Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wg oja koleżanka wg was jest złośliwa czy mi się zdaje?

Polecane posty

Gość gość

Bylismy np na meczu i moj kolega (któremu wyraznie sie podobam, a ta koleżanka sie w nim podkochuje) powiedzial cos takiego,ze tak ladnie wygladam ze moze wygram konkurs na najłądniejsza kibickę jak Natalia Siwiec na meczu. A ona na to, że " No żeby wygrała taki konkurs to musiałaby sobie powiększyć usta i cycki bo naturalna uroda to sie nie liczy". Albo mierzyłyśmy sukienki w sklepie to wszyscy mówili, ze sukienka ,która mierzyłam ladnie na mnie leży bo rzeczywiście fajnie leżała ,a ona " jejku ona wygląda w tym tak chuda jak przecinek". Mam rozmiar 36 wiec szczegolnie chuda nie jestem.. Albo gadała z tym moim kolegom i mówiła coś ,że ja mam " dziecięcią buźkę i nie wyglądam na swoj wiek" Wydaje mi sie ,ze jest troche zazdrosna o tego kolege, niby udaje przemiłą, ale z drugiej strony zastanawiam się czy nie jest złośliwa z tymi tekstami? Jak wam si e wydaje? A moze to ja przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest złośliwa i precz z takimi ludzmi ja bym nie chciała mieć takiej koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujcio Dobra Rada
Po co Ci taka "koleżanka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza tym to udaje przy mnie przemiłą, ale wali takimi tekestami co jakiś czas, ten kolega z tego co widzę się nia nie interesuje kompletnie, a mnie wlasnie czesto mówi cos miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:42- właśnie nie wiem po co, ona jest poprostu w naszej " paczce" i ciezko z tego wzgledu jej unikac. Generalnie mysle, ze mi zazdrosci powodzenia bo ona go nie ma wcale i jak gdzies wyjedziemy to nikt nie zwraca na nia uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona chce Ci umniejszyć Twoją wartość, zerwij z nia kontakt, na dodatek jest zazdrosna o tamtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka dowartościowuje się Twoim kosztem, bo ma kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szuja, olej ją, bo będzie zatruwałą atmosferę. Ja bym jej dowaliła kilka razy i niech sie zamknie, jak zacznie o cyckasz to jej powiedz: o cycolina się odezwała i w śmiechi. jak z sukienką: " a co zazdrościsz: i tak za każdym razem.Ona Tobie robi docinki, Ty nie reagujesz i czuje się bezkarna, to taki smród, będzie smrodził ile się da.Ja bym olałą taka zazdrosną koelżankę, niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:45 po tym twoim wpisie można odnieśc wrażenie, że wcale nie jesteś lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz jej dogryź i się zamknie nie daj się dziewczyno nie masz języka w buzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w głowie ci się poprzewracało . Dziewczyna stwierdziła że jesteś naturalnie ładna bez poprawek jak siwiec i wyglądasz młodo i szczupło a ty masz jakieś ale do niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, można tu wyczuć nutkę złośliwości, ale to częste niestety, sama nieraz słyszałam złośliwości od swoich koleżanek, ale ważne co mówią faceci bo kobiety mogę komentować złośliwie i często tak jest, są i szczere koleżanki, ale to juz zalezy od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze sa wlasnie takie jak ta twoja kolezanka, niby że jest miła ,ale kryje sie pod tym jakas dogryzka, tez to znam ale tzn ze czuje w tobie rywalizacje bo inaczej nic by nie mowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu mówi to co myśli , nie udaje słodko fałszywej koleżanki jak inne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerość szczerościa, ale ja jej np nie mówię, że ma gruby tyłek, krzywy nos, wadę zgryzu itd, poprostu nie komentuje jej i tyle, ale jak mnie wkurzy może i zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ona komentuje że masz krzywe nogi czy długi nos ? Nie , te jej komentarze nie są jakieś złośliwe skoro mówi że jesteś ładna . A jak ci to nie pasuje to po prostu jej to powiedz ,że sobie nie życzysz aby o tobie mówiła . Widać ,że po prostu jej nie lubisz i szukasz dziury w całym bo nie chcesz aby była w waszej paczce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja 'przyjaciolka' mowila niby tak milo 'ojej ale ci sie twarz duza zrobila' 'ale masz ramiona' 'cos masz nie tak z nosem' a jak poszlismy na plaze to 'wiesz co ty wcale nie jestes taka GRUBA jak sie wydawalas' (nosze rozmiar - gora XS/s a dol S/male M a wczesniej bylam wychudzonym dzieciakiem bez cyckow) i patrzy na mojego kolege z usmieszkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha a moja "koleżanka" delikatnie przy kosci ciagle mowi jaka to ja jestem chiudziutka niby z troska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, zazdrość z tego przebija ale to nie są jakieś bardzo złośliwe teksty, nie przejmuj się, to że jej się ten facet podoba czyni z Ciebie rywalkę w jej oczach, dlatego pewnie nawet nie kontroluje tych złośliwości, w końcu jej przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej one maja problemy. Ta kolezana ZAWSZE przy facetach komentuje moj wyglad, prawdopodobnie czuje sie zagrozona bo wyladnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ci sie zdaje, ja bym to odebrała jako " jesteś szczupła, młodo wyglądasz, masz naturalną urodę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, co niby to co Ci powiedziała było raczej miłe, ALE.. koleżanki potrafia być bardzo fałszywe, szczególnie jak z toba rywalizuja jak o tego faceta. Kiedyś też taka spotkałam. Była dla mnie przemiła, prawiła komplementy itd, w końcu jej zaufałam i nawet się zwierzyłam ,że nie układa mi się z facetem, ona mu to wszystko wygadała i namawiała żeby ze mna zerwał i sama chciała go poderwać :O Od tej pory mam ograniczone zaufanie do takich kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz fioła na swoim punkcie. Nie znam cię, ale nie sądzę żebyś była ładna. Ładni ludzie się nie jarają komplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×