Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dash Rysiu

Wiecie czego mi najbardziej brakuje.

Polecane posty

Tego że w prawdziwości często chciałbym se z kimś pogadać a w sumie nie mam z kim, chciałbym z kimś wyskoczyć na piwo na miasta a nie mam z kim, czasem sam lece ale to nie to samo :( Najwięcej czasu spędzam ze znajomymi w necie, bo tylko tam zachowałem jakieś pozory i mają mnie za w miarę ogarniętego. Jak se sprawdzam telefon to ostatnie sms to głownie kiedy gramy, co robimy itp Jakoś mi się tak ułożyło że bardziej istnieje w necie niż naprawdę, a chciałbym na odwrotnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo osób tak ma, poniekąd to co daje teraz ludziom łączność z innymi - internet, telefon, to właśnie ta technika doprowadziła do tego, że ludzie się tak odizolowali od siebie realnie. Młodziutki jeszcze jesteś, więc całe życie przed Tobą żeby tą swoją samotność zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w moim wypadki mega przeszkodą jest charakter, który w necie jakoś udaje mi się maskować w prawdziwosci juz gorzej, albo jak kogos blizej poznam to pokazuje swoje prawdziwe ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tak, jakbyś w życiu realnym był jakimś niebezpiecznym psychopatą. Cóż masz takiego z charakterem, że nikt tego nie może zaakceptować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie same odczucia. W sensie nie raz nie mam jakoś nastroju na inicjowanie spotkań, ale czuję się strasznie samotny i w depresji tak jak np. dzisiaj. I to jeszcze przy tej okropnej pogodzie biorąc pod uwagę że jestem meteopatą to jest to nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Zachowuje się czasem mega dziwnie czego popis dałem kiedyś na kafe, próbuje na siłe coś zdobyć 18:50 wlasnie przez tą pogodę nachodzą mnie takie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś dziś Zachowuje się czasem mega dziwnie czego popis dałem kiedyś na kafe, próbuje na siłe coś zdobyć x I to wszystko?! Piorun mnie miał porazić, miałam paść z przerażenia, a dalej siedzę :D Oj Rychu, Rychu... ja to widzę tak, że Ty więcej na siłę sobie wmawiasz "defektów", niż to warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Rysiu warto się naświetlać, czyli jak najwięcej światła zapalać najlepiej o ciepłej barwie, czyli takie bardziej czerwonawo-żółte niż trupio białe. Niektórzy sobie nawet kupują specjalne lampy w tym celu, ale ja jeszcze w taką nie zainwestowałem. Natomiast faktem jest że im mniej światła tym się gorzej czuje i nachodzą mnie negatywne myśli, fatalizm, nihilizm i brak wiary w cokolwiek, oraz jeszcze mocniej doskwiera mi samotność. Jeżeli masz świeczki to nawet zapal świece, bo jej przyjemny płomień może poprawić ci nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jedna znajoma też mi mówiła że mój największy problem to że szukam se problemów na siłe i wiecznie wszystko rozpamiętuje więc coś w tym może być. Ale nie potrafię zmienić myślenia i ciągle się martwie, udając że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś No widzisz, a ja praktycznie Cię nie znam, a trafiam z wnioskami celnie. Więc coś w tym musi być (oprócz mojego talentu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, raczej tak. Próbuje jakoś to pokonać, ale cieżko mi jak dociera że nie jestem do końca normalny, a porażki dodatkowo mnie zniechęcają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rychu, a mówiłam Ci już, że ciężki przypadek z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide se zrobić chińszczyznę na kolacje, a Ty w tym czasie za dużo nie myśl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Rychu x Witaj "ladaco" xx (przerwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
dzisiaj u mnie swieto zona pojechala na zakladowa impreze z okazji przejscia pewnego dziadka na zasluzona emeryture a ja kupilem sobie flasze i powoli sacze w drinalach palenie ograniczam rysiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
ja pije tylko w swieta albo w imieniny zony i urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie pare razy byłem pić sam ze sobą szwędzając się po mieście, od tego byłem jeszcze bardziej smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys za mlodego to sie wariowalo ale teraz cisza spokoj sielanka domowe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
post z 19 48 to moj rysiu zle mi sie nacislo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafauuuu
Rysiek idź zjedz kupę, nagraj z tego filmik i będzie cacy. Wszyscy wiedzą, że jesteś gó\wnojadem. Ja, Rafał, magister matematyki i informatyki Ci to mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dash Rysiu dziś Na co przerwa, mam nadzieje na jedzenie jezyk.gif x To była przerwa na przyrządzanie, a jedzenie będzie za jakaś godzinę, jak ostygnie. Ma się te swoje zwyczaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to w sumie jak ja, ze co z tego że cieple jak musi ostygnać bo za gorące i tak za godzinę bedzie ok :D Kiedyś aby to przyspieszyć za okno w snieg wystawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×