Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MilenaKio

Weterynarz na Śląsku

Polecane posty

Gość MilenaKio

Pomocy, potrzebuję porady. Mój pies ma wielki guz, boję się, ze to rak, nie wiem do jakiego dobrego weterynarza się zgłosić. Macie jakieś doświadczenia z dobrą diagnostyką onkologiczną? Znajomi polecają mi www.weterynaria.slask.pl/, czy ktoś tam jeszcze był, macie może jakieś adresy?>>Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kurwy nędzy, skończ z tym spamem, albo cię zgłoszę, gdzie trzeba. Wszędzie wlepiasz jakies debilne linki, cholery można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz uratować zwierzaka i nie patrzysz na koszty, to tylko wetgliwice.pl. Mają najnowocześniejszy sprzęt, wielu pracowników z licznymi specjalizacjami, sterylne warunki przyjęcia, a nawet mini szpital zwierzęcy. Wyratowali mi nagradzaną na zawodach kotkę z nowotworu. Żyje do dzisiaj, bez żadnych powikłań. Trochę zapłaciłem, nie powiem. Pieniądze odrobić można, życia przyjaciela nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zachoruje ukochane zwierzę, nie ma na co czekać, tylko pojechać z nim do Gliwic,na Toszecką. Uratowali mojego ukochanego kota,wiele innych stworzeń. Mili,profesjonalni,duże zaangażowanie emocjonalne do swojego zawodu,klinika czynna całodobowo.W ogóle w Gliwicach są też inne fajne lecznice,a prowincjonalni męczyzwierze,którzy nawet krwi nie pobierają i leczą na zasadzie zgaduj-zgadula powinni tam sprzatać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rybniku jest fatalnie,brak dyżurów nocnych,niby z Młyńskiej dyżuruje na telefon,a nie odbiera.Puchatek z Grunwaldzkiej to bardzo skuteczna firma,tyle,że w uśmiercaniu zwierząt.Porządne jest ABC dla zwierząt,gabinet i dobrze zaopatrzony sklep.Firma godna polecenia i zaufania.Na Słowackiego to zależy do kogo się trafi.Nikt nam nie polecił gabinetu naprzeciw straży,a szkoda.To jedyny,gdzie pomogą.Lepiej do Gliwic albo Katowice-Brynów od razu.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×