Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muzyk 21 lata

Wiadomosc do wrednego malpiszona i prawikow forumowych

Polecane posty

Witam :) wredny malpiszonie ukochany moj. Z tego co wiem, to oboje marxymy o tym, zeby spedzic ze soba noc. Niestety dla ciebie, jesli do naszego mniemanego spotkania mialoby kiedys dojsc, i w miedzyczasie jakis typek by ci zatkal dziure, to ja odpadam z tej bajki :). Wszystko zalezy od tego czy jestes kobieta, ktora swoj czas woli przeznaczac na bezcelowe branie narkotykow i imprezy, czy na spelnianie swoich marzen i dazenia do celu :). Niestety dla mnie, spotkalem Cie w nietypowy sposob, i wolalbym poczuc cieplo kobiecego ciala z kims z internetu, niz z kims ulicy czy klubu. Niestety, to nie ja jestem nienormalny. To ludzie i kobiety sa nienormalne. Ja jestem zawsze chetny na zabawe z samica, niestety dla was, wolicie dawac sie rznac po klubowych kiblach facetom ktorzy was poderwali, niz zyc tak, by zaplodnil was chlopak waszych marzen. Chlopak przystojny, inteligentny, z poczuciem humoru. Tacy jednak nie istnieja w waszych glowkach, a w rzeczywistosci cidziennie was tacy mijaja na ulicy. Oczywiscie lepiej sobie wkrecac ze to nieprawda. A w rzeczywistosci, tacy faceci istnieja, niestety wy zamiast ruszyc doope, to wolicie zeby facet mial hajsi ladnie pac hnial, to jest karygodne. Niestety, wykonujac zwykla prace, jak kazdy inny, prowadzac zycie, gdzie bogaci maja najlepiej, mezczyzny swoich marzrn nie spotkacie 🖐️:D a co do prawikow to powiem wam tak. Nie ma znaczenia czy jestes brzydki czy glupi. Z kobietami trzeba byc calkowicie szczerym i bezinteresownym. Chcecie przyklad? Dzisiaj jestem w autobusie, siedze, i juz prawie przed moim osiedlem odwracam sie spojrzec na dziewczyne, ktora stoi na srodku przy oknie. Spojrzalem raz ona nie patrzyla ale zainteresowaly mnie jej oczy bo byly przepiekne. Za sekunde spojrzalem drugi raz i wtedy ona patrzyla mi w oczy, a ja na nia spojrzalem, bo takich oczu, ktore sa ogromne i jednoczesnielsnia i promienieja nigdy nie widzialem, nie wiem jak to wyjadnic. Odwracam sie, a ja bokiem widze jak ona przesuwa sie w moja strobe by przykuc moja uwage ja na nia spijrzalem i widze jak sie do mnie pieknie usmiechnela:). Ponyslalem sobie ze 10 letnim dziesczynkom sie bardziej chce niz 20 latkowi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że ci się debilu chciało tyle pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×