Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wesele czy zle zrobie jak nie pojde.prosze o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Mam wesele w sobotę . Do 10lipca było napisane jeśli ktoś nie idzie proszę o kontakt. Ja tego nie zrobiłem. Jestem na wakacjach i chciałem sobie przeduzyc do niedzieli nie idąc na wesele. Pan młody do dalsza moja rodzina. A nie chce iść bo nie kręcą mnie potancowki chlanie i jedzenie. Wole posiedzieć nad morzem. I czy głupio będzie jeśli się nie pojawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żle. Nie dlatego, że nie pójdziesz, bo chcesz mieć dłuższe wakacje, ale dla tego, że nie poinformowaleś do 10 lipca, że ni e przyjsziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, dlaczego nie odmówiłeś na początku, zaraz po otrzymaniu zaproszenia, skoro nie kręcą cię wesela. Ja zawsze bardzo dziękuję, życzę udanej zabawy i szczęścia na nowej drodze życia, jednocześnie informując / przypominając, że jestem antyweselna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miales potwierdzic,ze bedziesz czy miales zadzwonic ,ze nie bedzoesz? Bo jesli na zaproszeniu pisze prosze o potwierdzenie to tak jabys juz odmowil nie dzwoniąc przez cały ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w przypadku rezygnacj-jest napisane żeby zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha to miłej zabawy! :) Wypada zjawić się na weselu jak nie zrezygnowałeś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwon, lub wyślij esa moze na twoje miejsce ktoś inny wskoczy, już nie bądź taki, nie musisz podawać powodu, wystarczy jak powiesz ze z przykrością informujesz ze nie będziesz mógł uczestniczyć w ich uroczystości, przepraszasz i tyle. Wyślij im telegram z gratulacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonić dzień przed weselem głupia sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,n,nnn111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×