotnie dłużej. To wasze pieniądze, ale jak dla mnie - szukajcie małych hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galaxy34
Hosting, to jedno, ale trzeba również pamiętać o bezpieczeństwie danych na firmowych serwerach. Jeśli jest, to strona dla firmy, to taki hosting z swoimi zabezpieczeniami w zupełności wystarczy. Co innego jak np, wykorzystujemy cloud computing i tym podobne usługi. Wtedy trzeba udać się do bardziej specjalistycznych firm o wspracie IT http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/security/securedns/ na bieżącą, ale takie usługi, to raczej dla większych firm. Dla małych firm z stroną typu "wizytówka" nie jest to potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golis
Zdecydowanie mogę ten Firehost polecić bo faktycznie stronka działa jak należy, a na małym koncie mam kilka serwisów. Support działa znakomicie, szybko pomagają i rzeczywiście odpowiadają nawet przy totalnych pierdołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argateks
Kilka lat na tym samym, bardzo tanim Hekko i jakoś żadne problemy się nie pojawiają. Największy plus - cena do jakości. Pierwszy taki hosting, gdzie odpowidzi na pytania przychodzą w ciągu kilku minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakson
Hekko mogę również polecić, głównie za support, bo jak dla mnie niezawodny serwer to chyba jednak całkowita podstawa usługi tego typu. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosznek
Support mają rzeczywiście rewelacyjny - w kilka minut odpowiadają, a przede wszystkim sama usługa jest jakościowa, szybka, czego nie można powiedzieć o większości znanych serwerów oferowanych w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×