Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przynosze szczescie

Wejdz na ten topik-pomysl zyczenie-ono sie niedlugo spelni!

Polecane posty

Gość przynosze szczescie

1.Pomysl zyczenie 2.Wyobraz sobie,ze jest to realne,ze sie spelni.. 3.napisz date urodzenia Reszta nalezy juz o mnie.Wrozka Ksymena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
under masz dobra date urodzenia,czeka cie cos w zyciu dobrego jeszcze,cos jest przed Toba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pomyślałam :) 2. Wyobrażam sobie.. :> 3. 16.03.1983 :P A teraz czekam....:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf nea
1. marze o slubie z ukochanym(a mozna mówic o czym sie marzy bo mam wiele marzeń) podwyżka w pracy, zdowie i miłość wielka!!!! 2. no i sobie wyobrazam siebie w tej sukni białej jak idę, ze usmiecham się i ciesze się zdrowiem, ze mam kogos kto mnie kocha.......w sumie to mam ale chcę by zawsze kochał. 3. 1976.01.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam Cię za słowo
1.WŁASNIE TERAZ POMŚLAŁAM ----------------------------------------------2. WSZYSTKO JEST MOŻLIWE NAPEWNO SIE SPEŁNI -------------------3. 08.12.1971---------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Mekintoch,nie masz,nie bedziesz mial spokojnego zycia,zawsze cos sie dzieje,jakas akcja,cos ,ze nie pozwala ci siedziec.Jezeli teraz tego nie ma,to tak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam Cię za słowo
WRÓŻKO KSYMENO A CO MYŚLISZ O MAJEJ DACIE URODZENIA ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
te osoby c do tej pory sie wpialy-obiecam pomoc! Narazie!Wiecej nie moge,nie mam tyle pozytywnej energii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
te osoby co do tej pory sie wpialy-obiecam pomoc! Narazie!Wiecej nie moge,nie mam tyle pozytywnej energii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
jeszcze do Trzymam Cie za slowo:Dopiero w zyciu dojrzalym okolo 40 wszystko osoagniesz co zamierzasz:slawa,bogactwo...Zalezy co zamierzasz?! Wczesniej na spelnienie nie mysl nawet,masz tory poukladane....Za to okolo 40stki,moze nawet 35 wszystko bedzie szlo jak z platka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze spełni się też życzenie Under i za chwilę autorka topiku będzie miałam niezłą jazdę analną :) Bez urazy, ale skoro wszystkie zyczenia do tej pory wpisane mają się spełnić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Jeszcze wytlumacze.Smierc nie jest zlem,sami wybieramy zycie jakie chcemy prowadzic,bedzie to nastepny etap,nastepne zycie.Nie mozna bac sie smierci.Nasze drogi juz sa zapisane,bo wybralismy taka sciezke sami.Po smierci masz znowu wybor,nie ma sie czego bac!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
w zasadzie wszystko wroze,ludzie chca niektorzy wiedziec nawet kiedy umra....Sa ciekawscy.Wroze dobre i zle rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam Cię za słowo
WRÓŻKO KSYMENO , ale mimo tego że szczęście i wszystko mi się ułoży okło 40 to znaczy że to co teraz sobie pomyślałam to życzenie się nie spełni nie przyniesiesz mi szczęścia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
ja Wam kto w danej chwili wszedl na forum naladowalam pozytywna energia o ktorej nawet niewiecie...Od Was tylko zalezy jak ja wykorzystacie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Plomykowka jesli sie nie myle (ale pytasz) masz 20 lat zycia przed soba....jest to "tylko "i "az"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakerinka
1. Pomyślałam 2. Wyobrażam 3. 12.01,1966

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to spróbujmy...
1) pomyślałam.... 2) wyobraziłam sobie też... 3) 27.12.1981... Hmmm... no i co, czekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf nea
no a co ze mną ? co widzisz w mojej dacie bo nie powiedziałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Krakerinka juz nie laduje energia:D!!!Robilam to miedzy 12.08 a 12.18 Te osoby powinny miec teraz moja energie...ja czuje sie teraz wyczerpana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakerinka
a jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynosze szczescie
Dafnea,bedziesz miec spokojne zycie,poukladane,ustabilizowane,beddziesz miec (albo masz) duzo dzieci,nie wiem czy blizniaki ?! Ale jest wokol Ciebie duzo dzieci. Dolek,depresja ,choroba (ale to minie) mozesz miec w wieku gdzies 52-55 lat.Cos bedzie dzialo sie niemilego,ale to daleko.... Wyjdziesz z tego,ale utnie to skrzydla na troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daf nea
weszłam o 12.13 czyli zmieściłam się w otrzymaniu energii rozumiem. a co z moją data co u mnie widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam Cię za słowo
a czy kiedyś będziesz jeszcze tutaj ???? czy stawiasz też tarota, chodzi mi o najbliższą przyszłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×