Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kłapcio11

weterynarz

Polecane posty

Gość kłapcio11

Ile zarabia weterynarz? Macie jakichś w rodzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swoim psiakiem chodzę tylko do sprawdzonych miejsc.. Jak już płacę za wizytę, to chcę aby mój pupil trafił na profesjonalistów którzy faktycznie mu pomogą. My chodzimy do https://www.weterynarzchorzow.com/ . Zawsze super podejście do zwierzaków i nie ma mowy o żadnych zaniedbaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat korzystam z usług gabinetu weterynaryjnego Dolittle we Wrocławiu. Pan Szczepan jest człowiekiem pełnym pasji i wyczucia. Dzięki niemu moje zwierzaki czują się bezpiecznie i nie kojarzą wizyt z czymś negatywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobellia

Na pewno spodoba wam się w Rehawet www.rehawet.pila.pl/ z Piły. Mega solidni weterynarze, super opieka nad zwierzakami, widac jak na dłoni, że to weterynarze z powołania. Finansowo uważam, że całkiem ok, zresztą za wysoką jakość leczenia jestem w stanie nawet więcej zapłacić niz tu płacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie w okolicach Puław to polecam wam wybrać się do kliniki weterynaryjnej http://weterynarz.pulawy.pl/ Tam na pewno spotkacie się z profesjonalną i uczciwą obsługą, której zależy na dobru zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna

W Częstochowie z kolei sprawdzona lecznica to www.lecznicavita.pl/ Bardzo dobra opieka weterynaryjna plus usługi groomera i sklep z karmą oraz akcesoriami dla zwierząt, także miejsce z kompleksowymi usługami i za to ich lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Sprawdzona klinika weterynaryjna to www.wetfranciszek.pl w Żorach. Wiele razy już odwiedzaliśmy ten gabinet na przestrzeni lat i zawsze otrzymywaliśmy profesjonalną pomoc.Plus też za dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×