Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekspertkamuzyczny121

Wesele z muzyką rockową! Stop dla disco polo!

Polecane posty

Gość ekspertkamuzyczny121

Jako, e w najbliższym czasie mam zamiar wziąć ślub planujemy stworzenie wesela z muzyką rockową. Oczywiście postaramy się by zarówno starsi jak i młodsi znaleźli coś dla siebie. W związku z tym będą spokojne ballady jak i nieco mocniejsze piosenki. Będą to piosenki od najstarszych do najnowszych... głównie polskie. Koniec z dennym disco polo. Nigdy nie pozwoliłabym aby grali na naszym weselu takie coś. Byłam na wielu weselach i wszędzie tak samo, te same piosenki. Pora to zmienić. :D Tak na marginesie to wręcz nienawidzę disco polo! Co o tym sądzicie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffeferfer
sądzę, że to będzie niewypał, ale co kto woli. wasze wesele, wasz cyrk i wasze małpy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Dlaczego nie wypali?? Może rozwiń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Jak komuś nie będzie pasowało to mogą wyjść :D My wsiowej muzyki puszczać nie będziemy. I to nie chodzi o to czy ktoś mieszka na wsi czy nie. Ja również pochodzę ze wsi. Mi tutaj chodzi o zachowanie i zwyczaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ale szczęśliwa
Byłam na weselu z muzyką rockową...Dno i beznadzieja...:O Goście 90 % czasu spędzili na polu, na ławkach...O dziwo! Państwo młodzi też!!! Ale to Wasza sprawa...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panipamela
bo dużo ludzi w szczególności starszych nie bedzie wiedzieć o co chodzi. Też nie lubię disco polo ale uwazam ze ta muzyka się nadaje na wesele. Może też ubierz czarną kieckę idź bez welona i bez butów :) ktoś mądry napisał Wasz cyrk Wasze małpy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapd
ekspertkamuzyczny121 - a jakie kawałki chcecie puszczać? podaj kilka przykładowych. ciekawam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
między jako i że nie ma przecinka rok rządzi disco polo jest wymyślone dla żartu przecie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfg
a ja bym lepiej się chyba bawiła na weselu z muzyką rockową. Tzn najlepiej, żeby muzyka nie tylko ograniczała się do rocka. Można byłoby też puścić jakieś popowe hity itd. Na weselach z disco polo jakoś nie umiem się bawić. Nie lubię przy tym tańczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyt6iu
Ja uważam, że to świetny pomysł :) Również nienawidzę disco polo z całego serca i nie wyobrażam sobie puszczania takiej muzyki na własnym weselu. Rock górą, ja na pewno nie bawiłabym się na takim weselu źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
rockowe ballady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Och moi dorzy, jakie kawałki będą puszczane? Niezwykle trudne pytanie. W najbliższych dniach będziemy się nad tym zastanawiali :) Na 100% będzie kilka kawałków mojego ukochanego Lady Pank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ale szczęśliwa
Tu nie chodzi o rockowe przeboje, bo te są często grane na weselach przez zwykłe zespoły(inna, lżejsza interpretacja). Chodzi o brzmienie rockowe-charakterystyczne "zaciąganie" elektrycznej gitary...Lubię koncerty rockowe ale na wesele taki zespół się nie nadaje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Może kilka popowych również będzie puszczonych, ale bardzo mało :) Co do osób starszych... myślę, że i oni się przekonają. Być może jakiś kawałek Czesława Niemena... na prawdę jest mnóstwo możliwości :) jak pisałam byłam na 5-6 weselach i wszędzie to samo. A ja disco polo nie cierpię i przesiedziałam na podwórku, albo siedząc i śmiejąc się z tych ludzi cieszących się podczas gdy śpiewali "jesteś szalona". trochę kreatywności, czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szczęśliwa
a kto się żeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ale szczęśliwa
Uprzedźcie gości przy zaproszeniach, że będzie grała kapela rockowa...Unikną rozczarowania...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Wściekła a więc co nadaje się na wesela? To nasza impreza i my mamy się dobrze bawić, a nie cierpieć z powodu słuchania disco polo. Nie wypada by państwo młodzi przesiedzieli cały dzień na podwórku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Powiemy im, że nie będzie standardowo... będzie nieco inaczej... oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedeefeeeeeeeeeee
a ja myslalam o weselu z muzyka powazna, tzn walce, tanga, same dostojne i wolne kawalki.,........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wheidfhw
a ktoś Wam zabrania robić takie wesela czy o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ale szczęśliwa
Jak już pisałam, państwo młodzi, którzy wybrali kapelę rockową też przesiedzieli całą noc na podwórku...A na weselu powinnaś przede wszystkim zadbać by Twoi goście dobrze się bawili...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Jeśli myślisz, że tylko przy tej muzyce chodnikowej można się dobrze bawić to grubo się mylisz. Jest mnóstwo pięknych piosenek rockowych przy których nawet starsi będą się bawili. Tych wszelkich zabaw, które są na każdym weselu także nie będzie. Będą zabawy ale zupełnie inne oryginalniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła ale szczęśliwa
Tradycyjne, weselne kapele też grają utwory rockowe (w lżejszych interpretacjach), wystarczy "grajków" wcześniej poinstruować. Ważne by znaleźć złoty środek, by wszyscy byli zadowoleni. Nie ma nic gorszego niż brzmienie zespołu rockowego(elektryczne gitary) w restauracji, po bylejakim dostrojeniu instrumentów...Takie sale nie mają odpowiedniej akustyki i granie w nich to maltretowanie uszu gości...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiiiii..
no a jakie np piosenki chcecie grac?tak do tanca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Wściekła, tak tak. Ale żadnego disco polo nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Jakie piosenki to jeszcze dokładnie nie wiemy. W najbliższych dniach będziemynad tym rozmyślali. Będzie też kilka piosenek popowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiiiii..
zadnej nie wiesz......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IU
Też nienawidzę disco-polo, ale wielu wieśniaków (nie chodzi o mieszkańców wioski) nie akceptuje innej muzyki na "weselichu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspertkamuzyczny121
Dokładnie. Ja również mówiąc "wieśniak", nie mam na myśli mieszkańca wsi. Sama jestem ze wsi i wiem, że mieszka tutaj wiele bardzo inteligentnych osób, doktorów, a nawet profesorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×