Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiecie jakie kobiety lubią cichych, wrażliwych, zagubionych chłopaczków ?

Polecane posty

Gość gość

Ich dokładne przeciwieństwo czyli kobiety wulgarne, wulgarnie się ubierające i wulgarnie się wyrażające dużo palące, dużo pijące, czyli krótko mówiąc męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wrażliwym cichym chłopaczkiem, ale takich kobiet nie lubię niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lubią badboyów, zaś cisi, wrażliwi i zagubieni to niedorajdy od których stronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem cichy i wrażliwy, ale jakoś nie mam powodzenia u zadnych kobiet, więc co tu lubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic. Ja też taki jestem. Kobiety szczęścia ci nie dadzą, prędzej zatrują życie. Rób swoje po prostu. Zajmij się swoimi pasjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uogólniasz. To dość ewolucyjnie logiczne że kobiety lubią silnych facetów bo ten zapewnia bezpieczeństwo. Ale obecnie w dobie równośći kobiety często same chcą być silne. I mamy tu nierzadko do czynienia z odwróceniem roli - kolejny etap ewolucji. Kobiety słabe zawsze będą szukać silnych mężczyzn (choć akurat niekoniecznie bad boyów - raczej silnych, odpowiedzialnych ale grzecznych mężczyzn) a silne kobiety - to już różnie. Jest wiele takich które lubią dominować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś podczas wojny większość dominantek schowa się ze strachu w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, opisanych przeze mnie kobiet jest nieporównywalnie mniej niż kobiet kobiecych. Nie chodziło mi tu także o tępe blachary ale kobiety wulgarne ale niepozbawione inteligencji (wbrew pozorom takie są właśnie najinteligentniejsze) a takich jest bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zrobiłam silna, ale dlatego, że nie mam faceta. Samochód nawala- musze sama użerać się z mechanikami. Zarówka się przepala - trzeba samej temu zaradzić. Ktoś mnie zaczepi na ulicy - muszę sama się obronić. Zakupy - nie ważne czy 1 czy 15 kg - muszę sama sobie przytaszczyć z wcześniej naprawionego u mechanika samochodu, a po wejściu do domu okazuje się , ze żarówka przepalona i trzeba to naprawić... Tak sobie żartuję, ale sytuacja mnie zmusiła abym była w tym wypadku męska. Jak będę miała faceta, to zrobię sie na powrót kobiet a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli okoliczności zmusiły cię do stania się silną. Mi chodziły o kobiety które nie mogą i nie chcą być słabe bo w ich naturze jest bycie silną i męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:15 Po to Polska ma wojsko zawodowe z szeregiem przywilejów typu wcześniejsze emerytury i dodatki mieszkaniowe. Oni mają nas bronić i mają za to płacone, a nie cywile i kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męska kobieta zachowująca się jak chłop z pewnością nie znajdzie żadnego faceta który potrzebuje kobiecej kobiety, zamiast następnego kolesia w w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwieństwa się przyciągają więc znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:15 Po to Polska ma wojsko zawodowe z szeregiem przywilejów typu wcześniejsze emerytury i dodatki mieszkaniowe. Oni mają nas bronić i mają za to płacone, a nie cywile i kobiety. x już widze jak cię bronią, koleś idący do wojska z zamiarem otrzymania emerytury i dodatków z pewnością nie będzie ryzykował dla ciebie życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dezercje podczas wojny jest kara więc żołnierz uciekinier będzie musiał liczyć się z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki jestem i mialem dziewczyne a raczej kobiete bo po 30 tce. Była kobieca, nie palaca, inteligentna, dobrze wychowana i piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale teoria wyssana z doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyssana z d**y. Niejednokrotnie widziałem jak laska mamiła faceta że odda mu się jak się napije osiem piw, chłopaczek zataczał się po drugim i tym ją zdobył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×